Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: От БИКСЕНОН към обикновен ксенон?

  1. #31

    Default

    Най-добре виж дали фарът не пропуска вода от някъде, защото и новият баласт ще си замине.



  2. #32
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,460

    Default

    Ето закърпило се е положението .. не знам как става точно това с водата, тази година карах 10тина пъти в супер дъждове .. добре че имам течна чистачка да подпомага чистачките
    Ето че има варианти за баласти що годе приемливи. И нищо не ти костваше сам да си направиш част от ремонтите .. вместо да им даваш по 100-200лв
    Не знам каква точно работа са свършили за тези пари .. това са 4 работни дни на средностатистически Българин Направо мисля,че са те одрали здраво.
    В ОЛХ се продават не малко коли на части .. вярвам, че и за 100лв можеше да си намериш баласт и кабел -но като оставяте някой друг да ви върши работата, така става.
    Ако пък за 4 дни си изкарал 2к доходи .. няма какво да се оплакваме и да пишем цените
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  3. #33
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Sofiq
    Posts
    29

    Default

    Аз съм бачкал, като автобояджия. Разбира се, че можех сам да си го направя това, но нямам къде. Нямам гараж, нямам и времето да го свърша за ден това, за да не стои колата пред блока в Люлин, разкостена. :Д
    По-скъпо ми излзна, да. Можеше по-евтино, хипотетично. Но сам го каза ... Занимавам се с няколко неща и не са ми проблем тези 150 лв за работа. Просто става тъпо и прекалено ако се налага на 2-3 месеца да даваш по 500лв за едно и също. Все пак, когато мога, спестявам. Ако е нещо по-малко .... Защо да не си го направя аз?! Плюс това се забавлявам.
    Иначе си е супер да опишем цените, за да знаят другите колеги или бъдещи алфисти. Ксенон или не, баласт или да! :Д
    Last edited by Pess; 07-07-2020 at 21:14.
    159 - 1.9 JTDm 16V

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •