Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 86

Thread: BodyKits/Wheels/Audio - набляга се на третото ...

  1. #16
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by aziiii
    Колега нищо лично, ама напиши правилно Touareg!
    E , прав си , ама като е Тоуарег , кой ти казва Тоуарег ?!
    Туарег е по-лесно и за писане , и за изговаряне.
    Иначе много добре знам как се пише , спокойно ;]


  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    То може и до 620км да пише на километража ама ти няма как да ги вдигнеш. И гледам бързо си променяш текста с мотора на колата ама вземи се осъзнай малко
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  3. #18
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by KiKo
    То може и до 620км да пише на километража ама ти няма как да ги вдигнеш. И гледам бързо си променяш текста с мотора на колата ама вземи се усъзнай малко
    Аз и по-бързо мога ;]
    Специално за теб
    http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%BE%D1 ... 0%B0%D0%BC

    Бързо почни да променяш и ти
    Иначе , за какво според теб е тоя километраж разграфен до 320 .. след 250 да е има паяжини .. мухъл ?

    Пък и има апаратчета (поне за камиона) с една бормашинка се връзва и стрелката вдига до 125+ км/ч .. нищо не е невъзможно.

    btw защо на новите коли , всяка има километраж до 250/260/320 и може да ги вдигне , а не са до 420 , и да не може да го изпълни ... все пак , важно е кво пише , и как се чувстваш вътре .. все едно , да си купиш алфа до 240 км/ч на километража , и да викаш - що по дяволите не мога да вдигна 170 !?

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    Май на учител ще ми се правиш а? та чак ми показваш и как се пише правилно, като си толкова отворен я да покажеш как ще вдигнеш 320 с тоя V6 TDi дето беше измислил в подписа ти или може би вече си с W12
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  5. #20
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by KiKo
    Май на учител ще ми се правиш а? та чак ми показваш и как се пише правилно, като си толкова отворен я да покажеш как ще вдигнеш 320 с тоя V6 TDi дето беше измислил в подписа ти или може би вече си с W12
    Еми , навитак съм , някой ден да ти снимам.
    Дразня се , че в момента става доста Офф , лошото е ,че и аз си пиша пиша ...
    Който иска да пише по темата , а за другите пичове - има ЛС.

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    Ей добре че си ти да ми повдигнеш малко настроението а относно снимката незнам каде ще намериш такъв наклон че да вдигнеш 320км
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  7. #22
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by KiKo
    Ей добре че си ти да ми повдигнеш малко настроението а относно снимката незнам каде ще намериш такъв наклон че да вдигнеш 320км
    Е са незнам какво да кажа
    Наклон ти има от Нови Хан дето се включваш на магистралата , надолу към караулката ... обикновено там се кара с висока скорост , ама аз де да знам дали там може ... пък и от Нови Хан , през гарата до Елин Пелин , пак е права отсечка .. с по-хубава кола незнам колко може да се вдигне , но с Golf 1 съм вдигал 175 ...
    За 320 не може да се говори , но ... 260 ? Ако искате , ще кача видеото , вие преценете , дали за това как набира голфа , една кола ,която пак е дизел , но не е 1.6 без работещо турбо , ще може да вдигне поне 260 ?!



    edit. ако говориш за снимката дето има там некви незнам колко км вдигнати , и километража е до 320 - е незнам , не съм я правил аз - направена е за Wallpaper ;]
    Имаме и път до Лесново , но пък де да знам .. на него майче с повече от 150-160 не може , щото не е много широк за маневри.

  8. #23
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    Нещо много бързо взе да сваляш километрите, ти ми говореше за некви 320км а са мина на 260. Като вдигнещ 320 с тая джипка ми се обади да те черпя едно
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  9. #24
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by KiKo
    Нещо много бързо взе да сваляш километрите, ти ми говореше за некви 320км а са мина на 260. Като вдигнещ 320 с тая джипка ми се обади да те черпя едно
    Ех , как ми се пие на аванта :d
    Стига спам , ще ти докажа , че тая джипка може да вдигне 320 ...
    Някой ден , ама не сега ;] Навит ? Стига с коментарите - дайте по темата - Тунинг на АЛФА !

    Edit Не е мойта , но показва нещо .. ще се разровя за още.Даже смятам да ви покажа , какво показва бордовия , като записвани скорости на тази дата!
    http://youtube.com/watch?v=qwmKLsUndTA
    А ето и неква циганска музика за фона на пълнещ 260 км/ч V6
    http://youtube.com/watch?v=qnOOhCogLdw

    btw защо скоростта 320 да е невъзможно ? Fil Tipo-то , прави 320+ на Магистралата , и AMG S-class и другите се чудят защо не могат да го догонят!

    След малко ще слезна да погледна колко KM пише.

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    Ще чакам ма май бая ще си почакам
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  11. #26
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by Пепи
    Quote Originally Posted by KiKo
    Нещо много бързо взе да сваляш километрите, ти ми говореше за некви 320км а са мина на 260. Като вдигнещ 320 с тая джипка ми се обади да те черпя едно
    Ех , как ми се пие на аванта :d
    Стига спам , ще ти докажа , че тая джипка може да вдигне 320 ...
    Някой ден , ама не сега ;] Навит ? Стига с коментарите - дайте по темата - Тунинг на АЛФА !
    Ей ти нещо по случая да се охладиш с тия 320
    Source - Volkswagen
    Wolfsburg / Paris, September 2004. Two years ago exactly, Volkswagen introduced the Touareg to the world for the first time in Paris. And now, the world's most exclusive sports utility vehicle in this form is making its dйbut at the same place: the Touareg W12 Sport, initially available as a limited edition only. The 331 KW / 450 hp special-class SUV, which reaches 250 km/h (electronically limited, speedometer up to 300 km/h) was designed by Volkswagen Individual. The combination of the twelve-cylinder engine, air-suspension running gear and all-wheel drive is currently unique throughout the world.

    The unusual driving performance, such as acceleration from 0 to 100 km/h in 5.9 seconds, are impressive, but are not necessarily in the foreground. It is more the way it moves - which is superior in every respect - that makes the Touareg W12 Sport appeal to a very sophisticated clientele. The maximum torque of 600 Newton metres applied by the 6.0 litre twelve-cylinder ensures that the Touareg can produce almost inexhaustible reserves of strength both on and off road. The petrol engine, which is classified under the EU4 standard, has a six-speed automatic transmission (Tiptronic).

    Доста често поразтъпквам V10 с дигитал тунунг и с махнат електронен ограничирел
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  12. #27
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Оаках се
    Е са видях , че е било 233
    Друг е въпроса , че пак я бяха карали и презареждали , а аз служебни коли с повече от 150 не карам

  13. #28
    Запален алфист charmario's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    108

    Default

    По въпроса за музиката - моят съвет е да си вземещ Magnat. Чувал съм много неща, обаче за мене Magnat-aт е недостижим. По-добре си вземи една десетка Magnat, отколкото 2 дванайски Blaupunkt. Преди две седмици щях да си купувам немския говорител с усилвател точно от Техномаркет, ама толко немаше обем горкото, че направо ми се досвидяха парите.

    А относно високите скорости и рацерството ще си позволя да цитирам pr_00f , който спамна 2 теми със следното, но ме накара да се замисля доста сериозно, за което му благодаря: http://www.youtube.com/watch?v=DEDjfxze ... 2F17644%2F
    Alfa Romeo 145 Boxer 1.6 I.E. 8V 103 hp


  14. #29
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Офффф:
    @charmario
    Много се радвам колега
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  15. #30
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Магнат значи ...
    Еми , ще видя какво е положението ..
    Мерси за сега , който може да пише по другите специалности.

    Още търся Джанти!

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •