Results 1 to 15 of 130

Thread: Новите и старите бързи коли - размисли от темата за покупка на Guilietta

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Новите и старите бързи коли - размисли от темата за покупка на Guilietta

    Quote Originally Posted by consult View Post
    Никога не съм очаквал че кола 1,6 бензин с турбо с автомат с два съединитела може да върви толкова много.
    Жулиетата с 1.7 турбо бензин щеше да върви много повече

  2. #2
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Ебати и специалистите сте, говорите си наизуст, сравнявате сув със сапунерка....то и Фиат Уно 1.3 турбо е стрела, ама кой го е карал...?
    Честито Хюндайче на собственика и не забравяите. че Хюндай в момента е много по напред в моторният спорт от нашите макарони...
    Last edited by Бобби; 17-03-2020 at 18:50.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #3

    Default

    Мерси.Не че нещо,ама виж какво пишат-Our all-wheel-drive Kona Ultimate reached 60 mph in a strong 6.6 seconds, and the 178-pound-lighter front-drive version chopped that down to 6.0 seconds flat—quicker than every other subcompact SUV
    https://www.caranddriver.com/reviews...d-test-review/

    Май тая корейска въшка ще се окаже и по-бърза от Жулиета QV!
    На всичкото отгоре и тва е със e-LSD диференциал.


  4. #4
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Много добро време от 0 до 100, след 100 едва ли ще е по-бързо от Жулиета QV

    Честито и от мен!
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  5. #5

    Default

    Мерси.

  6. #6
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Само след една седмица ще забравиш как изглежда юндая и при всяко разминаване с алфа, вътрешно ще се разкъсваш
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  7. #7

    Default

    Значи.На 46 съм вече и съм малко далече от тия неща.Имах 10 години 525 бензинка и много хора ще ме оплюят но единственото хубаво нещо в него беше външния вид.Моето беше със специална хамелеонова боя,окачване и огромни дискове отпред и отзад.Това нещо вервеше много след 3000 оборота,след 200км/час вече омаляваше,гореше като за световно, подръжката му беше адски скъпа и зимата не ставаше за нищо - често задницата ме е изпреварвала.Алфата я имах 4 години,гореше 5-5.2 смесено и вървеше доста добре като за кола 140 коня.Искам да кажа че не робувам на марки идеята е не всеки да си хвали неговото а да се подобри това което си е купил.Алфата ми харесваше твърдия директен волан но мразех отчайващо ниската маневреност.Спира много добре,гори малко климатроника съм супер доволен,обслужването е поносимо.Багажника е малък,фаровете определено са слаби и за мъглата много не се виждат,подлудяваше ме гадното пищене че имало изгорял стоп а реално нямаше, вероятно студена спойка и това виеше нонстоп.Ей такива неща е добре да споделяме за да ги подобрим.П.С.Бих искал Алфа 4c ама не ми е по джоба.Алфа нямат SUV,разбира се за сега стелвиото ми идва скъпо иначе бих си го купил и карал с кеф.Просто приоритетите се смениха и ми трябва по голяма кола а не седан или комби.Това е.Според мен в случая хюндая беше най добрия избор-бензин,много бърз,компактен,с много екстри и разбира се нов.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •