Recent Blogs Posts

  1. Кажете нещо хубаво за 159 (общи приказки)

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    И аз от скоро се радвам на семейна 159.
    Много приятно съм изненадан от 2.4 210кс как върви. И постоянно остават такива състезатели разочаровани.
    Всичко е супер до първият немски трилитров дизел в еквивалентна каросерия.
    И вече няма да си изненадан, а другите разочаровани.
  2. Чек акумулатор

    Здрвейте колеги, карам 159 1.9 jtdm, светна ми чек за акумулатора, колата има зареждане премерих го, на диагностика нищо не показва, колата пали върви на чека свети, някой имал ли е подобен проблем
    Categories
    Uncategorized
  3. 159 3.2 q4

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Запиши номера на колата, отиди на място в Екстрийм и кажи, че имаш интерес да я купуваш. Ще ти кажат кога какво е правено по колата.
    колега виждам че караш q tronic, мен малко ме страх от автоматика защото карах selespeed какво ти е мнението добра ли е тази автоматна скоростна кутия, ясно е ще не е като selesspeeda но все пак здрав ли е като се подържа, до колкото съм на ясно само маслото им се сменява.
    Categories
    Uncategorized
  4. Индикация при регенерация на ДПФ

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Понеже няколко пъти става дума за пасивната регенерация и в няколко теми зачекваме въпроса, а не знам вече в кои теми сме писали, реших да драсна тук днешните ми наблюдения.
    Раздавах малко повече от обичайното газ магистрални и забелязах, че задържа ли над 3700-4000об. ми светва индикацията, че температурата в ДПФа е над 600°С, при същата температура тръгва и активната регенерация. Това ме навежда на мисълта, че е осъществима пасивна регенерация, понеже се чудехме по-рано и никой не беше
    ...
    Categories
    Uncategorized
  5. BRERA 2.2 JTS Дросел

    Здравейте,

    Някой знае ли как се адаптира дроселовата клапа след почистване?

    Благодаря !
    Categories
    Uncategorized
Page 1 of 4 123 ... LastLast