Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
Да де, ама за да мислим нататък, първо ни трябват входящи данни. Ако кандидат проектантът, вземе та посочи къде приблизително се намира центъра на тежестта на въпросният модел, изобщо няма да се заяждам(разбирай - бе коментар). Масата се посочва от производителят, а е лесно и да се установи. Следват безкрайни сметки и компромиси.....
Ако имаш входящи данни и безкрайно желание, в днешно време - всичко е въззможно.
Всеки, който мисли че колегата се кани да смята - да го оповести, моля......
Аз мисля че колегата е гледал я "бързи и яростни", я "да преебеш колата си", и в резултат, се кани да стовари на пътя нещо, което освен простотия, няма как да нарека.
Да бе хора! Продават и "спортни" валове и маховици. Ама са спортни бе! В смисъл - нищо общо със нормален автомобил.
И амортисори които карат автомобилът да си тресе задникът, продават. Е, и......!?
Колко е важно ладата да е червена? Ако е толкова важно - ..........
Заяждам се бе!
Да ме критикува някои които разбира какво е автомобила и какво правят частите му, да се засегна но в случая няма такава опасност...
Колега Алфист ivan dimitrov , мисля че ме бъркате с някои 19 годишен които е гледал нещо си там някъде...
Разгледайте раздела 155 и се ограмотете с работата ми в-у модела 155 които притежавам и какво съм направил успешно с него.
Вие доколкото знам все още не разбирате какво е хонинга и защо се прави...