Results 1 to 15 of 15

Thread: Говорители

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Говорители

    Привет, с оригиналната навигация съм и искам да сложа афтърмаркет тонколони.
    Някой слагал ли е и какъв е ефекта, без да се бара навигацията и без усилвател..?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q-tronic



  2. #2

    Default

    Явно никой не го е правил.. А някой да е слагал Босе и всичко плъг енд плей ли е?
    Ясно ми е, че ще има бая сваляне на кори, но дали си заслужава и дали има разлика спрямо фабричните говорители?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q-tronic



  3. #3
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Фабричните говорители са доста добри и само с подмяната им се съмнявам да постигнеш чудеса. Фабричното Bose е друга бира, най-вече заради субуфера и усилвателя.
    Доколкото знам, не е проблем да се монтира, но ще трябва да си го намериш в комплект със задната кора.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #4

    Default

    Трудна работа ще е накирането на фабрично Босе... Но акониьскочи идкам да съм подготвен да знам дали са гон онасям веднага.
    доколкото разбрах направо с кабелите го дават и направо се инсталират и всичко тръгва нормално с усилвателя и буфера..
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q-tronic



  5. #5
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Наскоро намерих едно, но му искаха 1К пари. В предвид на това, че и базовото озвучаване не е за изхвърляне, не бих дал повече от 300 лв. за Bose - то.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #6

    Default

    Тя не е за изхвърляне,обаче разликата с босето си е осезаема!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •