Results 1 to 4 of 4

Thread: Стабилизираща щанга на Алфа 147,1.6,120к.с. 2006г

  1. #1
    започва да се пристрастява vesko_78's Avatar
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    35

    Default Стабилизираща щанга на Алфа 147,1.6,120к.с. 2006г

    Здравейте.Сменят ли се само тампоните на стабилизиращата щанга на Алфа 147,1.6,2006г 120кс?
    Защото казват,че не.А се сменя цялата.А гледам има тампон на щангата(вътрешен или външен)отделно.Като части.
    Примерно в Ауто келли пише тампон за стабилизатор вътрешен еди колко си пари.

  2. #2

    Default

    Сменят се, но е трудничко...
    И трябва да се изберат точния размер, защото понякога щангата е износена и с намален диаметър.

    За "вътрешен" и "външен" не знам кво значи. Ляв и десен са тампоните, като двата са еднакви...

    Хубаво е да вземеш такива с оплетка вътре. И полиуретанови стават, но искат гресиране.

    В този форум има поне 3 теми за тея стаб щанги.
    Last edited by dhtj; 21-01-2020 at 14:11.

  3. #3
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Вземаш от Жигула,Лада, но не от Самара и забравяш дълго време - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=1#post1279189
    Ако минеш на този вариант бих те посъветвал да си вземеш една щанга втора употреба, да и смениш тампоните и да я монтираш.Така ще имаш резервна ако евентуално ти потрябва.Тампоните за лада са по левче.Предполагам че на 147 е същата като на 156, при този вариант диаметъра на щангата няма значение защото ладовия е 19 мм.
    Last edited by dimitar_vd62; 21-01-2020 at 21:27.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  4. #4
    започва да се пристрастява vesko_78's Avatar
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    35

    Default

    Здравейте.Мисля да си взема полиретанови тампони за стабилизиращара щанга от ферариста.Ама е пт Ст.Загора и само ще ги взема.Къде в София ще ми ги сменят грамотно?Защото на всякъде все професори.Нр можело,само с нова щанга комплект и т.н.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •