Results 1 to 5 of 5

Thread: GT 1.8 TS бъдещ монтаж на газова

  1. #1
    Запален алфист ivaka89's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    София
    Posts
    399

    Default GT 1.8 TS бъдещ монтаж на газова

    Здравейте,

    Ще монтирам газова на горепосочената алфа и ми трябва малко информация по въпроса с кабелите.

    Искам да вържа и двете ламбда сонди на буската на ЕКУ-то. Въпроса ми е на коя буска кои жици по цвят са ламбдите. Кабела за инпус от бобината е лесен за проследяване. Също ако може да споделите снимка на монжата на вашата бутилка в багажника и колко литра е тя.

  2. #2
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Горещо те съветвам сам да си намериш кабелите, за да си сигурен, че няма да вържеш нещо друго. Просто ги проследи и свържи след буксата на сондата. На моята съм сложил 45 литрова бутулка, която заема точно цялата ширина на багажника. Просто взимаш един метър и мериш снего, колко дълга трябва да бъде. При мене е тънка и дълга и не заема фрапиращо място. Не ти давам снимки и мерки, защото съм с 146 и сигурно има разлика.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Пловдив
    Posts
    534

    Default

    Иди в сервиз. Ако сам си я монтираш, как ще се сдобиеш с хартийките за регистрацията пред КАТ?

  4. #4

    Default

    Здравейте ще може ли мнение за тази обява ?
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...0&slink=fgn7r2

  5. #5

    Default

    Карал съм кола на метан и не бих повторил.
    Бутилките тежат 100 кила (много лошо за кола с предно предаване) и метанстанциите се намират трудно.
    Иначе не си уцелил точния раздел или тема за този въпрос

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •