Club Alfa Romeo Bulgaria

Club Alfa Romeo Bulgaria (http://clubalfaromeo.com/forum/index.php)
-   Алфа Ромео 166 (http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Общи приказки 166 (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=69944)

nightroller 01-04-2012 22:55

Общи приказки 166

та гледам колегите в другите раздели си имат такава тема, форума си има и блато и си разсъждавам така или иначе тука сме малко, познаваме се почти всичките, писнали сме си и т.н. почти всяка тема отива към спам - що пък да не си полафим тука на воля ;) По въпроси коя версия е по-яка - фейслифт или не, печките ни топлят ли през зимата или бензина е по-добър .. примерно.:pp:

Pepko-Bepko 01-04-2012 23:10

чундо....:) аЗ съм заааа....

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

та за какво ще пишем тук за евтината любов или за дизел vs бензин примерно :drunk:

nightroller 01-04-2012 23:14

Quote:

Originally Posted by Pepko-Bepko (Post 1055818)
чундо....:) аЗ съм заааа....

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

та за какво ще пишем тук за евтината любов или за дизел vs бензин примерно :drunk:

евтината любов ръжда не хваща батка, за дизел срещу бензин е по-добре ;)
а и евтината любов става все по-евтина ама да я задържиш е труднооо ;)

та са да ви кажа проблем трябва да си монтирам задна щора обачеее кво да прая как е монтирано тва нещо има ли хора дето знаят и да помагат да си сложа таквоз чудо?

lordliness 01-04-2012 23:33

Quote:

Originally Posted by nightroller (Post 1055825)
евтината любов ръжда не хваща батка, за дизел срещу бензин е по-добре ;)
а и евтината любов става все по-евтина ама да я задържиш е труднооо ;)

та са да ви кажа проблем трябва да си монтирам задна щора обачеее кво да прая как е монтирано тва нещо има ли хора дето знаят и да помагат да си сложа таквоз чудо?

Аз си сложих,отнема 20мин.стана мн.добре,ако искаш утре ще ти пиша подробно

Pepko-Bepko 01-04-2012 23:33

За оригинална не знам как става...и за по лесно си купих от битака ....има два модела трапец и правоъгълник....трапеца мисля обхваща стъклото по добре.Речено сторено,платих на циганката 11 лева след като пробвах да завия видийте в кората на колата се оказа че ми трябва адската оверка дето никъде не се продава :) понеже дръжката и все опира в задното стъкло на колата.Наложи се да се сваля цялата кора за да могат да се завият нормално видиите.Имаш ли щора соларното огледало излиза че е неизползвамо.

nightroller 01-04-2012 23:45

Quote:

Originally Posted by lordliness (Post 1055835)
Аз си сложих,отнема 20мин.стана мн.добре,ако искаш утре ще ти пиша подробно

пиши когато намериш за добре аз държа на оригинална щора пък да видим какво ще излезе - ако не става накрая отивам при Наско Вилнер да видим там какво ще измайсторят :(

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Quote:

Originally Posted by Pepko-Bepko (Post 1055836)
За оригинална не знам как става...и за по лесно си купих от битака ....има два модела трапец и правоъгълник....трапеца мисля обхваща стъклото по добре.Речено сторено,платих на циганката 11 лева след като пробвах да завия видийте в кората на колата се оказа че ми трябва адската оверка дето никъде не се продава :) понеже дръжката и все опира в задното стъкло на колата.Наложи се да се сваля цялата кора за да могат да се завият нормално видиите.Имаш ли щора соларното огледало излиза че е неизползвамо.

логично е за огледалото ама аз нямам такова и си гледам кефа - щората държа да е оригиналната - проблема поради който я искам е че имам малко детенце на задните седалки и като му свети слънце то киселее ;)

Pepko-Bepko 01-04-2012 23:50

Масово фейслифта няма такова огледало....че и такава щора...слагат им само прибиране на огладалата и датчик за дъжд.Да намериш кора с вградена щора е лесно ама кои и с какви ръце ще пипа там за да я извади от донора е мн. деликатно.Вилнер мои и пеперудки да ти нарисува ама ще ти резне зелката :)

nightroller 01-04-2012 23:53

Quote:

Originally Posted by Pepko-Bepko (Post 1055856)
Масово фейслифта няма такова огледало....че и такава щора...слагат им само прибиране на огладалата и датчик за дъжд.Да намериш кора с вградена щора е лесно ама кои и с какви ръце ще пипа там за да я извади от донора е мн. деликатно.Вилнер мои и пеперудки да ти нарисува ама ще ти резне зелката :)

абсолютно си прав ... знам че ще ми отреже главата от кръста ама кво да правя а и салона ми е целия бежов ... ако нагнетя една черна щора ще съм кът внезапно забогатял селянин :( трудно - затва се завтекох към Вилнер :(:(

не ми пречи топлината стъклата са хипотермични дето Гиги им вика соларни. Светлината ми пречи ... ако бяха соларни като на Ланча Либра Емблема примерно те потъмняват и съм ок - вярно че молекулярния слой с времето си губи отзивчивостта на потъмняване ама поне го има а при нас нямаааа ... не е фън.

Megadet 01-04-2012 23:57

Колеги аз също искам да сложа щора но не мога да измисля как да я хвана като я разпъна, не ми се дупчи тапицерията на тавана!

nightroller 02-04-2012 00:05

Quote:

Originally Posted by Megadet (Post 1055862)
Колеги аз също искам да сложа щора но не мога да измисля как да я хвана като я разпъна, не ми се дупчи тапицерията на тавана!

на тавана има тапи - като ги махнеш може би - не съм сигурен, но май там седят захващачите за щората.
при мене са три , ако беше една в средата бих помислил че е тапа за сервизиране на антената ама другите две тогава за какво са?

Alfaro76 02-04-2012 00:37

[QUOTE=nightroller;1055858] ... ако нагнетя една черна щора ще съм кът внезапно забогатял селянин :( трудно - затва се завтекох към Вилнер :(:(

човече напрао ма изкърти с лаф честно, голем си :tooth:

Alfaro76 02-04-2012 00:57

Момци, някой знае ли ако не си регистрирам колата в данъчното к'во ме чака?

nightroller 02-04-2012 01:07

Quote:

Originally Posted by Alfaro76 (Post 1055907)
Момци, някой знае ли ако не си регистрирам колата в данъчното к'во ме чака?

чакат те само беди :) значи първо плащаш процент от продажната стойност май беше 10% след това всяка божа година по има няма 200 и кусур лева дадени на нашата готина община безвъзмездно, не че е лошо ако ти се дават:) все пак такова е законодателството в родната ни татковина и ние като поданици и родолюбци трябва да се подчиняваме - щем ли, нещем ли ;) въпроса е фундаментален ей като в тоз клип ;) http://vbox7.com/play:1cd63f09

п.п. казвам ти какво те чака ако я регистрираш в данъчното, пояснявам в случай, че не си ме разбрал ...

lordliness 02-04-2012 09:13

Моята щора не е оригинална и е черна.

code 02-04-2012 11:25

Моята е оригинална сива :hehe:

All times are GMT +3. The time now is 00:59.