Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 47 of 47

Thread: Alfa Romeo Tonale

  1. #46
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Ей, много темпераментни тези ДВГ-та в тия Алфи. Летят направо. Една пробита Мареа има заводска характеристика 7.4 за 0-100. Колко пък да са по-бързи тия Алфи.
    Май и забравяме когато Бравата и Бравото се появиха на пазара какво сътвориха от дизайнерска гледна точка. Не по мое мнение, а по света. Иначе 145/6 си бяха остарели още с излизането. Ама няма смисъл да навлизаме натам.
    Като чуеш звука от едно Браво HGT и го сравниш с едно 145 QV и настава смях. Ама да, Алфа си е Алфа, знаем си го.
    Мнението ми бе насочено към това което получаваш за повече пари на една и съща платформа. Не знам защо го обърна на ускорение от 0 до 100 ...

    Имам доста опит в стрийт рейсинга и честно вървящо Браво hgt не съм виждал. С кеф, ако има останало живо такова браво, бих излязъл със 145цата да видим как върви, даже и на въпросната Мареа със 7.4 до 100

    Quote Originally Posted by mimouzunov View Post
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  2. #47
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Да....спорите за италиански автомобили...фиат е за общо полузуване...пълен жмел...макар, че първата ми кола беше фиат 132 и много си го обичах....след това преминах на ланча, която фиат я съсипа след като я взе под шапката му....с алфа до някъде не успя....може да направим сравнение с темпра и 155....на една платформа са...коя е по добра....?....ферари все още оцелява с фиат, ламбо го взеха немците, за мезерати вие ще кажете....алфа все още е марка за фенове до сега, но не знам до къде ще я доведе френско, немската германска и американска кооалиция която е пое.....интерсна е думата на италианците, която за сега не я виждам, след като франсетата върнаха тонале за преработка миналата година....
    Last edited by Бобби; 24-02-2022 at 19:41.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •