Results 1 to 15 of 30

Thread: Новите Бойково-български екоизисквания/екокатегории...

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default Новите Бойково-български екоизисквания/екокатегории...

    Вчера минах успешно технически преглед в СБА.

    Първото нещо което ме попитаха преди още да ми вземат документите беше "Бензин или дизел?".

    Докато извършваха техническия преглед на моята дойде някакъв техен познат и като се заговориха се оказа, че 80% от бензиновите автомобили не може да минат теста)прегледа успешно - не се вмествали в изискванията.

    Питам ги "Ама дизелите не са ли по-проблемните?", а те ми казват "Не, за дизела има 2-3 изисквания - димност, азотни оксиди и това е
    А за бензините са повече."

    Казаха, че преди 20 дни бензинов ситроен на 3 години и 40000 км не е успял да се вмести в еконормите.Имал повече CO от допустимото, а колата била нова в гаранция и това бил първия собственик...Казаха "Чудихме се какво да му кажем на човека".

    Тези направо ме гръмнаха...

    Ето и новите български въведени от Бойко изисквания - да знаете, че дори да направите автомобила си от Евро 4 да влезе и да отговаря на Евро 5 нормите, няма да спечелите нищо - няма да ви намалят данък или нещо друго .По Бойковата наредба може само да загубите, но не и да спечелите.
    И да знаете, че правят оглед на колата отдолу - гледат има ли рязано нещо по ауспусите.
    Ето Бойковата наредба:

    https://dizzyriders.bg/post/8459/viz...hite-sled-12-y
    Last edited by alfa racer GTA; 10-07-2021 at 12:15.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •