Results 1 to 5 of 5

Thread: Обмислям завръщане в отборът...... с 2.0 V6 Turbo

Default Обмислям завръщане в отборът...... с 2.0 V6 Turbo

Здравейте съфорумци.

След кратък неуспешен романс с една 164-ка, 2.0 Twin Spark, но достатъчна, за да обикна модела, се чудя за една 2.0 Turbo V6. Имам въпроси относно слабите места на този мотор, има ли въобще части за обслужването му, предполагам гори бензин не по-малко от 15 на 100 градско, съответно понася ли газификация с инжекцион. Всякаква информация относно посочената модификация би ми помогнала и наклонила везните към закупуването й.

Благодаря предварително.

любител "АЛФИСТ" kkiko's Avatar

Quote Originally Posted by stanislav.velkov View Post
    Здравейте съфорумци.

След кратък неуспешен романс с една 164-ка, 2.0 Twin Spark, но достатъчна, за да обикна модела, се чудя за една 2.0 Turbo V6. Имам въпроси относно слабите места на този мотор, има ли въобще части за обслужването му, предполагам гори бензин не по-малко от 15 на 100 градско, съответно понася ли газификация с инжекцион. Всякаква информация относно посочената модификация би ми помогнала и наклонила везните към закупуването й.

Благодаря предварително.
    А какво направи с туинспарка? Какво се случи?
    Мечтател

( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏) Sunny's Avatar

Quote Originally Posted by kkiko View Post
    А какво направи с туинспарка? Какво се случи?
    Не е случил на бройка или на майстор най вероятно .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ
    Българите ще излязат масово на протест, чак когато спрат Замунда
    Една тема във форума се счита за успешна, ако до седмия коментар не се заговори за плюскане и пукница !

Просто не случих на екземпляр, за който взех прибързано решение да закупя, пренебрегнах редица фактори, показващи не добро здраве, и по живо по здраво замина за Румъния за донор. До ден днешен не съм сядал в по-удобни седалки ( беще с черно кожено рекаро на дупки ) и по-удобна позиция на шофиране, може би сегашното ми Рено 19, 16в се конкурира с позицията. Таа набелязал съм един такъв кораб, но ме притеснява преди всичко разхода, а газ не ми се слага. По София има сервизи - Вентура, Екстрийм, едва ли ще реагират все едно са видели НЛО. Просто търся преки впечатления.

( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏) Sunny's Avatar

Бобо от Екстрийм имаше 164-ка там до колкото си спомням се поддържаше и на Григор 164-ката 2.0 турбо ... Вентура и те са виждали и правили не една и две такива коли . И в двата сервиза няма да сбъркаш . Въпрос на личен избор и Късмет .

Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ
    Българите ще излязат масово на протест, чак когато спрат Замунда
    Една тема във форума се счита за успешна, ако до седмия коментар не се заговори за плюскане и пукница !