Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 86

Thread: BodyKits/Wheels/Audio - набляга се на третото ...

  1. #1
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default BodyKits/Wheels/Audio - набляга се на третото ...

    Здравейте на всички.
    От днес съм член на клуба и се гордея с Безшумната , малка и опасна бегачка , цвят Тъмно синя , 1.4 Двигател , Twin SPARK 16V ... 103 коня.

    Та , днес е закупена , докарана от Италия , и като я гледам е Перфектна .. пък и върви.
    Един въпрос - днес не я настъпвах , и направих пилаж на Втора - дали ще препили и на трета - за малко или за по-дълго ? Мерси.

    Сега да поговорим за тунинг - Не търся пернишки пласмаси , и евтини решетки , тим - Home Made - Telll Used.
    Цени , само за 145 Се интересувам.

    След това джанти - дали ще намеря някъде хубави джанти за Alfa Romeo 145 , освен във MАРГЕЛ
    http://www.margel.info/wheels/original/alfa.html
    Ако знаете какви са цените , бихте ли споделили ?
    Къде има по-евтини , че да обърна внимание на озвучението и другия оптичен тунинг.

    Сигурно е със сменени амортисьори - незнам. на 88К километра е , и като се закупи имаше 20 литра бензин.От пръв поглед Е взета.Бяхме първите които я гледаха , беше докарана сутринта , на човека му провървя - бързо я откарахме , и на мен ми провървя - бързо си я взех.

    Относно CarAudio-то - търся хубав Касетофон , ако може BlauPunkt - не ми се ходи в Техно Маркет - ако препоръчате друго място , или продавате нещо запазено - пишете. Търся BlauPunkt , понеже имам CD Changer BlauPunkt , и смятам да взимам хубава бас каса , или нещо друго - пак Blaupunkt - ако можете да ми намерите хубав касетофон , пишете. Иначе , и за колонки и каси съм навит - който предлага да казва.

    Има ли други варианти за тунинг , и да не излезне много пари - колко максимално ще трябва да се поохарча , поне за Аудиото , и по-нататъка за оптичния тунинг и джантите.

    Мерси предварително.
    Ето снимка на колата , утре очаквайте още , скоро ще има изпълнения.
    btw тунинг по двигателя - турбини и разни филтри и т.н. - къде и колко , колко hp вдигат , а разхода колко става - Мерси предварително за всичко.

  2. #2
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default Re: BodyKits/Wheels/Audio

    Quote Originally Posted by Пепи
    Здравейте на всички.
    От днес съм член на клуба и се гордея с Безшумната , малка и опасна бегачка , цвят Тъмно синя , 1.4 Двигател , Twin SPARK 16V ... 103 коня.

    Та , днес е закупена , докарана от Италия , и като я гледам е Перфектна .. пък и върви.
    Един въпрос - днес не я настъпвах , и направих пилаж на Втора - дали ще препили и на трета - за малко или за по-дълго ? Мерси.

    Сега да поговорим за тунинг - Не търся пернишки пласмаси , и евтини решетки , тим - Home Made - Telll Used.
    Цени , само за 145 Се интересувам.

    След това джанти - дали ще намеря някъде хубави джанти за Alfa Romeo 145 , освен във MАРГЕЛ
    http://www.margel.info/wheels/original/alfa.html
    Ако знаете какви са цените , бихте ли споделили ?
    Къде има по-евтини , че да обърна внимание на озвучението и другия оптичен тунинг.

    Колата ми вози малко по-твърдо от предната 145 , която беше 1.6 Boxer двигател ... сигурно е със сменени амортисьори - незнам. на 88К километра е , и като я купих имаше 20 литра бензин.От пръв поглед я взех.Аз бях първият който я гледа , беше докарана сутринта , на човека му провървя - бързо я откарахме , и на мен ми провървя - бързо си я взех.

    Относно CarAudio-то - търся хубав Касетофон , ако може BlauPunkt - не ми се ходи в Техно Маркет - ако препоръчате друго място , или продавате нещо запазено - пишете. Търся BlauPunkt , понеже имам CD Changer BlauPunkt , и смятам да взимам хубава бас каса , или нещо друго - пак Blaupunkt - ако можете да ми намерите хубав касетофон , пишете. Иначе , и за колонки и каси съм навит - който предлага да казва.

    Има ли други варианти за тунинг , и да не излезне много пари - колко максимално ще трябва да се поохарча , поне за Аудиото , и по-нататъка за оптичния тунинг и джантите.

    Мерси предварително.
    Ето снимка на колата , утре очаквайте още , скоро ще има изпълнения.
    btw тунинг по двигателя - турбини и разни филтри и т.н. - къде и колко , колко hp вдигат , а разхода колко става - Мерси предварително за всичко.
    Зададе поне 82 въпроса с този пост ... Дай по-полека

  3. #3
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Ентусиаст съм на тема тунинг и т.н. но до сега само съм давал парите , на 2-3 човека , и след 1 седмица си прибирам колицата , и карам , после продавам и така.
    Проблема е , че не правя такиав неща в България , поради простата причина , че незнам , дали да се доверя на "монтьорите" ... последния път си оставих една от новите коли на една автомивка , и на другия ден бяха навили 320 km и най-малката скорост с която беше каран повече от 2 минути беше 65 км/ч , а най-голямата беше колкото да се качиш от разклонението на Нови Хан на магистралата , до караулката- пълен километраж ... т.е. 320 км/ч.
    Бяха го зареждали 3 пъти - първия и втория път са сипали по-малко гориво , а втория път , са сипали , за да ме заблудят , че не е карана ... бяха сипали с 5 литра отгоре , а другото което е - компютъра си ти казва , за опр. период от време , колко е зареждана , как е карана .. ако имах и камера вътре , кой я е карал.

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    136

    Default

    За музиката, ако искаш качество, забрави за Блаупункт. Има толкова качествени и доказани марки, защо не избереш тях? Кларион, Пайнер, Алпайн са едни от водещите производители на кар аудио, най-добрите плеъри са техните. Ако те интересуват и другите компоненти, като колони, усилватели, кабели, кондензатори, etc... можеш да ми пишеш на лс.
    Alfa Romeo 75 1.8

  5. #5
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by Lame_0ne
    За музиката, ако искаш качество, забрави за Блаупункт. Има толкова качествени и доказани марки, защо не избереш тях? Кларион, Пайнер, Алпайн са едни от водещите производители на кар аудио, най-добрите плеъри са техните. Ако те интересуват и другите компоненти, като колони, усилватели, кабели, кондензатори, etc... можеш да ми пишеш на лс.
    Има ли смисъл от тоав ЛС.
    Направо ,пиши тук , темата да се види , който е заинтересувам за всяко от нещата да чете.
    Напиши тук всичко , изведи цени , модели , снимки ако можеш.
    Все пак , 100% не съм само аз навит на тези неща , така че , да се знае от всеки - а не да се залива форума с едни и същи теми.

    Относно това за Blaupunkt - еми , избрал съм си тях на първо място , поради това , че са много добра марка , а интересното е , че половината не са я чували
    Верно , че майче са касетофоните на Опел /и в новите фиати слагат обаче /, но аз говоря за плеърите им , които като щракнеш едно копче , се появява едно 7 инчово мониторче , и можеш и клипчета да гледаш. Това е относно плеърите.
    Иначе , за колонките - от личен опит , знам , че 6 хубави колонки , без бас туби , просто ефекта е наистина добра и качествена музика - музиката ми в камиона е BP , и нямам оплакване - вместо тромбата , може просто да си отворя прозорците , и хората да ме чуят ....

    Иначе , прав си - Kenwood , Pioneer , Alpine , Clarion - добри са , даже много , но забележи разликите в Цените им - отиди в Техномаркет - не гледай какво ще ти наговорят служителите - прецени сам - за тия пари , какво получаваш от тази марка , какво повече или по-малко от другите. Няма значение ...


    Говори ми се кабелите , усилвателите , кондензаторите , филтрите и т.н. ... Колонки също , все пак , тая кола няма само два слота за колонки ... всичко с времето , надявам се да се стегне.

    Edit
    http://www.data.bg/f.php?fid=19468451

    Дано ви хареса!

  6. #6
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,132

    Default

    Edit
    http://www.data.bg/f.php?fid=19468451

    Дано ви хареса!
    Следващата ми музика ще е Blaupunkt \след тая реклама няма как да не е \
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  7. #7
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Радвам се , че някой я е видял
    Та , аз от преди тва съм с BlauPunkt , доволен съм , за това първо към тази марка съм се ориентирал - не ми е за първи път , или за 5-ти път , да имам колонки или касетофони , mp3 reader-и и т.н. разни "джуджки" в колата , на Blaupunkt , или KenWood , и другите , просто сега търся нещо наистина маняшко за вътре , и пак гледам , да е Blaupunkt - Доволен съм!

  8. #8
    Запален алфист ZoE23's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    433

    Default

    Рекламата на Блаупункт е много стара, но още важи
    Grande Punto 1.9 Sporт
    98 Alfa 145 1.6 16V TS-bivshata

  9. #9
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Добре .. не трееше да пускам рекламата сега
    Някой да помогне поне за начало - Джанти!

  10. #10
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Ето нещо което намерих в раздела Продавам.
    Малко интериорни промяни , малко външни промяни , тапициране , боядисване и т.н.

    XTuners.Com

  11. #11

    Default

    пич я се осъзнай малко, коя е тази кола която вдига 320 от "новите ти" ???

  12. #12
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by netsurfer
    пич я се осъзнай малко, коя е тази кола която вдига 320 от "новите ти" ???
    TUAREG ?!

  13. #13
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    Момчето се е объркало и е искало да каже 230км
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  14. #14
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by KiKo
    Момчето се е объркало и е искало да каже 230км
    Ха , не бре , вижте километражите на новите TUAREG - до 280 км са , а вижте на старите - до 320 ...


  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Posts
    106

    Default

    Колега нищо лично, ама напиши правилно Touareg!
    Alfa Romeo 155 1.8TS 96 климатроник

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •