Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Toshiba TA8276H. Оригинална аудио система upgrade

  1. #31
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Не си играй на дребно.

    Last edited by ecotronic; 04-02-2021 at 13:46.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #32

    Default

    Интересно ми е какво стана с въпросните планове за ъпгрейд на тази системка? Постигна ли нещо?

    Имам и едно странно въпросче, касаещо същия плеър:
    Има ли как (лесно) да се извади предусилен аудио сигнал от него? И колко мощен захранващ адаптер ще ми трябва, за да захраня този плеър ако не му ползвам стъпалото.

    Идеята е, че имам хубави домашни тонколони с вграден усилвател, които работят с флашки и блутут, но нямат радио. Аз искам да слушам радио и ми хрумна да използвам плеър от 159 защото е с красив дизайн и се намира евтино. Лесно бих му сглобил и хубава дървена кутия, която да пасне на тонколоните.

    И достатъчно прост ли е този плеър, за да работи само с два кабела за захранване, без да си търси мултиволани и кан-шини?

  3. #33
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Без боди, трудно ще го подкараш да работи "на масата". Изходи могат да се изведат от входовете на крайното стъпало. Не вярвам консумацията, без крайното стъпало, да надвишава 0,5A.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  4. #34
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    За сега няма развитие, тъйкато имам по-важни неща на главата. Не съм се отказал и ще пиша при промяна.

    Относно радиото, да има ги и по 20-30лв, но трудно ще го подкараш. Екото е прав. По-скоро намери друг източник.

  5. #35
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Имам и едно странно въпросче, касаещо същия плеър:
    Има ли как (лесно) да се извади предусилен аудио сигнал от него? И колко мощен захранващ адаптер ще ми трябва, за да захраня този плеър ако не му ползвам стъпалото.
    Отваряш плеърчето и намираш един еепром 95320. Изчиташ го, даваш ми го и ще ти го върна с изключена проверка за КАН-а.
    Last edited by BO; 12-05-2021 at 12:19.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  6. #36
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    BO, можеш ли да дадеш акъл за темата ми малко по-надолу? Ще съм ти много благодарен. Поздрави

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •