Results 1 to 13 of 13

Thread: Blue&Me Navigation

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Blue&Me Navigation

    Колеги, сигурно звучи маниашки през 2020 с всичките ни gps-и, телефони и т.н., но все пак - някой има ли оригинална картография, дето се пъха в usb слота? Четох по темите, но не видях информация точно за това, може и да съм пропуснал.

    2018 си продадох 159-ката (170 коня) и страдах две години и половина, реших да се излекуваме и си взех същата макар и 150 коня. Тази има NAV, но го няма усб-то с картите

    Мерси!

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by niki_b View Post
    Колеги, сигурно звучи маниашки през 2020 с всичките ни gps-и, телефони и т.н., но все пак - някой има ли оригинална картография, дето се пъха в usb слота? Четох по темите, но не видях информация точно за това, може и да съм пропуснал.

    2018 си продадох 159-ката (170 коня) и страдах две години и половина, реших да се излекуваме и си взех същата макар и 150 коня. Тази има NAV, но го няма усб-то с картите

    Мерси!
    Aко те разбирам правилно в момента нямаш блу енд ми, в такъв случай за навигацията ти трябват карти на дискове. Картите ги има в една от темите и са до 2017 включително. Теглиш, записваш и си готов.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Русе
    Posts
    257

    Default

    За кои държави търсиш? Само за БГ? 2014 мисля е картата

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2018
    Location
    Burgas
    Age
    48
    Posts
    240

    Default

    Това: http://clubalfaromeo.com/forum/showt...E3%E0%F6%E8%FF е темата. Последните актуални карти са 2016/2017г. Не са нещо кой знае какво, към днешна дата, но вършат работа. Записваш CD-то, на възможно най-ниска скорост!!!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V ELEGANT/SPORT & Fiat Bravo 1.9JTD GT

  5. #5

    Default

    Максимум на х4.
    Най-добре на 2.

    На по-високи скорости или изобщо не чете диска или дава грешки.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Русе
    Posts
    257

    Default

    Колегата пита за малката навигация, Blue&Me NAV, дето е с пиктограми на малкия дисплей. Но при нея е зор с картите, защото през годините я спират и става ТомТом, аз намерих едни за някаква немска измислена, но използва същия картов формат и все пак 2016 не тръгна, мисля 13/14 бяха последните които работят, имам някакви карти, да каже какво иска, че няма как всичките да му ги пратя

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •