Results 1 to 2 of 2

Thread: Проблем с ключа Alfa romeo 147 Facelift

  1. #1

    Default Проблем с ключа Alfa romeo 147 Facelift

    Добър вечер , имам следният проблем с ключа: Като цяло никой от бутоните не работят. Колата се отключва с ключа пали си , багажника се отваря чрез бутона на таблото , заключва се от бутона на таблото , но просто дистанционното не работи. Батерийте са сменени не е от тях.

    P.S: Понеже колата има лед крушки на габаритите които продължават да светят съвсем леко когато си карал продължително време и спират след около 1 минута , та дадените крушки светват и при отключването на колата чрез дистанционното за около 30 секунди и после си огасват когато се оключваше и заключваше което е нормално , но сега отново си работят по същия начин като натисна някое от копчетата те си светват което би трябвало да ознава че дистанционното си прави някаква връзка с колата но не я откючва.

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    За жалост ключа за тези алфи, е италианска мистерия. Ако нямаш код картата, пиши го бегал ключа. Уж може да се свали кода от боди компа, и да се направи ново дистанционно за около 200 лв. Но не бил залагал на тази тема. Преди работеше ли дистанционното?
    Моя съвет е сложи аларма или централно с дистанционно с три бутона, да прехвърлят кода на имобилайзера и да настроият да се отключва багажника. По-евтино ще ти е. Аз съм със същата Алфа и няколко месеца бях в твоята дилема, но реших да не рискувам 200 лв и я тръгне дистанционоото я не.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •