Results 1 to 2 of 2

Thread: Обши приказки

  1. #1
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default Обши приказки

    Едно време това беше най посещаваният раздел с различни и интересни теми......след това се появи Среднощен експрес и други неугодни теми за раздела, или така нареченото блато, живо тресввище...) и още не са потънали, защото са с различно мислене от общо възприетото...протестанти ......до тук добре, ама нещата за мен не вървят добре....така и не разбрахме, че ни свързва марката Алфа, а не други интереси, който взеха превес...едни са прости и открити като мен, ама другите са измислени интилигенти с комплекси...сорри, ама си е така..
    До 2019 година имаше Италфест, а сега Алфафест, някакво колоно кормуване за 2021 година (тези който са били в казармата ше ме разберат)....с посещение на на дадени обекти, който всеки от нас, ако е опознал родината си, трябва да ги е посетил, а и темата заключена..)........както и да е....все пак тук сме свързани с автомобила, а не с туризъм.....издишаме...
    Кой ме разбрал..добре....за дугите здраве...
    Last edited by Бобби; 27-08-2021 at 02:53.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #2

    Default

    Както ти казах и в другата тема:
    Недопустимо е шепа клавиатурни нощни птици, докато отмаря на чашка, да се лигави на гърба на ония, които са пребродили 1000+ км, за да организират нечий кеф. Ако не си съгласен с формАта на събитието, хващаш се, организираш, търчиш и после се наслаждаваш на малоумни коментари, родени нощем, които нямат друга цел, освен посяването на интрига.

    Този форум е свързан с марката и клуба, и няма да се толерират напъни за дискредитиране на което и да е от двете.
    Темата ти ще остане без продължение тук, но засега ще е САМО заключена, за да предаде по смилаем начин част от правилата, които е задължително да се спазват, на тези, които са пропуснали да ги прочетат по една или друга причина

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •