Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 73

Thread: Премахване на катализатор на Alfa 159 1.9JTDm 16v

  1. #46
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Бобби, спри се. Нищо не улучваш до този момент. Не ти върви.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #47
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Бобби, спри се. Нищо не улучваш до този момент. Не ти върви.
    Нали на теб ти се получава...по добре кажи нещо по темата, отколкото да се заяждаш с някой който не ти допада...дреме ми на оная работа за твоето мнение...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #48
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by b0jo View Post
    А, така съм съгласен вече,усетих че май говориш за evro4 двигателите,значи майстора не ме баламосва.Да след него е права тръба до гърнетата.А мога ли да сложа катализатор или може да прецакам нещо.
    При твоя случай е добре да го монтираш заради турбината.....
    Нека BO да каже къде, за да му се получат ептем нещата, а не с едно изречение да прави фурор...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #49
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by b0jo View Post
    .....Този съм харесал https://race-shop.bg/fia-i-sportni-k...si-1016mm.html но дали ще стане нещо.
    Този, ще е по-добър от нищото, но едва ли може да се сравнява със стоков в нормално здраве.

    Дали това е така или не, ще се разбере едва след като се възстанови работата на контролната сонда и се види, дали ECU - то логва грешка заради нефелен катализатор.
    Last edited by ecotronic; 16-10-2021 at 12:54.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #50
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Нали на теб ти се получава...по добре кажи нещо по темата, отколкото да се заяждаш с някой който не ти допада...дреме ми на оная работа за твоето мнение...
    Аз знам, че не ти дреме, ама подвеждаш хората с мнения, които нямат общо с действителността.
    Quote Originally Posted by b0jo View Post
    Катализатор мисля да слагам заради еко нормите, не че много ми се иска.А карам предимно градско 99%.
    Първо сподели защо ти е катализатор. Заради гузната ти съвест, или заради еко нормите, на които трябва да отговаря колата (демек да имаш притеснение, че няма да мине преглед). Защото двете неща не са свързани, а мнението ти предполага и двата варианта.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  6. #51
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Аз знам, че не ти дреме, ама подвеждаш хората с мнения, които нямат общо с действителността.

    Първо сподели защо ти е катализатор. Заради гузната ти съвест, или заради еко нормите, на които трябва да отговаря колата (демек да имаш притеснение, че няма да мине преглед). Защото двете неща не са свързани, а мнението ти предполага и двата варианта.
    Престани да се заяждаш с колегите....с мен може...).....прочети хубаво темата и тогава стреляй.....снайпера ти е неточен...ДА... сгреших от заблуда, незнание и т.н....но първи ми подсказа скрапера, а не Ти.... след това си изби комплексите който натрупваш от мен дълго време в форума.....та в тоя ред на мисли, ако имаш нещо полезно сподели в темата, и я прочети от начало до край, и мe цитирай къде точно заблудих колегите, като изключим това което сам признах преди да стреляш със злоба...))
    Добре BO, как така определяш нещата без да ме познаваш, някак виртуално се превръщаш в абсолютен екстрасенс..над 12-се години съм в тоя форум и такива като теб заради отношение съм ги пращал за зелен хайвер...и ти беше на път, ако си спомняш спора за разхода на 155-та ми, но се отказах, защото трябваше да те измамя, и да ти взема пари....ако познаваш някой, който ме познава реално в форума, той може да ти даде мнение за мен, не Ти....и dnt не пожела да се запознае...)....та темата беше екология..?...аз да те попитам ти къде си роден...?....хайде да се разкрием..!....аз ще ти кажа, че най големият замърсител в София е стройтелството, за да приеме всички, който търсят по добър живот заради самата сбъркана политика....а аз, неграмотният тъпак роден в центъра на София отивам на село....ае Хибрид, искам да ми отговориш на поста, а не да ми се покриеш като в други теми и да чакаш да отмине....
    п.п....да ми кажеш нещо за Поршето ...ще ми е интересно...))....то нали беше на шефа ми, и го карах до автомивката, но се оказа, че той го купи от мен...)
    Last edited by Бобби; 18-10-2021 at 02:56.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #52
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Аз нямам проблеми с никой по принцип. Ама като бълваш глупости, все някой трябва да казва на колегите да не те слушат, че само вкарваш в заблуждение.
    И последно така не са ми се обяснявали от училище. Стегни се малко. И просто спри да пишеш глупости.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  8. #53
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Аз нямам проблеми с никой по принцип. Ама като бълваш глупости, все някой трябва да казва на колегите да не те слушат, че само вкарваш в заблуждение.
    И последно така не са ми се обяснявали от училище. Стегни се малко. И просто спри да пишеш глупости.
    Ебати, ти си Ум белият делфин за форума, но така и не цитира глупостите ми в темата...хубаво е, че те има, защото тук ще е пълна заблуда...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #54
    Запален алфист b0jo's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    48
    Posts
    368

    Default

    Искам да сложа катализатор за да мина преглед,но в момента съм с изключени софт. и хард. дпф и егр.Този катализатор със сензор ли трябва да се монтира?То става камила с рога ако трябва пак да пускам софтуера.
    Last edited by b0jo; 22-10-2021 at 20:30.
    Brera 2.0jtdm 170hp

  10. #55
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by b0jo View Post
    Искам да сложа катализатор за да мина преглед,но в момента съм с изключени софт. и хард. дпф и егр.Този катализатор със сензор ли трябва да се монтира?То става камила с рога ако трябва пак да пускам софтуера.
    Тогава въобще не го мисли. Катализаторът не играе никаква роля при прегледа.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  11. #56
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Тогава въобще не го мисли. Катализаторът не играе никаква роля при прегледа.
    Вярно ли ....?..)...аз го споделих по назад в темата, но както и да е.....я кажи в неговият случай какво влияе на турбината....получава се от край до край тръба...е може да има крайно гърне, но каква е файдата..?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #57
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Вярно ли ....?..)...аз го споделих по назад в темата, но както и да е...
    Друг път си го казал. Не вкарвай в заблуждение хората и спри да пишеш глупости.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  13. #58
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Друг път си го казал. Не вкарвай в заблуждение хората и спри да пишеш глупости.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=1#post1589390
    Прочети 42-ри пост на темата....заядливко...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #59
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=1#post1589390
    Прочети 42-ри пост на темата....заядливко...)
    Да. Това показва, че въобще не знаеш какво си писал и отново няма нищо общо с действителността, и отново вкарваш хората в заблуждение. Спри се просто. Като не разбираш нещо просто не пиши по темата. Елементарно е.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  15. #60
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Да. Това показва, че въобще не знаеш какво си писал и отново няма нищо общо с действителността, и отново вкарваш хората в заблуждение. Спри се просто. Като не разбираш нещо просто не пиши по темата. Елементарно е.
    Професоре, теорията ти се получава до някъде, но практиката и действителността ти куцат яко...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •