Club Alfa Romeo Bulgaria

Club Alfa Romeo Bulgaria (http://clubalfaromeo.com/forum/index.php)
-   Алфа Ромео (http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Календар на КАРБ за 2018 г. (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=97088)

tsvety 08-02-2018 20:57

Календар на КАРБ за 2018 г.

1 Attachment(s)
Календара на КАРБ вече е факт!!! В него ще бъдат отразени датите в които има стартове от Формула 1 и част от събитията на КАРБ!!! Ето и един от месеците!!! Цена на календара - 15 лв. Специални благодарности на всички замесени в реализирането на този календар!!!

Който желае да си закупи да пише на лично съобщение

italfen 14-02-2018 11:32

Можеше да скриете номерата на колите... или е важно да се знае на кой колата е в календара 8-)

tsvety 16-02-2018 18:15

Снимките са правени с телефона ми, но поне ще добиете представа какво представлява календара

КАЛЕНДАР

dragonman 16-02-2018 19:22

Това значи ли,че календара ще бъде без регистрационните номера?

tsvety 16-02-2018 19:30

Quote:

Originally Posted by dragonman (Post 1541586)
Това значи ли,че календара ще бъде без регистрационните номера?

А защо трябва да е без регистрационни номера след като собствениците нямат против. А и идеята е да са реални български коли на фенове. Другата година ще са други коли.

dragonman 16-02-2018 19:48

Календара би трябвало да бъде унифициран като се акцентира върху чара на колите,така както го правят големите производители!

Alfa User 16-02-2018 21:11

След това тежко и достолепно изказване, би ли уточнил как точно искаш да се унифицира календара колега, или просто си чешеш пръстите?

В този форум винаги има сериозен негативизъм към всичко, което се прави - и не знам какво го подклажда ...

Кажете едно простичко "благодаря" на хората, които са се потрудили, за да го има този календар ... или просто замълчете!

P.S. Още нещо ...
Аз лично бих се радвал ако колата ми беше попаднала на страница от календара, и през ум не би ми минало да искам да си крия номера!!! Стига с тази параноя!!!

dansguardian 16-02-2018 21:29

Може да наемем Николета Лозанова да позира около подбрани модели Форумни Алфи. 😃

mordohy 16-02-2018 23:39

Quote:

Originally Posted by dansguardian (Post 1541603)
Може да наемем Николета Лозанова да позира около подбрани модели Форумни Алфи. 😃

Имаме си много по-красиви жени от тая курва!:super:

D-I-V-A-K-A 17-02-2018 01:01

Quote:

Originally Posted by dragonman (Post 1541589)
Календара би трябвало да бъде унифициран като се акцентира върху чара на колите,така както го правят големите производители!

Аз мисля, че не сме производители, а фенове и правим "фен" календар, а не рекламираме продукт, просто се създава нещо, което е в тематика на интересите ни, които ни обединяват. А какво по-подобаващо от това, да се покажат автомобили, притежание на хора, които са част от нашата общност?

dragonman 17-02-2018 03:19

Quote:

Originally Posted by Alfa User (Post 1541599)
След това тежко и достолепно изказване, би ли уточнил как точно искаш да се унифицира календара колега, или просто си чешеш пръстите?

В този форум винаги има сериозен негативизъм към всичко, което се прави - и не знам какво го подклажда ...

Кажете едно простичко "благодаря" на хората, които са се потрудили, за да го има този календар ... или просто замълчете!

P.S. Още нещо ...
Аз лично бих се радвал ако колата ми беше попаднала на страница от календара, и през ум не би ми минало да искам да си крия номера!!! Стига с тази параноя!!!

Не си чеша пръстите колега-живеем в демократична държава със свобода на словото и печата!По повод наказанието-не ме бърка,защото при внимателен прочит на въпросната тема,щяхте да разберете защо съм отговорил така!Да не говорим,че аз ви помолих да вземете отношение по въпроса,но това няма особено значение!По повод календара-хубав е но има какво да се желае!

Zahari_ 17-02-2018 23:10

@dragonman аз познавам някои от колите които са на календара, дали номерата са там или не няма значение, ако не ги познавам щеше да е същото. Не смяташ ли че малко или повече би разпознал тези коли дори със скрити номера.
- къде точно се намеси демокрацията?
- странно защо все пак няма една градивна критика?

@Alfa User - Алекс само се хабиш, знаеш че винаги ще има 2 страници мнения със "не става" "трябваше еди как си" .... . Искам да те поздравя за всички снимки които си направил до момента, виждаме някои от твоите снимки и в календара, Благодаря :-)

@mordohy - подкрепям, имаме си супер готини и естествени алфистки ;-)
@D-I-V-A-K-A - с двете ръце подкрепям

@tsvety - запазвам си една бройка от догодишния календар (мисли му ако има от тея коли)- кажи къде да ти депозирам и парите ;-)

Поздрави на всички!

italfen 18-02-2018 09:01

Има в този форум негативизъм защото всичко се прави с лека ръка и без много мисъл, като календара е едно от тях. 5-6 снимки в него са наистина доста оригинални и ми харесват, но другото е пълнеж...

Супер яката Жулиета и цопнат отпред грозния БГ номер, който ще ти изкара очите, можеше да го скриете най-малкото с логото на клуба. Как не ви хрумна, като слагате някаква снимка от събора, поне да бяхте сложили някаква обща, където се виждат повече автомобили? - За мен това е обида към повечето фенове, защото определени лица, които не са случайни, автомобилите им намират място в календара!

Попитах на какъв принцип са избрани снимките - никой не отговори!
- Направете една тема, където всеки месец, чрез гласуване от потребителите на форума да бъде избрана снимка на месеца, и накрая на годината да се направи този календар. (като сложите изисквания за качество и резолюция на снимките, за да бъдат всички еднакво хубави)

Отделно не е зле да хванете някой, който има познания по фотошоп и отношение към детайлите... във FB страницата има хора, които доста добре се справят... този календар все едно на Paint е правен....

Надявам се да приемете критиката, градивно! Никога не целя да обидя или ороня авторитета на някого, но без критика няма прогрес!

Zahari_ 19-02-2018 09:52

@italfen - не мисля че някой се е замислял за вариант аза тема и гласуване поради една основна причина - всичко стана на бързо и малко на брой хора вложиха доста време и услия. Подкрепям идеята за качване и гласуване на снимките - субективно. Смятам че и другите ще се съглсят че това е повече критика отколкото хейт, така че мерси от мен ;)

За номерата - трябва да следващите снимки да се направят някакви шаблончета, за да може при самата снимка да са така, иначе много трудно се изчиства снимката без да седи супер гадно.
Проблем е да се хване който и да е, защото си е доста време и ангажимент, а хората го правят абсолютно без никаква праична или друга мотивация и жертват свое свободно или не време.

Мерси за отговора и идеите ;)

Поздрави!

Ionas 19-02-2018 10:18

Днес получих календара.Харесва ми.
С благодарности за всички които инвестираха време и усилия!

All times are GMT +3. The time now is 09:15.