Results 1 to 15 of 15

Thread: Повдигане на 159-ка

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Повдигане на 159-ка

    Здравейте,търсих такава тема но никъде не открих.Та въпроса ми е някой повдигал ли си е 159-ката и ако да да сподели как.

  2. #2

    Default

    Стандартна или Ti? Ако е Ti става със стандартните пружини и амортисьори.



  3. #3

    Default

    Най-добре става с нови амортисьори и пружини, стандартни. При мен отзад само с нови пружини не се получи. Скоро сложих комплект нови амове и пружини и осезаемо се вдигна задницата.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  4. #4

    Default

    Стандартна е,но исиам да е вдигна малко за да става и за черен път.Гледам при китайците има едни тампони който се слагат между намотките на пружимата и се надявах някой да ги е пробвал.Трябва ми да е повдигам за 10-тина дена в годината.

  5. #5

    Default

    Аз съм слагал от буферите, (тия силиконовите, надупчените,те хващат един оборот от навивките и са на размери A. B. C и D.) .. когато имах 7000км преход с пълна догоре кола, но не се повдигна... А просто стана по-твърда и не опираше в подкалниците.... Иначе ги дават че повдигат, но на 159ката не става, даже имам и едни по-широки и с тях съм пробвал... Но само твърдостта се промени. После ги махнах естествено,но ми свършиха работа за момента... Иначе колата клякаше до долу, но причините може да са меки пружини, стари амове и т.н...да не навлизаме в друга тема.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  6. #6

    Default

    Ок,мерси.

  7. #7
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Аз съм слагал от буферите, (тия силиконовите, надупчените,те хващат един оборот от навивките и са на размери A. B. C и D.) .. когато имах 7000км преход с пълна догоре кола, но не се повдигна... А просто стана по-твърда и не опираше в подкалниците.... Иначе ги дават че повдигат, но на 159ката не става, даже имам и едни по-широки и с тях съм пробвал... Но само твърдостта се промени. После ги махнах естествено,но ми свършиха работа за момента... Иначе колата клякаше до долу, но причините може да са меки пружини, стари амове и т.н...да не навлизаме в друга тема.
    Бяха ли колелата във въздуха като ги сложи?
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •