Results 1 to 5 of 5

Thread: Питане за ксенон

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Хасково
    Posts
    14

    Default Питане за ксенон

    Здравейте,питането ми е за оригинален ксенон на Alfa 156 Sportwagon 1,9 jdt 16v.
    Изгоря ми левия баласт който не се открива и ми предлагат друг.Оригиналния е с номер 1 307 329 091,а предлагания завършва на 088 като ме увещаваха че няма да има проблем.
    В момента съм с друг,не му помня номера но не сработва авторегулирането на фаровете.Та някой патил ако може да каже с какъв баласт може да се замени оригиналния за да сработи регулирането на фаровете? А ако кажете от къде мога да намеря оригинален ще съм благодарен!

  2. #2

    Default

    Можеш да питаш тук дали предлаганият заместител (вероятно някакъв брандиран китаец) поддържа автоматичното регулиране.
    https://www.lichtex.de/search?query=1307329091
    Ползвал съм ги за 159, пратиха съвместим, в крайна сметка проблемът беше с усложнения и го върнах, след 2 дни възстановиха сумата.
    Съветът ми е да не поръчваш без да си се консултирал преди това.



  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Хасково
    Posts
    14

    Default

    Благодаря ти,имах предвид за тези които са на българския пазар, че и с немския съм зле.За момента из нета в България има само на едно место , и то цената е твъде голяма. И то за втора употреба.

  4. #4

    Default

    Сещам се за кой сайт говориш, вероятно същия, в който искаха 120 лв за 20см захранващ кабел, и то втора ръка Пробвай с обява в раздел купува, дано се отзове някой. Успех.



  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Хасково
    Posts
    14

    Default

    Ако клъвне някой,накрая и това ще направя,да пусна обява и тук.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •