Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: изключване на автоматични чистачки

  1. #31
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,466

    Default

    Аз ще поръчам февруари, защото сега в студа няма да се хвана да се цапам
    "Хромният оксид се използва за производство на смес за полиране и полиране на неръждаема стомана, стъкло, камък, диаманти и други скъпоценни камъни."
    Той е по фин и също ще свърши работа ако е за много малки надрасквания тип - четка от автомивка.
    След сагата с 2 изпреварващи се камиона и хубавата ни магистрала ме бомбандираха с пясък и камъчета. - челно
    В краен случай може да сменя джама, като карам срещу слънцето под определен ъгъл светват 4-5 точици.
    Всички ли са с подгрев? - предните ? Не че някога ще го ползвам, но сигурно трябва да сложа отново с подгрев.
    Last edited by flipz; 17-01-2022 at 13:49.
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

  2. #32
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    50

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Така и не можах да пробвам. Два пъти поръчвах от ибей и двата пъти от митници или други учреждения ми стопираха доставката. Говоря за преди 2г. Отказах се в един момент, то пък ми се спука стъклото, хайде ново и така.
    Преди 2 години си поръчах от Алиекспрес, но тотално оплесках нещата при полирането и нищо не се получи. Отидох при специалист, който се занимава с полиране на стъкла и за 60 лева десетките микро драскотини, от които се получаваха неприятни проблясъци нощем изчезнаха.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •