Results 1 to 9 of 9

Thread: Трябват ми резервни части

  1. #1

    Default Трябват ми резервни части

    Здравейте, има ли някъде сайт, магазин, морга или друго от където мога да намеря части. Левите дръжки са счупени и други дребни неща. Карам я от 2000г и ако не мога да намеря части ще е жалко. Винаги пали веднага дори при -28 градуса, никога не е правила номера. Алфа 155 2.0 8в. 1992г.
    Last edited by aav; 14-08-2021 at 15:42.

  2. #2
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Не че искам да кажа нещо, ама за 20 години ползване все си мисля че трябва да си разбрал по един или друг начин че левите дръжки и огледалата са им слабо място...
    Леви дръжки може да се намерят нови но срещу над 100лв+ за една.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  3. #3
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    A огледала за по 300+ за брой ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #4

    Default

    Цените ясно, въпроса е откъде пазарувате към днешна дата, защото все по-трудно намирам части

  5. #5
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by aav View Post
    Цените ясно, въпроса е откъде пазарувате към днешна дата, защото все по-трудно намирам части
    Аз лично ходя в кварталния магазин (там просто имам познат) и като кажа какво ми трябва го намира. Те работят с големи складове и тн и дори от чужбина са ми намирали разни неща... (преди година ми трябваха гарнитури за м-у блок и глава и ги изнамериха от Полша или някъде там и за 3-4 дена бяха при мен)
    Също и магазина на Стамболийски 155 има какво да предложи (за отношението на продавачите не ми се говори, лошо е но имат части поне)
    https://www.google.com/maps/place/%D...3!4d23.3025024
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  6. #6
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Части имали... Смешници, прекупувачи на Евро 07, държащи се арогантно.
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  7. #7
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by Scrapera View Post
    Части имали... Смешници, прекупувачи на Евро 07, държащи се арогантно.
    Е...)...много знаеш.......прекупвачите винаги са били магазините за авточасти на ул. цар Симеон...и много други, време минало бате, аз съм стар, ама ти сервираш по старо инфо...ае не на мен тия изказвания и не обиждай....смешници не са нито колегите, нито търговците...все пак и ти си един от тях... всеки сам си преценява от къде да пазарува....да ти подскажа ли какво се купува от морга, и кое е по добре от Евро 07..?.....тези който контролират пазара за авточасти у нас се броят на пръстите ми на едната ръка, даже ръката е на дългодишен стругар, ако ме разбираш.....качеството вече липсва дори и при официалните дилъри, заради финасова изгода
    ..всичко е масовка, търсене, предлагане според пазара, заради неплатежноспосубноста на клиента...и от там ментета....
    Тези който имат средства не си ремонтират колите....мине ли гаранцията са на пазара....а при нас трета четвърта ръка....така ли е...?
    п.п....момчетата коментират почти 30-се годишен модел...а там бирата вече е друга...ти ако имаш за тоя модел нови външни дръжки или огледала за колко ще ги дадеш...?....старите ще карат ден до пладне.....от мен да знаеш...тоя модел го подържам почти толкова години, от как е излезнал на пазара........и ти си един тарикат, ама да сме живи и здрави...)
    Last edited by Бобби; 15-08-2021 at 03:22.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #8
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Scrapera View Post
    Части имали... Смешници, прекупувачи на Евро 07, държащи се арогантно.
    Както и аз казах, отношението към клиента в тоя магазин не е на ниво (които е ходил там това го знае) но преди не много време само там се намериха маншони за смукателния колектор а в Евро 07 нямаха.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  9. #9
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Здравейте, колеги! Не искам да прозвучи като реклама, но просто наскоро пак минавах през този магазин, за който разбрах по неведоми пътища, а там има много ценни части за старите Алфи и не само, които може да са полезни на някого. Имаше например тампон за двигател на Алфа 33 и като цяло много други неща на разпродажба за италиански и френски автомобили, а цените са доста приемливи. От там си намерих и предни амортисьори за боксера и то Рикамби за 170 лв. двата. Става дума за магазин ХМ Ауто в София на ул. Веслец 70, тел. 0887-274-791
    Last edited by bobi1997; 13-10-2021 at 13:58.
    Alfa Romeo 145 1.6 i.e. Boxer -Ex
    Alfa Romeo 146 1.3 i.e. Boxer -Ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •