Page 13 of 27 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 394

Thread: Аlfа Rоmео нa FСА щe бъдaт пpoизвeдeни c изцялo eлeĸтpичecĸo зaдвижвaнe ЗА и ПРОТИВ

  1. #181

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    За целта се ползва DNS услуга, която може да бъде и динамична. Като правило IP адресите на източника и дестинацията не се променят по пътя на пакета. Това, което непрекъснато се променя, са съответните му MAC адреси. Това става при преминаването му през всяка отделна мрежа, демек може да се случи десетки пъти.
    Като сложим и времето за refresh на зоните, TTL и т.н., което е от няколко часа до едно денонощие...
    Former Alfa owner.

  2. #182
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Е то туй червеното не е много сиромашко.Пикап и аз няма да откажа.Само тая пъпна връв не ми е ясно за какво е - пикапа има генератор на бензин да прай ток за Теслата ли?Или и той на ток и си менкат тоците.
    Пикап, само УАЗ - от мен да знаеш. На западните им вграждат тротилови плочи с дистанционно задействане. И Тесла не ти трябва. Тя пък е още по-зле. Никога не знаеш, с какви джендърски джаджи са я натъпкали.



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #183

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Пикап, само УАЗ - от мен да знаеш. На западните им вграждат тротилови плочи с дистанционно задействане. И Тесла не ти трябва. Тя пък е още по-зле. Никога не знаеш, с какви джендърски джаджи са я натъпкали.

    Не бързай, и УАЗ има вградени някакви странни електроди, които не се знае какво точно правят.
    https://www.youtube.com/watch?v=J6svzFhN4ng (около 1:00)



  4. #184
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Това е ръчката от която се задейства вертикалното излитане, но е маскирана, като електрод. Секретна технология. Ако ти кажа повече, ще се наложи да те застрелям.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #185
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Ето двете превозни средства, които бих приветствал в гаража. Да, няма Порше, ама на сиромах човек и толкова му стига.
    ...)))...евалата ВО...имам чувството, че повечето от досегашният ти живот е минал пред монитора, няма лошо, стига да може да се ориентираш на време и да спечелиш от интернет, а приветствията ми идват леко политически, ако има кой да ти ги подари....няма нищо по хубаво, от това да си осъществиш мечтите , но го направи преди на дисплея(монитора) да изпише "GAME OVER""...та в тоя ред на мисли и аз познавам един евреин с швейцарска фирма със седалище у нас, който търгува с криптовалута...та така си изкарах пари за Порше(тоя път го написах с главни букви, за да те подразня....е на италфена няма да му се вярва пак, ама кво да правя, да се обзаложи с някоя и друга акция на Тесла или с пари в брой, иначе не ми се занимава... светът е меркантилен, и най накрая да разбере как простият пицар може да изкара някой лев...
    Няма лошо да имаш акции на Тесла, ама е готино да ги продадеш преди да е станало късо съединение, то като търговията с криптовалутата...
    п.п. много ми харесв клипа с дискотечната Тесла и тази снимка с пикапа, продължавай в същият дух....)
    Аз моето мнение го изказах още в началото, против съм електричките и не ме занимавайте с виртуалните Ви виждания....разбирам Ви, защото в таково време сте отраснали и се радвам, че не ми остава много живот, за да го изживея изкуствено, за което по младите се стремят.като електрони вагини, който с нежен глас ще Ви казват много е твърд, за вечната и постояна ерекция постигната с две ваксини през един месец и т.н...
    Last edited by Бобби; 11-01-2021 at 19:57.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #186
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Това е ръчката от която се задейства вертикалното излитане, но е маскирана, като електрод. Секретна технология. Ако ти кажа повече, ще се наложи да те застрелям.
    Сега на мода е новичока, уж си модерен пък със стари технологии боравиш.Хм...а ти откъде знаеш за тази ръчка....аз не че ме интересува...... просто така,за един приятел от Кремъл питам...https://www.youtube.com/watch?v=gyVm9xCfKJg
    Last edited by dimitar_vd62; 11-01-2021 at 14:41.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #187
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Докопах се до едни файлчета на CIA (ти нали не си мислиш, че само Мъск може да шпионира? )

    Ето:



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #188
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Това е ръчката от която се задейства вертикалното излитане, но е маскирана, като електрод. Секретна технология. Ако ти кажа повече, ще се наложи да те застрелям.
    Що се бъзикаш!? Това е ЗИП. Като ти потрябва електрод в извънградски условия, от къде ще го вземеш, а? Ако ти го оставят в някоя кутия - може да го загубиш. А така - нито пречи, нито ще го загубиш, нито ще се овлажни. Предвидливо!
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #189

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Сега на мода е новичока, уж си модерен пък със стари технологии боравиш.Хм...а ти откъде знаеш за тази ръчка....аз не че ме интересува...... просто така,за един приятел от Кремъл питам...https://www.youtube.com/watch?v=gyVm9xCfKJg
    99.9999% ще си остане рисунка.



  10. #190
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Добре че западните ти ментори имат повече акъл https://www.neimagazine.com/news/new...-italy-7892298 Даже и АлЙо може да научи нещо от теб.Ама нахлуха в Белия дом, не в Кремъл.Все съм се чудил, вярваш ли че някой те взема на сериозно./за Екото питам, ма то и за другите важи/.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  11. #191
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Е - как защо? Не знаеш ли вица за онзи дето можел да се изпикае на пеметника на Ленин?

    ....И се успокой, най-накрая - Никой не ме взема насериозно, защото съм доста тъп.

    Освен това, съм и грозен, нисък, дебел, плешив и с къса пишка.
    Last edited by ecotronic; 11-01-2021 at 15:30.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  12. #192
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Добре че западните ти ментори имат повече акъл https://www.neimagazine.com/news/new...-italy-7892298
    Ма ти сега ли научи за това? Проектът ITER е в ход отпреди 14 г. и Русия, заедно с още 5 държави + EC участва в него.

    За твое сведение, основната постановка, която ще се ползва в него (токамак), също е руска разработка от 50 - те години на миналия век.

    Голяма коплексарщина те тресе, човек.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #193

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Е - как защо? Не знаеш ли вица за онзи дето можел да се изпикае на пеметника на Ленин?
    Ее, аз не го знам, разкажи

  14. #194
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Спорят американец и руснак, къде е има повече свобода.
    Американецът казва:
    - У нас има такава свобода, че спокойно мога да се рахождам с пистолет пред белия дом и никой, нищо няма да ми каже.
    - Това е нищо, казва руснакът - аз мога да ида и да се изпикая на паметника на Ленин.
    - Брей, казал американецът - ама аз леко те поизлъгах с това за пистолета, наистина мога да се разхождам там с пистолет, но без да го вадя.
    - Абе и аз те поизлъгах, и аз мога да се изпикая там, но без да го вадя.

    И по-старата (соц) версията:

    Американецът:
    - Аз мога да ида в белия дом, да вляза в овалния кабинет, да ударя с юмрук по бюрото на президента и да извикам - Роналд Рейгън е идиот!
    Руснакът:
    - E - ми това и аз мога да го направя.
    - Е как така ще го направиш, нали веднага ще те застрелят?
    - Ами мога да ида в Кремъл, да вляза в кабинета на Брежнев, да ударя с юмрук по бюрото му и да извикам - Роналд Рейгън е идиот!
    Last edited by ecotronic; 11-01-2021 at 17:43.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #195

    Default

    Вторият го бях чул в една компилация с вицове за соц-а на Рейгън. Не знам дали ги има преведени някъде, но ето все пак: https://www.youtube.com/watch?v=-wPKt5W8I5Y



Page 13 of 27 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •