Results 1 to 5 of 5

Thread: въпрос за бензинова помпа

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    67

    Default въпрос за бензинова помпа

    Здравейте,
    има ли съвместимост на бензиновата помпа на 1.75 tbi мотора с дугите бензинови двигатели.
    156 1.8
    159 1.8 tbi SW
    156 Crosswagon Q4

  2. #2

    Default

    Не, регулатора на налягането е на самия капак, точно там се и цепят. При останалите бензинови мотори излишното гориво се връща през маркуче, вероятно идващо от рейката.



  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    67

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Не, регулатора на налягането е на самия капак, точно там се и цепят. При останалите бензинови мотори излишното гориво се връща през маркуче, вероятно идващо от рейката.
    Да, то това ми е и проблема, сцепи се. Ясно ми е, че ще се бръкна в джоба накрая, ама да си попитам, имали начин да се оправи (лепене, смоли, вуду магии, ковид ваксини....)?
    156 1.8
    159 1.8 tbi SW
    156 Crosswagon Q4

  4. #4

    Default

    В английския форум някой я беше лепил, но не знам колко дълготраен е резултатът. Нова най-изгодно излиза от Alfaworkshop, малко занимавка има покрай обмитяването, но разликата в цената с българските доставчици е значителна, пък и е Ricambi. Оригиналната е Siemens-VDO, на новата пишеше Continental на капака, дали е по-издръжлива, ще покаже времето



  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    67

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    В английския форум някой я беше лепил, но не знам колко дълготраен е резултатът. Нова най-изгодно излиза от Alfaworkshop, малко занимавка има покрай обмитяването, но разликата в цената с българските доставчици е значителна, пък и е Ricambi. Оригиналната е Siemens-VDO, на новата пишеше Continental на капака, дали е по-издръжлива, ще покаже времето
    Благодаря за отговора, няма да се занимавам с лепене, просто ми беше любопитно. Вече е поръчана точно от Alfaworkshop.
    156 1.8
    159 1.8 tbi SW
    156 Crosswagon Q4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •