Page 14 of 27 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 196 to 210 of 394

Thread: Аlfа Rоmео нa FСА щe бъдaт пpoизвeдeни c изцялo eлeĸтpичecĸo зaдвижвaнe ЗА и ПРОТИВ

  1. #196
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Ее, аз не го знам, разкажи
    Е......е, ти може и да незнаеш първият космонавт в света, ама Еко ще те открехне, ако не интернет е наред.......може и диодното осветление в 156-та ти. да го направи да мига като коледна елха и след това ВО да го заснеме и пусне в тубата...)....я кажи за оният дизел, дето във високите обороти бръмчи като бензин и ония 3000 немски кубика....та да си дойдем на думата....)
    Last edited by Бобби; 11-01-2021 at 22:07.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #197
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,462

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Е......е, ти може и да незнаеш първият космонавт в света, ама Еко ще те открехне, ако не интернет е наред.......може и диодното осветление в 156-та ти. да го направи да мига като коледна елха и след това ВО да го заснеме и пусне в тубата...)....я кажи за оният дизел, дето във високите обороти бръмчи като бензин и ония 3000 немски кубика....та да си дойдем на думата....)
    Днес акциите на Tesla падат около -15% докато Китайските NIO се покачиха с +12% (Nio Inc. is a Chinese manufacturer of autonomous electric vehicles. Located in Shanghai)
    Ще видим как ще затворят борсите .. но нещата за Тесла не са ок. Утре Мъск може да стане вторият най- богат от първи
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  3. #198
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Ами ловешките GW накъде са?

  4. #199
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by flipz View Post
    Днес акциите на Tesla падат около -15% докато Китайските NIO се покачиха с +12% (Nio Inc. is a Chinese manufacturer of autonomous electric vehicles. Located in Shanghai)
    Ще видим как ще затворят борсите .. но нещата за Тесла не са ок. Утре Мъск може да стане вторият най- богат от първи
    Готин...да кажем, че добре развиваш темата си, ама не цитираш този който трябва.....аз от самото начало съм аут от нея.....е както и да е......c dnt и BO си имаме стара зайгравка, няма как да влезнеш в час с нея, освен ако не си чел нашите спорове....екото е леко неотрален, клонящт към тях, ама и той незнае на кой свят е...).....италфена имаше пари, но до къде го дохара с тях, нека да сподели....не ме взимай на сериозно това е мое виртуално виждане във времето и форума, от темата познавам само един човек реално, който е дал мнение..пардом двама....
    Last edited by Бобби; 12-01-2021 at 21:44.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #200
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Ами ловешките GW накъде са?
    Питай Гриша Ганчев....то системата е тука има, тука нема...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #201
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Ма ти сега ли научи за това? Проектът ITER е в ход отпреди 14 г. и Русия, заедно с още 5 държави + EC участва в него.

    За твое сведение, основната постановка, която ще се ползва в него (токамак), също е руска разработка от 50 - те години на миналия век.

    Голяма коплексарщина те тресе, човек.
    Сериозно ли бе, е как ще участва Русия в него като не може да направи една кола и ми постваш некви трошляци от моргите за доказателство колко са зле ватниците.Сигурен ли си че е Русия.Акцента не беше на Русия, а на проекта дето ще осигури екологичен ток за любимите ви електрички.Странно най-богатите хора загрижени за екологията защо не се включат с богатството си в такива проекти.Интересно как ще се предстви Тесла в изостаналаЯкутия например и дали има въобще смисъл от нея там - https://bg.rbth.com/живот/334689-gradski-transport-stud ,мъка, трябва да ги научим на неолиберална демокрация.Комплексиран съм че си живях моя живот както аз исках, а внуците са черешката на тортата.Комплексари са тия дето все нещо им пречи,и вместо своя се мъчат да живеят чуждия живот, и вечер завиждат на домашнярка или двулитровка на примоция от Кауфланд.Ценностите ни са различни и няма как да разбереш защо да качиш жена си на мотора и да идеш някъде сред природата е по-хубаво от Мерцедес с екстри и пет звезден хотел.Не съжалявам за нищо най-малко пък за светлото бъдеще - https://www.youtube.com/watch?v=DgpZArAdJQE

    п.п.Колко години събаряхте Русия и накрая гражданска война в Щатите.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #202
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Питай Гриша Ганчев....то системата е тука има, тука нема...)
    Е то той толкова си може.
    Но пък си е наше момче .
    Важното е ,че въобще не ми пука и си пея кат Ицо Хазарта -"Мене ме нема в целата Схема".
    Кат си идвам на село ша зема некое шише Закапа стига да е на промоция у Кауфланда( Добро е,миналата,пардон поминалата година го бяха свалили на половин цена и им изкупих всичката залежала стока и доскоро си черпех гостите с нея) та да ме повозиш с поршето ,пък аз ще си шорам.Наздраве!
    Last edited by 546; 12-01-2021 at 23:28.

  8. #203
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Много пъти съм се опитвал да ти обясня, къде грешиш и кое ме дразни в путофилите, но очевидно от цивилизовани приказки, не вдяваш.

    Затова ще ти го кажа така:

    Онези 45 г руско владичество ще останат, като един от черните периоди в историята ни. Също, както и онези 500 години. Защото те ни върнаха в средновековието.

    Иначе аз нямам нищо против днешните турци, нито против днешните руснаци. Дай Боже всекиму достойно място под слънцето.

    Когато обаче видя някой да се сополиви по онези времена и всячески да отрича днешния ни път на развитие, няма как да не го мразя.

    Ти как би гледал на някой, който не спира да дудне, колко хубаво ни било под турско робство и който демострира духовен оргазъм от мисълта за днешна Турция?

    Няма как да се примиря с такива хора. Вие не сте българи. Вие сте чужди подлоги!


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #204
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Сериозно ли бе, е как ще участва Русия в него като не може да направи една кола и ми постваш некви трошляци от моргите за доказателство колко са зле ватниците.Сигурен ли си че е Русия.Акцента не беше на Русия, а на проекта дето ще осигури екологичен ток за любимите ви електрички.Странно най-богатите хора загрижени за екологията защо не се включат с богатството си в такива проекти.Интересно как ще се предстви Тесла в изостаналаЯкутия например и дали има въобще смисъл от нея там - https://bg.rbth.com/живот/334689-gradski-transport-stud ,мъка, трябва да ги научим на неолиберална демокрация.Комплексиран съм че си живях моя живот както аз исках, а внуците са черешката на тортата.Комплексари са тия дето все нещо им пречи,и вместо своя се мъчат да живеят чуждия живот, и вечер завиждат на домашнярка или двулитровка на примоция от Кауфланд.Ценностите ни са различни и няма как да разбереш защо да качиш жена си на мотора и да идеш някъде сред природата е по-хубаво от Мерцедес с екстри и пет звезден хотел.Не съжалявам за нищо най-малко пък за светлото бъдеще - https://www.youtube.com/watch?v=DgpZArAdJQE

    п.п.Колко години събаряхте Русия и накрая гражданска война в Щатите.
    Голям си образ!
    Намесваш Русия, в тема в която тя няма място, после роптаеш че ти показват нагледно че тя няма място в тая тема. Виж моделът на ВАЗ-ката от миналата година, и спри да си въобразяваш че чудеса са възможни. Колко години минаха от как БРИКС щеше да събаря доларът? А какво стана с Байкалчето!? Турски поток е факт - сега от Турция ли пазарим газ!?
    Всъщност - има начини Моделът Ваз от твоят линк да стане реалност. Единият е да си го поръчат в Китай(щото друг едва ли ще се навие да го произведе) както стана с Байкал, при другите азиатци. Вторият е някой от гигантите да купи марката, като част от условията е да го пуснат в производсрво. И двата са малко вероятни.
    Тръмп се опита да направи това, което Путин и ЕрДоган направиха. Не успя. А познай защо!
    Ядрената енергия Митак изобщо не е чиста. Лично аз, силно се съмнявам светът в който живеем, някога да открие 'чиста" енергия. Защото животът не е "чисто" нещо. Той просто е преобразуване на един вид енергия в друга, като при това винаги се отделят отпадни продукти. Най интересното е че отпадните продукти на един живот, стават суровина за друг. Винаги!
    Проблемът е че ние, хората, тоя някой друг, рядко го приемаме за "екологичен". За да не се налага да пиша и после - добиването на електричество от соларен панел няма отпадни продукти за които имаме информация. Обаче......производството на соларни панели - има.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  10. #205
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Извинявай,ма не аз подкрепям джендърството и навирам чужди ценности в лицето на другите.Благодарение на онези години днес не си овчарче на село да пасеш козите на арийската раса, иначе доларите от Либия добре дойдоха нали.Онова време ни остави богата материална база която ВИЕ новоизлюпените капиталисти пропиляхте.Комунистическа номенклатура ни управляваше тогава, същата номенклатура ни управлява и сега.Бай Петко добре го е казал - сина, дъщерята на партийните величия ни управляват няма случайни във власта.Най-големите евроатлантици и либерали са членове на ДС и БКП.Чети им биографиите на които не са изгорели в партийния дом дето сами си го запалиха.Сигурен съм че и тука лаещите имате подобно минало ама на ниско ниво та сте си останали извън баницата и ся искате да ви забележат.То и демокрация няма и либерализъм също.Да питам като въведат родител и ТО и станем малцинство тези дето сме традиционно ориентирани ще върнат ли мама тати син дъщеря че да не се обидим.Аз ли съм предател дето отстоявам традиционните и естествени по природа взаимотношения или вие дето ни убеждавате че така е правилно.Какъв е днешния път на развитие бе, васалчета на Брюксел и Вашингтон.Още не коронясали оня дъртак Байдан и взеха по телевизиите да приказват за джендърите.Половината свят поръча руска ваксина ние не, ЕС каквото каже.Аз ли подмених историята или такива като Ал Йо и Плевнелиев.Да те светна какво мислят западни историци за десанта на САЩ в КРАЯ на ВСВ- не беше насочен против Хитлер а за възпиране на Червената армия.Честно казано това което Наполеон и Хитлер не можаха да постигнат го постигна Меркел и та бивша.Прочети какво каза Джонсън - най-после свободни да управляваме живота си.Наглоста ти ми идва малко в повече.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #206
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Голям си образ!
    Намесваш Русия, в тема в която тя няма място, после роптаеш че ти показват нагледно че тя няма място в тая тема. Виж моделът на ВАЗ-ката от миналата година, и спри да си въобразяваш че чудеса са възможни. Колко години минаха от как БРИКС щеше да събаря доларът? А какво стана с Байкалчето!? Турски поток е факт - сега от Турция ли пазарим газ!?
    Всъщност - има начини Моделът Ваз от твоят линк да стане реалност. Единият е да си го поръчат в Китай(щото друг едва ли ще се навие да го произведе) както стана с Байкал, при другите азиатци. Вторият е някой от гигантите да купи марката, като част от условията е да го пуснат в производсрво. И двата са малко вероятни.
    Тръмп се опита да направи това, което Путин и ЕрДоган направиха. Не успя. А познай защо!
    Ядрената енергия Митак изобщо не е чиста. Лично аз, силно се съмнявам светът в който живеем, някога да открие 'чиста" енергия. Защото животът не е "чисто" нещо. Той просто е преобразуване на един вид енергия в друга, като при това винаги се отделят отпадни продукти. Най интересното е че отпадните продукти на един живот, стават суровина за друг. Винаги!
    Проблемът е че ние, хората, тоя някой друг, рядко го приемаме за "екологичен". За да не се налага да пиша и после - добиването на електричество от соларен панел няма отпадни продукти за които имаме информация. Обаче......производството на соларни панели - има.
    Даже на запад им стана ясно че само със зелена енергия не може.Ама имат хиперзвук.Начи технологии имат, но не им трябва да го правят след като могат да си го купят.Те и арабите нищо не произвеждат по тая причина.Русия е 4 икономика в света а ние?
    Last edited by dimitar_vd62; 12-01-2021 at 23:58.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  12. #207

    Default

    И сега к'во ще правим с толкова ЖендЪри, васали, путинкофили и гол тумбак чифте пищови Бай Ганьовски в тоя форум..???

    Много ПенЦионер, малко млад човек у тоя форум, а на част от малкото млади им липсват първите 7, ма не са виновни те, а онея дето не са им ги дали.

    Така ще е занапред ---> кой потропва с бастуна, кой уж се изкашля, а в същност изпуска чревни газове, друг го псува звучно...





    А аз ставам от първите фенове на това когато го проима ---> Фиат се завръща от бъдещето:

    Electric 'flying car' start-up Archer teams up with Fiat Chrysler
    Last edited by alfa racer GTA; 13-01-2021 at 00:26.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  13. #208
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Арабите с кинти отдавна са акционери в реалния сектор.Къде ли не по света.Петродоларите се инвестират горе доле всичките там където има нужда от инвестиции ,но и гаранции ,че ще са неприкосновени както на местните .Що ги мислиш за прости не знам.
    Вноса им е предимно от компании в които участват .Питай кат не знаеш.
    Last edited by 546; 13-01-2021 at 00:37.

  14. #209
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    .Ама имат хиперзвук.Начи технологии имат, но не им трябва да го правят след като могат да си го купят.
    Това ли значи!? Имаш ли идея, кои години омразните капиталисти имаха хиперзвуков изтребител? Отказаха се от него, щото е неуправляем.
    Като не им трябва да правят нещо, дето могат да си купят, що тогава произвеждат пародия на това нещо? Русия колко население има? А територия? А природни ресурси?
    Явно още не можеш да проумееш, че от както съществуват хората, свободният пазар е двигател на развитието. И като така - вътрешният ни пазар е колко - 4-5 милиона? С кого искаш да се сравняваш? С Москва(само), с Берлин(само), с Истанбул(само).....
    С кого!?
    От много време ми е интересно - я вземи си сподели "ценностите". Щото разправяш че някой ти навирал неговите в лицето, а на практика ти вреш, неизвестните твои където не трябва.
    Ти готин, джендър ли си? Щото сигурно поне веднъж си ходил на родителска среща. Не на бащинска/майчинска, на родителска. Ако си ходил на майчинска, значи си трансджендър, за информация.
    Престани с простотиите си.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #210
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Аз съм човек технократ. През целият си съзнателен живот съм се интересувал основно от чисто прагматичните технически постановки. Това от което се интересувам са единствено и само параметрите и възможностите на компонентите, модулите и устройствата с които работя и си вадя хляба.

    Не ме интересува, дали те са американски, руски или марсиански.

    Но по някакво стечение на обстоятелствата, от което дори не се интересувам, се оказва, че те не са руски. В тези технологии има стотици наложени стандарти и за руски, аз почти не знам.

    Може Русия да е направила забележителни постижения във фундаменталните науки, но кел файда, като сега не караме руски коли, не гледаме руски телевизори, не ползваме руски телефони, а самата Русия внася тези неща щото сама не може да си ги произведе.

    Иначе произвежда страхотни самолети, страхотни ракети, страхотни оръжия................

    Не знам, дали осъзнаваш, колко жалко е това, но виждам, че много му се радваш, като цигане не бенгалски огън.

    Не си много в час в този бизнес, затова, ще трябва просто да ми се довериш.

    Ако ли не, твоя воля - продължавай да си делиш света на джендърски и на мъжкарски и дотам.

    Междувпрочем - ти дори не знаеш, какво означава думата "джендър".


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

Page 14 of 27 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •