Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 46

Thread: Търсене на читава 159-ка

  1. #16
    СТОЙ на място ! Princo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Age
    32
    Posts
    124

    Default

    Добре де,аз не разбирам и не искам да съм груб или да ме сметнеш за някъв форумен плъх но - Значи колата да е на малко години,да е в запазено състояние с топ екстри под 10 000 лв.Как ги виждате нещата ?
    Само леко ще вметна,че резонно ТИ 2010,запазена в Италия под 9-10000 евра няма.Ей така го казвам за спорта.
    Реално ако се замислиш върху нещата малко повече - оригиналната навигация не е нещо кой знае какво.(Последните карти като ъпдейт са за 2011 година от руснаците,нямаш усб,нямаш блуттут).Оригиналното ЦД обаче,пък връзваш телефон с блутуут за разговори и имаш усб.Респективно пък 400-500 лв струва прилична мултимедия със всичко съвременно.Кутията на ключа струва 40 лв.
    Ето ти 2 примера,за 159 с цени над 13000 лв.като ако километрите са реални и при един оглед нещата изглеждат ок,не виждам нищо НЕнормално в цената:
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...8&slink=edv45y
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...1&slink=edv45y
    И малко друга сверка : https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...e-9d880067fa90
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...d-f83e9676b712

    Относно сравненията ти с другите автомобили :Мисля че сам разбираш,че примерите ти не са състоятелни,тъи като цена за покупка е едно,за поддръжка е друго.
    Now :159 SW JTDm 2.4 Q-Tronic 200 hp + 156 1.9 JTD 2003 115++
    Ex:159 SW 1.9 JTDm 150 hp - The beautiful devil.
    “Be yourself,everyone else is already taken.”

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by Kriss1993 View Post
    @Princo С цените съм наясно, аз питам за алтернатива - изгоден внос евентуално. Сега ако може да ми цитирате, къде точно съм споменал, че може да се намери CLS за 10 000лв. ще съм благодарен. Аз в предишния си пост казвам, че на уж топовите 159-ки в мобиле, които стигат и до 15 бона цените са им завишени, защото с такива пари човек може да си купи запазен CLS.

    Ето ви запазен CLS https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...6&slink=edt56v на цената на топовите алфи в мобиле, може да тръгвате и да си го взимате.

    acho_ До преди няколко дни стоеше една сива Ланчия Тема за 16к в на пръв поглед в отлично състояние. В момента най-евтината е 17 500 външно като нова, а преди това имаше и за 14, но бе леко овехтяла, лака ѝ бе с драскотини. Следете цените, вече сме 2020 година, така се изненадвате от нещата, които ви показвам . . . имам чувството, че не сте отваряли мобиле от 2015 година поне.
    Добре де.Реването в този форум как очакваш да ти/ви помогне на теб или твоята приятелка/позната?

    С реване цените няма да паднат.

    От друга страна ще не се регнеш в МБ форума, или иди до Джърмани/чужбина и купи си евтин CLS, a след това ни обяснявай колко са скъпи 159-ките и какви балами сме, че нямаме CLS.

    На приказки много хора са силни, ама на практика когато стане въпрос за действия...
    За мен по това си личи дали един човек стои здраво стабилно на земята и има почва под краката си или витае в облаците - моментът на истината е когато дойде време да се плаща - едни вадят и плащат, други се гърчат, гънат мрънкат ...

    Според мен изобщо, ама изобщо не си в час...


    П.П. Ланчиите и аз съм ги гледал, харесват ми - хубави са, нови са, практични са - имат си пространство.Но не са от класа на 159-ката, която е на шаси от D сегмента.

    Имам чувството че си регистрирал само да ревеш у форума.

    Фактите са такива, независимо дали ти харесват или не.И дали цената на 159-ката ти харесва или не.За под 17 000лв едва ли ще намериш това което търсиш.Пак добре, че няма изисквания и за километри, но навремето имаше 159-ка 2.4 двигател на 3 години и 280 000км пробег и немците си бяха писали в немския autoscout24.de .Там поне цените са реални.И колата бяха писали, че е служебна - на някаква агенция за сватби.Имаше всичко и беше бяла.За цена 6800€ от първи собственик ...Като гледам отдавна я няма и са я продали значи ....

    В българското мобиле, освен да се наденеш на някоя катстрофирала и правена друго няма да постигнете с тези изисквания.

    Някога ревът беше "Ей, тея 156-ци и алфите въобще много бързо се обезценяват!" Сега ревът е "Ей, много са скъпи."

    Ами да направи компромис и двигателят да е 1.9, а не 2.4 и има вероятност да намери точно това което търси за до 10 000лв.

    С 2.4 двигателя цените на 159-ките скачат над тези на 1.9 и винаги е било така.И преди 5 години и преди 10 г. и сега е така.


    Не мога да разбера какъв е този рев, не сме в детската градина.

    Искаш = разкешваш, не искаш избираш си някоя Киа или квото ти отърва с всички екстри и това е.

    Ето в цяла Европа какво се предлага с вашите изисквания: https://www.autoscout24.bg/lst/alfa-...uph=FL&atype=C

    Сигурно и те не са съвсем в ред с тея цени ...

    Мисля се класирате за 3-4 комбита/спортвагона.Изисквания да не е комби няма

    За седан, най- ниската цена е 6100 €€€€€ ...И като отидете да си я докарате и стана 7100 €€€€...Я стана колкото един CLS ...
    Last edited by alfa racer GTA; 17-02-2020 at 14:02.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Kriss1993 View Post
    @dhtj Да, пратих ѝ я, но не ѝ харесва цвета на салона. Като забележки видни на снимките са, че шофьорската седалка е поизносена, волана и панела в областта на ключа, макар че едва ли е само това, но това на снимките се вижда. Също така не е сред най-богатите комплектации. Не е със седалките, които могат да се регулират до колко да излизат под бедрото (не помня как им се наричаха), няма навигация, не е с алуминиевите панели, не е с хубавата музика Bose, не е версия TI или Q4, не е сред най-свежите като година на производство, като цяло това са си фактори формиращи цената. Съгласен съм, че всичко се прави, даже цял салон, ако намери по моргите може да си вземе, но това са много разправии и не е работа за всеки. Това което се търси смятам, че е разумно до 10 000лв. "Търси черна с мотор 2,4jtd с черен или червен кожен салон и най-важното запазена, по възможност на по-малко години до 10 000лв." Смятам, че това което търси съответства на бюджета ѝ, но просто изборът в България е доста ограничен.

    Иначе да, 3,2jts вървят в много добри комплектации и могат да се намерят на доста ниски цени, заради посредствения GM мотор.

    https://scontent.fsof5-1.fna.fbcdn.n...ff&oe=5EB8D5FC

    Значи, това което търсите се казва чисто нова кола с цвят и оборудване по поръчка и това нещо за 10 000лв не се намира.

    Иначе, ред по ред - 2.4 автомат с Q4 не съществува, оригиналната ретро навигация от събирането на ФРГ и ГДР не ти трябва, една андроид мултимедия в момента е много по-функционална, а тя влиза на мястото на заводското радио. И моя варел е с алуминиеви лайстни/панели по таблото, не е с пластмасови, не че има някакво значение де.

    А, и повечето собственици на TI в България се оплакват от гадната возия.

  4. #19
    Младши алфист Kriss1993's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    София
    Posts
    17

    Default

    @Princo Да къде е написано, че трябва да е с "Топ Екстри"? Кое е топ "Търси черна с мотор 2,4jtd с черен или червен кожен салон и най-важното запазена, по възможност на по-малко години" Кое точно е топ? Няма изисквания за мултимедия, за музика Bose, за TI, за Q4 търси се напълно нормално 159-ка в нормално състояние. Това да е черна и с черен салон ли разбираш под топ? Вече се чудя вие ли не четете, аз ли не се изразявам добре.
    Първата от Мобиле.бг, как ще струва 15 бона? На каква основа ѝ искат тия пари? На това, че е 2011 година ли? Че по-нова Тема можеш да намериш за същите пари кажи-речи и в сходно състояние. Виж ѝ комплектацията, та тя дори мултиворан няма. . . .

    @alfa racer GTA Вярно има неразбиращ, но това не съм аз. Не рева, а съм обяснил ясно, какво се търси и тук, а ми обясняват, как 10к били малко за читава черна 159-ка с черен салон. Също ми се обяснява, че 159-ките, даже били евтини на фона на останалите, което са пълни глупости. Абсолютно на едно ниво са с автомобили като Хонда Акорд и Волво S80, които съм публикувал по-горе, а хубавите версии достигат цени като за CLS от същата година и Lancia Thema значително по-нова и с много повече екстри, дори в най-мизерните си комплектации. На мерцедеса му била скъпа поддръжката . . . добро утро открихме топлата вода за втори път. Само дето този автомобил, като нов е струвал сигурно, колкото 2 159-ки, и като материали ползвани за изработката му превъзхожда 159, като качество на возия, на шумоизолация, и така нататък. Да, плащаш повече за поддръжка, но и получаваш повече, като цяло.

    И за какъв рев ми говориш? Аз съм обяснил, какво се търси. Наясно съм, че е сложно да се намери нормална, за това пиша тук и се опитвам да ѝ съдействам. На какво ще се спре си е нейна работа, но поне получих и предложения на Л.С. от колеги, които не сме ги засичали в мобиле.бг и карс.бг. Пак е нещо, а останалото и сравненията ми са в отговор на твърденията, че 159-били даже евтини, което не е така. Евтини са убитите боклуци, по-нормалните комплектации са си напълно аналогични с брандове, като Волво и Хонда, и се изравняват даже с далеч по-луксозни автомобили като CLS и Thema. Просто са такива фактите. Лично аз ако трябваше да избирам автомобил за себе си, бих предпочел Lancia Thema без да се замислям, пред 159-ка, пък квато ще комплектация да е, защото за приблизително същите пари получаваш много повече. В моите разбирания цените на 159 са неоправдани, и това че стоят с години в продажба без някой да ги купи само доказва думите ми. Ето примерно синята горе, дето Princo е пратил линк, стои поне от 2018 в мобилето. На Л.С. ми пращат 159-ка, дето се продава още от 2017 година. Сега пак кажи, че не съм в час. . . .
    Last edited by Kriss1993; 17-02-2020 at 15:51.

  5. #20
    Младши алфист Kriss1993's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    София
    Posts
    17

    Default

    @dhtj На нея нея е и нужна TI версия или Q4-ка. За скоростите не е изразила претенции, пък и то като се замисли човек реално ремонта на автомата е кажи-речи колкото съединител с маховик на механиката. Съгласен съм за мултимедията, че фабричната е отживелица и не бива да е фактор за цената, но за жалост играе роля, защото често хората не отчитат факта, че няма функционалността на съвременна мултимедия.

    Колкото до TI, в България всичко близо до спорта е крайно неподходящо, просто защото пътищата са ни в окаяно състояние, даже тук в столицата.

  6. #21
    СТОЙ на място ! Princo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Age
    32
    Posts
    124

    Default

    Виж сега,опитваме се по някакъв ачин да ти помогнем,защото някак си там където ти отиваш,вече ние се връщаме.

    За написаното ти цитирам твое мнение :
    Quote Originally Posted by Kriss1993 View Post
    @dhtj Да, пратих ѝ я, но не ѝ харесва цвета на салона. Като забележки видни на снимките са, че шофьорската седалка е поизносена, волана и панела в областта на ключа, макар че едва ли е само това, но това на снимките се вижда. Също така не е сред най-богатите комплектации. Не е със седалките, които могат да се регулират до колко да излизат под бедрото (не помня как им се наричаха), няма навигация, не е с алуминиевите панели, не е с хубавата музика Bose, не е версия TI или Q4, не е сред най-свежите като година на производство, като цяло това са си фактори формиращи цената. Съгласен съм, че всичко се прави, даже цял салон, ако намери по моргите може да си вземе, но това са много разправии и не е работа за всеки. Това което се търси смятам, че е разумно до 10 000лв. "Търси черна с мотор 2,4jtd с черен или червен кожен салон и най-важното запазена, по възможност на по-малко години до 10 000лв." Смятам, че това което търси съответства на бюджета ѝ, но просто изборът в България е доста ограничен.
    Пишейки тези неща,ние не сме сигурни дали си правиш размишления за пазара на 159 или искаш кола с тези екстри.Имай в предвид,че повечето хора тук,са си купували 159 знаейки точно какви екстри искат,поради същата причина знаят и кое,колко струва..
    И ти го казваме за да и предадеш тези неща.Абсолютно несериозно е да сравняваш Тема 2 с 159.Тая Тема може много неприятно да ти струва в даден момент.Същото е и с ЦЛС.
    Годината,която търсите-читав екземпляр струва над 10 000 лв.Независимо харесва ли ви или не,намирате ли го за нормално или не.За всеки влак си има пътници,та ще се продаде все някога.
    Now :159 SW JTDm 2.4 Q-Tronic 200 hp + 156 1.9 JTD 2003 115++
    Ex:159 SW 1.9 JTDm 150 hp - The beautiful devil.
    “Be yourself,everyone else is already taken.”

  7. #22

    Default

    На мен това:

    Quote Originally Posted by Kriss1993 View Post
    @Princo Да къде е написано, че трябва да е с "Топ Екстри"? Кое е топ "Търси черна с мотор 2,4jtd с черен или червен кожен салон и най-важното запазена, по възможност на по-малко години" Кое точно е топ? Няма изисквания за мултимедия, за музика Bose, за TI, за Q4 търси се напълно нормално 159-ка в нормално състояние. Това да е черна и с черен салон ли разбираш под топ? Вече се чудя вие ли не четете, аз ли не се изразявам добре.
    Първата от Мобиле.бг, как ще струва 15 бона? На каква основа ѝ искат тия пари? На това, че е 2011 година ли? Че по-нова Тема можеш да намериш за същите пари кажи-речи и в сходно състояние. Виж ѝ комплектацията, та тя дори мултиворан няма. . . .

    @alfa racer GTA Вярно има неразбиращ, но това не съм аз. Не рева, а съм обяснил ясно, какво се търси и тук, а ми обясняват, как 10к били малко за читава черна 159-ка с черен салон. Също ми се обяснява, че 159-ките, даже били евтини на фона на останалите, което са пълни глупости. Абсолютно на едно ниво са с автомобили като Хонда Акорд и Волво S80, които съм публикувал по-горе, а хубавите версии достигат цени като за CLS от същата година и Lancia Thema значително по-нова и с много повече екстри, дори в най-мизерните си комплектации. На мерцедеса му била скъпа поддръжката . . . добро утро открихме топлата вода за втори път. Само дето този автомобил, като нов е струвал сигурно, колкото 2 159-ки, и като материали ползвани за изработката му превъзхожда 159, като качество на возия, на шумоизолация, и така нататък. Да, плащаш повече за поддръжка, но и получаваш повече, като цяло.

    И за какъв рев ми говориш? Аз съм обяснил, какво се търси. Наясно съм, че е сложно да се намери нормална, за това пиша тук и се опитвам да ѝ съдействам. На какво ще се спре си е нейна работа, но поне получих и предложения на Л.С. от колеги, които не сме ги засичали в мобиле.бг и карс.бг. Пак е нещо, а останалото и сравненията ми са в отговор на твърденията, че 159-били даже евтини, което не е така. Евтини са убитите боклуци, по-нормалните комплектации са си напълно аналогични с брандове, като Волво и Хонда, и се изравняват даже с далеч по-луксозни автомобили като CLS и Thema. Просто са такива фактите. Лично аз ако трябваше да избирам автомобил за себе си, бих предпочел Lancia Thema без да се замислям, пред 159-ка, пък квато ще комплектация да е, защото за приблизително същите пари получаваш много повече. В моите разбирания цените на 159 са неоправдани, и това че стоят с години в продажба без някой да ги купи само доказва думите ми. Ето примерно синята горе, дето Princo е пратил линк, стои поне от 2018 в мобилето. На Л.С. ми пращат 159-ка, дето се продава още от 2017 година. Сега пак кажи, че не съм в час. . . .


    Quote Originally Posted by Kriss1993 View Post
    @dhtj На нея нея е и нужна TI версия или Q4-ка. За скоростите не е изразила претенции, пък и то като се замисли човек реално ремонта на автомата е кажи-речи колкото съединител с маховик на механиката. Съгласен съм за мултимедията, че фабричната е отживелица и не бива да е фактор за цената, но за жалост играе роля, защото често хората не отчитат факта, че няма функционалността на съвременна мултимедия.

    Колкото до TI, в България всичко близо до спорта е крайно неподходящо, просто защото пътищата са ни в окаяно състояние, даже тук в столицата.
    Ми звучи нaпълно противоположно.



    За останалите ти писаници са пълна щуротия -"Няма була вретено" = като не ви отърва в Бг идете си купете от Европа.И линк съм ви пуснал.


    Работата е там, че и аз съм гледал и избирал измежду 2.4 159-ка, същият модел хонда от линка ти и не успях да се прежаля за хондата.

    Ланчата съм я заглеждал, харесва ми, но НЕ Е алфа ромео 159-ка.

    Нито хондата, нито ланчата могат да се сравняват със 159-ката.

    Защото:


    За CLS има доста още да пораснеш на акъл, за да разбереш...

    А моята е изпълнение Exclussive. Искаш ли високо изпълнение/екстри = си плащаш като поп или гледаш и се облизваш отстрани и от време на време мрънкаш ...

    Най-накрая мога да кажа, че единствената кола която в момента си струва да се гледа от същите години и около същите пари заедно със 159-ката 2.4 двигателя и да се сравняват и избират измежду двете е Lexus IS 250 с шестцилиндровия 2.5 бензинов мотор.

    Всичко останало ако искате усещане като от автомобил на цената на 159-ка 2.4 двигател ще е компромис надолу.

    А кой ти е писал ми е все тази.И аз някога писах, че ще сменям предно стъкло и заваляха на лични съобщения "предложения" за "европейско стъкло за 300лв с монтажа" без изобщо да съм искал такива - всеки гледа да си пробута стоката...Така или иначе отидох при професионалисти, не в Мустанг, не в КоВра и ми монтираха оригинланото стъкло за 159-ка Пилкингтън.

    Казах нещо горе, явно не сте "вдянали" какво съм ви казал.Пожелавам ви УСПЕХ в избора.
    Last edited by alfa racer GTA; 17-02-2020 at 17:26.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  8. #23
    Младши алфист Kriss1993's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    София
    Posts
    17

    Default

    @alfa racer GTA И аз не съм те питал, кое е щуротия и куп други неща ама се натискаш да си налагаш мнението.

    "За CLS има доста още да пораснеш на акъл, за да разбереш..." - Много точно казано, като пораснеш на акъл ще разбереш, какво искам да кажа.

    За IS 2-ра генерация съм съгласен, реално си заслужават, но тя търси друго.
    Колкото до това, че луксозна лимузина, като Thema 2 модел 2012 не могла да се сравнява с автомобил от далечната 2005 година, тук ми стана малко смешно и се сетих, че точно ти ми говореше за "порастване на акъл" хаха, но добре всеки с предпочитанията и разбиранията си.

    "Пожелавам ви УСПЕХ в избора." - Благодаря!

  9. #24

    Default

    Къде ги месите тея ланчи в сметката, като има общо три в мобилето и най евтината е 18к лв???

  10. #25
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Ако търсиш състояние на 10+ годишен автомобил, за мен няма да има значение дали е 10 или 15 годишен. Много зависи в какви атмосферни условия е преживял, как е поддържан, използван и съхраняван.

    Примера ти със "запазеният" CLS със изтърканият волан, изпотеният фар и кривите фуги е комичен и ако това е състояние което търсиш, не виждам причина да не намерите 159ка.

    Темата ми изглежда повече създадена за чесане на клавиатурата, от колкото намиране на кола за приятелката... Ама интересно... CLS със 159 да сравняваш
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  11. #26
    Младши алфист Kriss1993's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    София
    Posts
    17

    Default

    @italfen Примерът си е много до добър даже. И какво като е воланът е потъмнял? Може да се боядиса или да се обшие за смешни пари. Фаровете на всички съвременни автомобили на тая възраст се замъгляват (не е изпотен доколкото виждам), полира се, фолира се и е, като нов. Абсолютно аналогичен е автомобилът по-състояние, та даже и по-добър от 159-ките предлагани на тая цена, масово с деформирана и претрита кожа на седалките.

    Темата не е за чесане на клавиатури, досадно ми е да обяснявам елементарни неща по няколко пъти и на края пак да ми говорят глупости. Аз съм написал, какво се търси, а вместо някакви предложения било то на авто вносители, с които хората са работили или конкретни автомобили, каквито получих на ЛС, почнаха да ми обясняват, как 10к били малко за, едва ли не космическата комплектация, която се търси, как 159 били даже евтини на фона на останалите и други подобни небивалици. Реално има хора дето си чешат клавиатурите, но аз не съм от тях. Описах се да обясня човешки, аргументирано гледната си точка, явно безрезултатно. Реално спирам да си губя времето с простотии и да отговарям на небивалици.

    Ако някой се сеща за вносител, който би могъл да изнамери нещо читаво, или предлага съответстващ автомобил, нека пише тук или на ЛС, ще съм благодарен за помощта.

    Хубава вечер на всички!

  12. #27
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Пускам ви едно реално видео за това как реално изглеждат 159-ките за продажба ... За сравнение само ще кажа, че моята "баба" - 25- годишна 155 - няма грам ръжда по купето където и да погледнете ...

    Око-отварящото видео ...

    И друго - темата е с конкретна насоченост - т.е. или помагате по въпроса или не я превръщате в лично надскачане или нападки кой повече разбира нещата ... за да не се мразим после ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #28
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    ...

    Темата ми изглежда повече създадена за чесане на клавиатурата, от колкото намиране на кола за приятелката...
    От самото начало темата мирише на такава ... ще изчакам още малко, преди да я пратя в коша!!!

    Ще добавя още противоречивите мнения и спецификации на автора по отношение на търсената 159, и "божествените препратки" към "невероятно добрите" модели на други марки ...

    Ще напомня на всички - това е форум за Алфа Ромео - няма лошо да кажеш какво търсиш и какво целиш спрямо конкуренцията ... Но постоянното изтъкване на предимствата на други марки, което е най-малкото БЕЗПОЧВЕНО - ще доведе до конкретен и болезнен резултат за автора !!!
    Last edited by Alfa User; 18-02-2020 at 00:28.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  14. #29
    Младши алфист Kriss1993's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    София
    Posts
    17

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    От самото начало темата мирише на такава ... ще изчакам още малко, преди да я пратя в коша!!!

    Ще добавя още противоречивите мнения и спецификации на автора по отношение на търсената 159, и "божествените препратки" към "невероятно добрите" модели на други марки ...

    Ще напомня на всички - това е форум за Алфа Ромео - няма лошо да кажеш какво търсиш и какво целиш спрямо конкуренцията ... Но постоянното изтъкване на предимствата на други марки, което е най-малкото БЕЗПОЧВЕНО - ще доведе до конкретен и болезнен резултат за автора !!!
    Темата ми е полезна и ще помоля да не се трие! Ако толкова Ви е неприятно, че не съм зомбиран само в една марка, просто изтрийте мненията, които не са по темата и според Вас са "препратки"
    към други марки, а аз след това ще редактирам заглавието на темата си и ще отстраня коментара относно цените, щом толкова наранява Вашите чувства.

  15. #30

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    От самото начало темата мирише на такава ... !

    Интересна е темата много.

    Още по-интересно е, че автора е търсил същата 159ка - черна, 2.4, Q4, с мултимедии и т.н. през 2017 год за себе си... А сега търси пак такава, за "една приятелка".

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...0%EB%F4%E0-159

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •