Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Покупка съвет

  1. #16
    Запален алфист emil georgiev's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pazardzik
    Posts
    201

    Default Re: Покупка съвет

    Quote Originally Posted by ^Pamuka^
    Харесъл съм си една 166-ца в една русенска автокъща. В понеделник ще ходя да говоря със собственика по обстойно и се надявам да има сервизна книжка. Випросът ми е следния, ако има (дай боже) сервизна книжка какво да гледам в нея при положение, че бъкел не знам италиански. А и понеже в Русе няма къде да я занеса на диагностика как мога да разбера на какво дередже е? Все пак с майстор смятам да отида, но той не е запознат обстойно с алфите. За ходовата част ще я види, тва ясно , но на какво друго да наблегне? Знам че в форума има доста такива теми , но във всичките съвета е за диагностика, но това не ми върши работа на мен. Иначе алфичката е много добра на външен вид. С 2.4 JTD мотор 2001 година 140 коня, с най-високото ново на обурудване и най-якото перфектен кожен салон.
    Само цената от 12500 лв ме притеснява, май е нисичка за такава кола ако и няма нищо. Май се увлякъх но много ми хареса колата и силно се надявам да й няма нищо фатално. Мерси предварително за съветите.
    може да ти се вижда евтина но като я обслужиш за 3 000 лева вече няма да мислиш така.

  2. #17

    Default Сервизиране

    Някой правил ли си статистика, колко често един средностатистически собственик на 166 влиза в "бокса"? Защото сред "познавачите" майсторчета, които карат основно голфове и астри - алфите като цяло се спрагат за кекавците на автомобилния свят! Да не говорим, че като влизам в сервиз с моя швед, целия персонал получава зов за напускане.
    Нов съм във форума, днес прегледах доста постове за 166, но не успях да синтезирам, кой знае колко полезна информация. Защо реалните собственици на 166 не се организират и да ни опишат истинските си впечатления от притежаването на тези своенравни красавици- на нас кандидат собствениците. Не говоря за високотехнологини заводски наставлени, а просто така, като пичове на пичове!
    SAAB 900 T SE
    2.0 i/16V
    1996

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    92

    Default Re: Покупка съвет

    Quote Originally Posted by emil georgiev
    може да ти се вижда евтина но като я обслужиш за 3 000 лева вече няма да мислиш така.
    Сега уж обслужена я дават, ама аз на тия доверие им нямам.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 140 h.p. 2002 г.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •