Quote Originally Posted by cveti72
Ами аз поразпитах тук там и това понятие РЕЦИКЛИРАН дебитомер се оказа доста смешно. Та какво имам в предвид това е горе долу да ти изгори електрическата лампа и да я рециклираш. Значи че няма как да рециклират нешто което може единствено да се претопи и да се извлече от него само много ценен за направата на датчика материал. Нешто като изкупуването на катализаторите , по тая логика и тях щяха да ги рециклирват, а и на моя (новия бош) си имаше щемпел с месец и 2007год. Та в тоя ред на мисли такова чудо рециклиран дебитомер според доста хора има според мен и други няма. А на А6 дебитомера е също много особен най вече когато е автоматик и нестава никакав друг. Всичко това го казвам защото мисля че в никакав случай скъпото винаги е най-хубаво , а и ние в България не взимаме заплати като примерно в Германия та да ни е все едно. Така мисля аз и пиша всичко това за да споделя че сам много доволен от съотношението цена-качество отнасящо се за чешките дебитомери.
Така като ти чета мнението не виждам смисъл да обеснявам кво се рециклира ти явно си имаш мнение и не приемаш друго А пък и за алфа няма рециклирани така че спама е излишен


Айде сменяйте с тоя дебитомер - направете снимки на дебиломера и после впечатления ама замерете там с някой как върви колата преди и след ако има вариянт и със здрав бош