Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627
Results 391 to 394 of 394

Thread: Аlfа Rоmео нa FСА щe бъдaт пpoизвeдeни c изцялo eлeĸтpичecĸo зaдвижвaнe ЗА и ПРОТИВ

  1. #391

    Default

    Quote Originally Posted by flipz View Post
    Това ли е от значение по темата?
    Пишем от смартфони, който коригират думите.
    Съжалявам, че съм те объркал и съм си коригирал грешката. Извинявам се за затруднението което ти причиних.

    По темата:
    М/у другото, станциите за зареждане на ток се трансформираха в платени. Не знам какви са цените към този момент.
    Видях в Гърция колонка за зареждане на електрокари (на бензиностанция), беше отделена на разстояние от бензиностанцията.
    - може би ако се възпламени по време на зареждане да си догаря на отдалечено място
    Не е важно, но пак не знаеш. Когато някой пише с правописни грешки, доста олеква.

  2. #392
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Любопитството води до прогрес, освен в случаите - когато убива котката.
    Едва ли само аз съм забелязъл, просто съм достаъчно тъп - да ми "пука". Други - не са.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  3. #393

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Любопитството води до прогрес, освен в случаите - когато убива котката.
    Едва ли само аз съм забелязъл, просто съм достаъчно тъп - да ми "пука". Други - не са.
    Аз съм сигурен, че само ти. По темата- много важно, като я е взривил Тесла-та. Имал излишни едни 30 кг. динамит- гръмнал я. Хората Мерцедеси палеха наскоро да събират лайкове.

  4. #394
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    След взривяването, гордият собственик, започнал редовно да си прави курабийки с логото на любимата марка:



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •