Results 1 to 3 of 3

Thread: Покупка на Джулиа/Стелвио

  1. #1
    Син по рождение TheBlueOne's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София, Видин
    Age
    41
    Posts
    88

    Default Покупка на Джулиа/Стелвио

    Здравейте колеги, вече ми е време да премина към следващата Алфа след 156 и ГТ-то. Сърцето ми иска Джулиа, но жената и малкото дете накланят везните към Стелвиото. За момента оглеждам обяви и на двете при положение, че няма много на пазара понеже искам Q4 бензин модел.
    В момента има една канадска Джулиа в Сливен на която съм хвърлил око.
    Някой от региона може ли да препоръча сервиз/майстор където да я прегледат? От София съм и само за единия оглед няма да ходя. Ако ми хареса директно бих пристъпил към покупка, но разбира се искам да се огледа качествено.

    Благодаря предварително.

    Edit: Това е екземпляра, ако някой е ходил да го гледа, моля да сподели отзиви

    https://mobile.bg/11699886929554965
    Last edited by TheBlueOne; 12-04-2024 at 18:55.
    Alfa Romeo GT '04 2.0 JTS Selespeed Distinctive
    Alfa Romeo 156 '98 1.8 T Spark - EX

  2. #2
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default

    Има VIN номер в обявата, т.е може да се направи справка - CarFax и т.н. Най-вероятно и продавача ще ги има и щом е дал VIN-a едва ли ще откаже да ги предостави. На пръв поглед това открих за аукциона - https://plc.auction/auction/lot/alfa...50-03-30014310
    Като цяло не изглежда толкова зле да е била колата, няма отворени airbags и т.н, но цената ми се струва малко завишена спрямо оборудването. Ако си решил да си вкараш американска/канадска за тези пари може доста по-добър екземпляр да се намери.
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  3. #3
    Син по рождение TheBlueOne's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София, Видин
    Age
    41
    Posts
    88

    Default

    Quote Originally Posted by Gogata View Post
    Има VIN номер в обявата, т.е може да се направи справка - CarFax и т.н. Най-вероятно и продавача ще ги има и щом е дал VIN-a едва ли ще откаже да ги предостави. На пръв поглед това открих за аукциона - https://plc.auction/auction/lot/alfa...50-03-30014310
    Като цяло не изглежда толкова зле да е била колата, няма отворени airbags и т.н, но цената ми се струва малко завишена спрямо оборудването. Ако си решил да си вкараш американска/канадска за тези пари може доста по-добър екземпляр да се намери.
    Здравей Гога, благодаря за инфото!
    В крайна сметка реших да се насоча към вкарването от щатите понеже ми се иска да е Q4 Veloce и вече съм набелязал няколко от IAAI, за които бих се включил в търга.
    Някой би ли препоръчал фирма за покупка и доставка на кола от там?
    Alfa Romeo GT '04 2.0 JTS Selespeed Distinctive
    Alfa Romeo 156 '98 1.8 T Spark - EX

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •