Page 79 of 92 FirstFirst ... 2969777879808189 ... LastLast
Results 1,171 to 1,185 of 1377

Thread: Инвазията в Украйна

  1. #1171

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Споко, "най-доброто" предстои.
    Гледай колко сме се загрижили за продоволствието рязко:
    https://www.marinetraffic.com/en/ais...y:45.1/zoom:10

    Дали хранят войничетата или взимат каквото е останало? Риторичен въпрос.
    БО, да разбирам ли, че визираш 400-те хил. тона пшеница, които руснаците вече откраднаха и се опитаха да продадат на Египет? Ама египтяните излязоха пичове и им биха шута!

  2. #1172
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Да,ама Не....едни получават газа по какъвто и да е начин а за другите пастира казва рупайте зелена трева,а на есен се наведете и завъртете, дано ви влезне по голяма тръба с газ отзад....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #1173

  4. #1174

    Default

    А според Арменският поп плащането е в украински гривни

  5. #1175

    Default

    Лъжа е, че западните компании плащат руския газ в рубли




    И във форума си имаме едни отявлени ретланслатори на руските лъжи...

    К'ът нямаш акъл, имаш уста - да ретланслира руските лъжи...
    Все за нещо ставаш...
    А и за акъл се иска мисловна дейност, полагане на усилия - мъка-а-а-а-а...
    Колко по лесно е ретранслирането на вече нещо измислено от някой друг...
    Няма мислене- няма мъка = само въртене на езика в устната кухина...

    Лъжи, Лъжи и лъжене дори на собствения си народ и на майките и бащите на загиналите войничета:

    Родителите на моряците търсят истината за потъването на "Москва"
    Руското министерство на отбраната им предлага да подпишат заявление, че децата им са загинали или изчезнали при катастрофа



    Те руснаците си откраднаха бъдещето и това на децата и внуците си, ама още не го знаят - когато го разберат ще е много късно и единственото което ще им остане е да ПЛАЩАТ на Украйна и да теглят ТЕГЛО...

    И други страни могат да поискат "разплащане" за противозаконно водената война и вредите понесени от нея...

    Христо Грозев: Превратът в Кремъл е неизбежен

    Бивш шеф на MI6: Вместо с преврат, Путин ще бъде отстранен, като го вкарат в санаториум

    Last edited by alfa racer GTA; 24-05-2022 at 13:28.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #1176
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Истина или лъжа това си е търговия...някой знаят,че преди да си намериш ново кладенче да пиеш вода,не трябва да ллюеш в старото...въпрос на политика......
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #1177

    Default

    А въпрос на манталитет е да не плюеш в чужди кладенчета, само щото си мислиш, че си най-големия и силния в околията.

  8. #1178

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Истина или лъжа това си е търговия...някой знаят,че преди да си намериш ново кладенче да пиеш вода,не трябва да ллюеш в старото...въпрос на политика......
    Принципно съм съгласен, но руснаците сами ни обявиха за "неприятелска държава" само защото сме част от ЕС.

    Така, че си прав, НО ако някой ти плювне в кладенчето(лицето), то е напълно нормално и ти да го плювнеш...

    Да не говорим, че каквото и да направим, според руснаците все няма да сме им угодили...

    Споменах нещо, но изглежда не ви се търси/мисли, да не кажем, че не искате и да си спомните --> точно когато на власт е била БСП, уж "приятелска" на Русия партия, точно тогава са били и най-високите цени на газа за България .

    Последно след като Р.Овч. прекрати предсрочно 22 месеца преди края му договора за доставка на газ от Русия, договорен и подписан от "Валяка" - Евгени Бакърджиев( Тройно се оскъпявала цената на природния газ за България ) по който купувахме газ на цена 150$, след влизането в сила на новия договор "договорен" от Р.Овч за година половина цените достигнаха 650$ и бяхме страната с втората най-висока цена на газа в Европа.

    Тройно се оскъпява цената на природния газ, който България получава от Русия, с промените в газовия договор, направени от Румен Овчаров и руската страна, и подписани между „Булгаргаз” и доставчиците, обяви по БТВ Евгений Бакърджиев, ексвицепремиер в правителството на Иван Костов.Бакърджиев се върна към 1998 година, когато бяха подписани договорите с руската страна. В резултат на това само за девет месеца природният газ поевтинял с 30%, докато сега вместо да намалява, цената се увеличавала. Бившият вицепремиер прогнозира убедено, че до 1 януари 2013 година цените на природния газ ще се увеличат допълнително с още 30–32 процента.
    Според него до сега никъде не било казано, че договорът за транзит е променен и гарантира интереса на Русия до 2030 година. Същевременно обаче договорът за доставка на природен газ в България не бил удължен до 2030 година. Договорите за доставка били удължени едва до 2012 година. Врътването на кранчето доведело до ужасен срив на икономиката в България, отчете още Е. Бакърджиев.
    Не мисля че на руснаците някога им е пукало за нас - интересувало ги е само постигането на техните цели и удовлетворяването на техните интереси...

    Ако толкова много искаха или искат да ни привлекат и да бъдем застъпници за тях да бяха предлагали цени като "за братя" - като не предлагат такива, значи не сме.
    А като не сме -всеки за своята гега и всеки си гледа интереса...

    Прав е Василев като им каза "Направете предложение което не можем да откажем"...

    Да смъкнат цената на газа на 220$ и ще си помислим, ако не - има и други доставчици, а те да си чукат газа и петрола у главата която ги докара дотук...

    То и аз не искам война, не искам и да ни плюят руснаците в кладенчето, ма нито руснаците, нито Путин ме питат. И не само плюят, но и пикаят в него и си мислят, че за пореден път "техните хора" у нас ще им гарантират интереса и ще им се размине...
    Стига толкова - няма да им се получи този път!

    Та и аз така - Жега за руснаците "доде им дойде акъла", а като не им дойде ще страдат докато са живи, ще страдат децата им, ще страдат внуците им...
    И така докато станат човеци...

    И не, горното нито аз съм го измислил, нито аз съм го казал - открай време е така и така са устроени правосъдните системи = страдаш докато се поправиш.

    Някои цял живот не им идва акъла и живота им изтича в канала/затвора и така си умират/излиняват между 4 стени...


    На руснаците по-бързо ще им дойде акъла - имат едно младо поколение, което не иска войни, а пари, да прави пари и бизнес с останалия свят, иска да се развива...а единственото което гарантира развитие е отворената икономика към света...

    Путин ще го бият своите, а не американците или украинците...
    Ще го бият защото погубва живота на най-бедните, но най-вече защото погубва бъдещето на най-богатите в Русия, на техните деца и внуци...а те не са съгласни и няма да простят...

    ДЕНЯТ В НЯКОЛКО РЕДА: Руснаците бягат от Русия, украинците не отстъпват Украйна



    Руснаците се отказаха от Русия и бягат от нея, руските дипломати и дипломатически представители се отказаха и поискаха убежище в чужди държави Висш руски дипломат хвърли оставка и заяви, че го е срам от войната само българорусолюбците не се отказват...Тя любовта е сляпа...

    В своето послание, което определя като закъсняло, Бондарев сега пише: „За двадесетте си години служба съм виждал различни обрати в нашата външна политика, но никога не съм се срамувал толкова от страната и работата си, както на 24 февруари тази година. Агресивната война на Путин срещу Украйна, а всъщност и срещу целия западен свят, е не само престъпление срещу украинския народ, но и може би най-тежкото престъпление срещу народа на Русия, което с буквата Z зачеркна всички надежди за постепенно развитие на проспериращо демократично общество в нашата страна".
    Слепи и недалновидни...
    Last edited by alfa racer GTA; 24-05-2022 at 23:36.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  9. #1179

    Default

    Рацер, руснаците открай време имат комплекс на тема "никой не ни разбира"! Но само на малка част от тях им стига умствения капацитет да разберат, че проблемът е в тяхния телевизор!

  10. #1180
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    .
    Ок .
    От вас зависи
    Оставил съм ви да спорите и уважавам мнението на все един от участниците , но ако пак се започне пак с обиди и квалификации приключваме темата .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  11. #1181

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Ок .
    От вас зависи
    Оставил съм ви да спорите и уважавам мнението на все един от участниците , но ако пак се започне пак с обиди и квалификации приключваме темата .
    ОК. И още веднъж, не аз започнах да обиждам. Това лесно се вижда назад в темата.

  12. #1182
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    А въпрос на манталитет е да не плюеш в чужди кладенчета, само щото си мислиш, че си най-големия и силния в околията.
    Интересна дума манталитет, която означава:..Съвкупност от начини, по които един индивид или социална група действат, мислят, усещат и възпримат света в зависимост от традициите, културата и социалните структури на дадено общество.
    Я ми кажи къде видя аз да плюя украйнците ?.... за разлика от теб как плюеш руснаците....тогава ще ми говориш за манталитет, но си малко тесногръд...
    Ае с здраве...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #1183

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Рацер, руснаците открай време имат комплекс на тема "никой не ни разбира"! Но само на малка част от тях им стига умствения капацитет да разберат, че проблемът е в тяхния телевизор!

    Започват да разбират какво им се случва, макар с мъка и доста трудно, макар и твърде бавно:


    Бащата на загинал от "Москва": Путин потопи кораба за да прикрие лъжите си

    Дмитрий Шкребец твърди, че президентът Путин е "предал" младите наборници като сина му, като ке обърна директо към него, призовавайки го "да бъде мъж" и да спре да лъже страната си. "Владимир, няма да ти простя смъртта на сина ми и много други момчета", пише той в руския сайт за социални медии Vkontakte. "Загубата на крайцер "Москва" е ваше лично поражение!"
    В профила си във ВиКонакте, този беше най-големият привърженик на Путин и "денацификацията" на Украйна --> сега "патриотичният ураган" в профила му секна и започнаха антипутински лозунги и закани...

    Той добавя: "Удавиха ги, заедно с крайцера. . . те го изтеглиха на юг от Черно море през нощта от 13.04 срещу 14.04 и го потопиха там."
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  14. #1184
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Ок .
    От вас зависи
    Оставил съм ви да спорите и уважавам мнението на все един от участниците , но ако пак се започне пак с обиди и квалификации приключваме темата .
    Дори на последната страница квалификациите и обидите са налице. Диалога отдава спря, защото в отчаянието си да бъдеш над другите, нещото като зачитане на чуждото мнение отдавна е история.
    Гледам се ретранслира пресата, да цитирам "И във форума си имаме едни отявлени ретланслатори ". Пускат се клипчета с убийства и това е гордост, а реално няма никаква осъзнатост до каква низина падаш с такова действие.
    Ама пак ще цитирам, "Все за нещо стават".
    Last edited by BO; 25-05-2022 at 10:50.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  15. #1185

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Дори на последната страница квалификациите и обидите са налице. Диалога отдава спря, защото в отчаянието си да бъдеш над другите, нещото като зачитане на чуждото мнение отдавна е история.
    Гледам се ретранслира пресата, да цитирам "И във форума си имаме едни отявлени ретланслатори ". Пускат се клипчета с убийства и това е гордост, а реално няма никаква осъзнатост до каква низина падаш с такова действие.
    Ама пак ще цитирам, "Все за нещо стават".
    Точно човекът, който призовава украинците да се предадат за да няма страдания и жертви да говори за диалог?
    Диалогът е размяна на мнения и аргументи. Понеже защитниците на раZZия закъсаха яко с аргументите започнаха да обиждат.
    БО, виж колко пъти си ретранслирал пресата или сайтове. Нищо лошо няма в това според мен, така или иначе всички се информираме по този начин. Въпросът е кой как интерпретира информацията.

Page 79 of 92 FirstFirst ... 2969777879808189 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •