Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50

Thread: Регулатор на ГНП

  1. #46

    Default

    Може да си някой месец преди мен регистриран, но от една година чупиш тъпомера в раздел 159.
    Естествено, че ще сложа стария, може да изкара колкото другия нов ... Разликата е, че аз запретвам ръкави и си ги правя нещата сам, а ти ходиш при Гошо, Пешо и братовчед им с хубавия сервиз. И да, пич съм. Казвам каквото знам, помагам с каквото мога, питам когато не знам и благодаря, когато ми помагат.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #47

    Default

    Quote Originally Posted by flipz View Post


    Докато ти сменяха горният носач не можаха ли да вземат гайката от този който сменят .. и в сервиз да няма гайка, че да се налага да търсиш (всичко е възможно).
    Всъщност смениха само тампони, не целия носач и друга гайка нямаше. Аз понеже не съм инженер и от гайки и резби не разбирам много, щом опряха до тази, значи е по специална и не се намира под път и над път. Те хората в сервиза не правят Майбах, но знаят какво вършат.
    Last edited by El Caballero; 28-01-2021 at 21:42.

  3. #48
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Не усещаш ли, че е време да ходиш да лапацолиш другаде?

    Не се интересуваме от това, колко велик и високоплатен "инженер" си, нито от това, какъв Андрешко, не си.

    Интересуваме се от това да няма глупости в техническите раздели.
    Крайно време е да те направят модератор, за да изчистиш нещата в техническите раздели....м/у другото, ти не беше ли такъв преди време, или се заблуждавам..?....лошото е, че като гледам как форума върви по течението надолу, само ще се удавиш.....не ме разбирай погрешно с горе написаното.....не веднъж съм приемал твойте разбирания, познания и т.н.....но няма как да бъдеш специалист по всичко и да раздаваш правосъдие виртуално...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #49
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by flipz View Post
    Докато ти сменяха горният носач не можаха ли да вземат гайката от този който сменят .. и в сервиз да няма гайка, че да се налага да търсиш (всичко е възможно).
    Ами ако сервизът е тоя, на Майбах, дето изхвърлят всичко свалено, дори да е здраво е съвсем възможно. Другият вариянт е да се съгласиш, че хора които които имат представа какво правят, е съссем логично да запазят изправни елементи и да ги използват ако се наложи, или да се запасят с милион части, които никога може да не им потрябват. Ако си ходил в магазин, да си купуваш части за автомобил нямаше да питаш даже, защо някой си пазят и свален консуматив. Щото като ти "издрънчат" 2 филтъра на купето, дето "излизат на компютъра" по парт номерът който си дал а видимо са различни........
    Упс! Аха-а-а да забравя, че работиш високотехнологична работа, и времето ти е безценно. Логично е да не си купуваш сам консумативи - плащаш си и забравяш.
    Остава проблемът, че отново пишеш за нещо което не знаеш, и като ти го кажат, се сърдиш.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #50
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Stara Zagora
    Posts
    81

    Default

    Спокойно може вече да смените името на темата. Така с тва заглавие не се разбира за какво става въпрос в нея. Спокойно може да се казва "Да си събираме старите части или не!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •