Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: на Шел Бояна ми откъртиха капачката на резервоара!!!!

  1. #16

    Default !!!!

    така е сички завиждат !!!!!!

    пиши на кирилица колега!!!

  2. #17
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Колега, писането на кирилица във форума е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
    Прочети правилата.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #18

    Default ///

    да мерси просто ми се беше развалила програмата

  4. #19

    Default

    супер, няма проблеми вече..
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  5. #20

    Default

    абсолютно сте прави защото имам колата от два дни и който е види тази кола запчва изведнъж да се радва като малко дете направо не съм очаквал да стана такъв център на внимание.пример вчера ходих плаж с колата и паркирах на платен паркинг която кола паркира и като слезнат хората минават всички оглеждат gtv-то въздишат от кеф
    и се чудят и маят отначало каква е тази кола и какъв модел понеже са рядкост и има хора които въобще не знаянт че има такъв модел алфа вечерта някои хора е мислиха за ферари да видиш завист в мои приятели с а3 голф и тем подобни масови автомобили.просто си личи кой се радва истински на колата и кой като я види сякаш си го залал с вряля вода.тази кола е голам майтап бе хора -спирам на паркинг пълен бмв и мерцедес и се купета и всеки се върти около колата ми разглежда все едно съм паркирал космически кораб а на баровеца колко му е гадно че поглеждат мерцедеса му а имах представа какво купувам но сега взех да разбирам самата истина вие знаете.чуствам тази кола вече част от мен и недай си боже някой да ми едокосне прсто ако го видя догато го прави незман как ще реагирам но ще стане голяма беля
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •