Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50

Thread: Пневматично/въздушно окачване!?

  1. #46
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Ъхъ! Там пише макферсон, ма на линкът .....какво излиза? Покажете ми къде на предница са монтирани възглавници.
    Или се закълнете/подпишете декларация, нотариално заверена че ще минете техно тест с тая измслица. То у нас верно всичко е възможно.
    Само се молете - да не натресете някой идиот като мен, без да го довършите., с това изчадие.
    Щото сигурен съм сте силно обезпокоен от демографският срив.
    Ма то....понеже съм гадно зелено човече, искам да Ви отрежа стремежът за полет.....
    Летете бе! Молете се обаче, да кацнете безопастно.
    За пореден път само заяждане и демонстриране на незнание!!!

    http://www.volksforum.com/forum/show...8&page=1&pp=20
    https://www.vwvortex.com/threads/wid...3994605/page-3

    И нещо което как да обясня... https://www.airmext.com/For-VW-GOLF-...-p3722267.html

    https://suspension-shop.com/ta-techn...16-896947.html
    Last edited by mimouzunov; 01-01-2022 at 12:54.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  2. #47
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Дано са много!
    Довечера ще поогледам, как е организирана предницата подробно. Аз си споням че виждах пружини. Ако греша за това, вероятно греша и за всичко останало. Логиката е ясна,
    Не мога да си представя че някой, някога някъде ще разчита - гумен балон да го държи в траекторията.
    Ако съм в грешка, значи греша, и може да се бутне презерватив във макферсон, без проблем.
    Гумения балон не държи нищо в траектория каквато и да е, за това си има амортисьор. Именно тои отдолу е хванат към шенкела а отгоре е захванат към купето през лагера и тампона...(това държи траекторията)
    Last edited by mimouzunov; 01-01-2022 at 13:04.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  3. #48
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Не разбирам немски.
    Това на снимката/рисунката е за макферсон. Тоест - отпред.
    Но не видях снимка къде са го монтирали някога, някъде.
    Мога да Ви покажа, снимки на турбо аеро хомогенизатор, който Ви намалява разходът с 30 процента, на магнетизатор и още куп простотии, които продават.
    Ако ще се заяждам - ще Ви посоча че тия неща са за фолксваген, за 155 - ца, фирмата предлага други артикули, нямащи общо с презервативите.
    Това дето са го правили във въпросният форум е точно - безумие, ако съдя по снимките, без да разбирам написаното.
    Да, амортисорът пречи возилото да отхвърчи в неизвестна посока, докато е в кондиция. Ако ми казвате - че всеки ден си разглобявате макферсонът, да си проверявате амортисорите - ще Ви нарека - лъжец.
    Ако ми казвате че няма да се случи да Ви гръмне балонът, когато амортисорът е дал фира............ ще ви нарека оптимист.
    Щото аз, лично, през няколко месеца скачам на предницата и като тръгнах да сменям амортисори, тоя, дето мислех че е добре, след като му развих гайката каза - туп....и стержинът изчезна.
    Оказа се че товарните возила, верно са на ресори масово - значи сте прав - демонстрирам незнание.
    Слагайте балоните, но се молете да не участвате в ПТП, щото ако се стигне до оглед и оглеждащият си свърши работата......
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #49
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Не разбирам немски.
    Това на снимката/рисунката е за макферсон. Тоест - отпред.
    Но не видях снимка къде са го монтирали някога, някъде.
    Мога да Ви покажа, снимки на турбо аеро хомогенизатор, който Ви намалява разходът с 30 процента, на магнетизатор и още куп простотии, които продават.
    Ако ще се заяждам - ще Ви посоча че тия неща са за фолксваген, за 155 - ца, фирмата предлага други артикули, нямащи общо с презервативите.
    Това дето са го правили във въпросният форум е точно - безумие, ако съдя по снимките, без да разбирам написаното.
    Да, амортисорът пречи возилото да отхвърчи в неизвестна посока, докато е в кондиция. Ако ми казвате - че всеки ден си разглобявате макферсонът, да си проверявате амортисорите - ще Ви нарека - лъжец.
    Ако ми казвате че няма да се случи да Ви гръмне балонът, когато амортисорът е дал фира............ ще ви нарека оптимист.
    Щото аз, лично, през няколко месеца скачам на предницата и като тръгнах да сменям амортисори, тоя, дето мислех че е добре, след като му развих гайката каза - туп....и стержинът изчезна.
    Оказа се че товарните возила, верно са на ресори масово - значи сте прав - демонстрирам незнание.
    Слагайте балоните, но се молете да не участвате в ПТП, щото ако се стигне до оглед и оглеждащият си свърши работата......
    В пространството има много информация за това кое как се прави, има видеа сравнения и всичко.
    От тук информация както е видно почти няма как да се набави за това няма и аз да пиша нищо.
    В един момент като/ако направя трансформацията, ще споделя какво и как е станало.
    За мен тази тема в този форум е приключена!
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  5. #50
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Преди години се продаваше ГТ 3.2 с правено въздушно окачване. Значи може, даже май тогава пишеше фирмата на една от снимките, но нямам спомен коя беше.
    Другият вариант е coilovers напр. ceika: https://ceika-store.com/products/cei...omeo-166-99-07 поне за 166 има и може да се избират различни начални височини/твърдости от които да се тръгне...
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •