Results 1 to 3 of 3

Thread: Giulia/Stelvio - байпас за Старт/Стоп системата - групова поръчка

  1. #1
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    47
    Posts
    1,242

    Lightbulb Giulia/Stelvio - байпас за Старт/Стоп системата - групова поръчка

    Привет колеги,
    някои от вас знаят, че наскоро се обзаведох с една Джулия от Канада - КУ4ка с 280 бензинови магарета.
    Много ме дразни старт/стоп системата - виждам че и доста други собственици по света ги дразни.
    Един поляк, известен в Алфаоунър като epsonix е разработил едно устройство, което байпасва старт/системата без препрограмиране на ЕКУ, съответно може да се премахне когато човек реши, както и да се препрограмира дали да я изключва или включва и т.н.
    По същество това устройство се свързва последователно на копчето за управление на старт/стоп и следи състоянието на светодиода - ако е загасен ( т.е. системата е активна) симулира натискане на бутона и системата се изключва.
    Ето му онлайн магазина на господина: https://shop.stuff4car.com/en/index....te=common/home
    Ето и едно видео за монтажа и употребата на джаджата ( на полски е) : https://www.youtube.com/watch?v=QHjw...ature=emb_logo

    Джаджата е подходяща за всички Джулия и Стелвио - независимо от мотора и пазара, за който са произведени.

    Аз се свързах с него и договорих подобрени цени - базовата цена е 85 евро, а ето това е схемата за отстъпка, която той ми предложи:
    A.3pcs 12%

    B.4PCS 14%

    C.5PCS 16%

    D.6PCS 18%

    E.7PCS 20%

    F.8PCS to 12pcs + say21+ 1% per additional pcs above 8

    Съответно за транспорта схемата е 15 евро за първата бройка + 1 евро за всяка следваща.

    Видимо е, че колкото повече се съберем - толкова по-добре.
    До момента имам 3 бройки за заявяване, пишете искате ли още.

    Аз се ангажирам да му поръчам и платя и след като ги получа да ги разпратя на всички поръчали.
    Ще ми плащате като получавате - съответно моля за коректност, за да не си остана с няколко модула, които да си чукам по тиквата
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  2. #2
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    47
    Posts
    1,242

    Default

    Поръчката е направена, хванахме 20% отстъпка.
    Като получа пратката следващата седмица ще пиша на поръчалите, за да се разберем за доставката!
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Posts
    6

    Default

    Аз ли нещо не разбирам, или не всички имат бутон за изключване на старт стоп системата?

    Click image for larger version. 

Name:	656F823B-2BAD-4E35-B249-4ED3432CD408.jpg 
Views:	65 
Size:	17.7 KB 
ID:	171717

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •