View Single Post
Old 16-11-2017, 01:11   #19
Бобби
БКАР

Бобби's Avatar

Quote:
Originally Posted by asoto86 View Post
Боби , трябват ми ключове за запалването. Халогени два броя , две джанти Cromodora ти телефонна шайба. Гърнета , дръжки , волан , предни и задни калници , капачки за джантите с логото на ланчия.

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:11 ----------

И торба за инструментите също ако ти се намира
За ключовете ще проверя, ако не са в мазето, чак след нова година ще имаш отговор, защото повече от нещата са на вилата в гаража....и чак след нова година ще ходя там...сигурен съм, че самият патрон за запалването го имам все с кормилният прът, ще ти го дам все с ключовете, ако ги открия, за да не се занимаваш с ключари, дръжки външни имам, ама са счупени до една......те се чупят единствено пластмасата под никеловата лайстна...е там са чупени....но се правят....а и никела над пластмасата май ми липсва...халогени нямам...размазах я челно едно време...пасват и други от кинкалериите, освен ако не искаш оргинални, гърнета не търси, слагай резонатори и тръби, ако искаш да ти е по тиха, намери добър майстор на ауспухси по вашият край и той ще ти реши проблема.....здраво няма да намериш...
И другите неща ги нямам.....когато намеря малко време ще се заровя в мазето, но има и на вилата и ще ти напиша какво имам....макар, че са мешани с някой от призма и не се различават, та може и да те подведа...в ланча форума май ти бях дал по спомен някой части който имам....всичко е оригинално, но втора ръка при мен....от радиатора надявам се обеди.....
Благодаря ти за уискито....утре ще намина да го взема....идиалнно ми идва за събота и неделя....))
Поздрави и снимки чакам.......