Page 73 of 92 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast
Results 1,081 to 1,095 of 1377

Thread: Инвазията в Украйна

  1. #1081

    Default

    Ми сега? Ако вземе, че наистина дойде по-евтин газът? БО рязко трябва да сменя отбора. За българина нали е най-важното да не се мине и да не настине!

  2. #1082
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Пълни с идеи, като магаре с пръдня

    https://dnes.dir.bg/svyat/rusiya-pen...ichna-bolnitsa


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #1083

    Default



    Започнаха делата срещу руски военни убили украински цивилни лица: Ukraine puts Russian solider accused of war crime on trial


    Руската войска се връща от Украйна в Русия, не иска да воюват с братята си украинци, но Путин е заповядал да ги държат "на граничната бразда" и да не ги пускат на руска територия. Плашат войската си с военни съдилища - воюската пък напук не иска да се бие и стои на границата: Мобилизация по лугански

    Основният обвиняем за свалянето на полет MH17 на Малайзийските авиолинии Гиркин с псевдонима Стрелков започна да раздава "подозрения за предателство" - първият заподозрян е Сегрей Шойгу - министъра на отбраната: (1) Гиркин прямо обвинил министра обороны РФ Шойгу в халатности

    Взеха ли да се топят и обвиняват един друг краят е ясен...
    Last edited by alfa racer GTA; 13-05-2022 at 20:37.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  4. #1084
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Ай ся да видим на кой му е по-голем.



    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #1085
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Боже мили, колко сте изтрещели от инфо...)...нещата не са такива....италианците въвеждат нещо като купона система за гориво, а ние си караме на 3.30лв. за литър и на 0 50 ст...пак ще краднем....ако помните тоя лаф.......за другите държави намерете инфо как гледат на нещата.....а ние смятаме да се спасяваме с некви запаси ебати, някой нещо да ни докара и тепърва да градим и правим връзки...
    Ало, Варна как са украйнците при вас..?....май са по добре от самите вас...?....ще си думаме след това...време да мине...бедните се връщат пак в Украйна...поне тези който познавам......Войната ще продължи доста време и ще ни ебе майката образно казано...ако сте на друго мнение, евала ви правя....дано да е така....
    Путин участва в тая война с най долнопробната си войска....наел я от най бедните райони в Русия....и за това има мародерства, украйнец ми сподели:...взимат самовари, кафеварки ,и какво ли не кухненско оборудвне.....ебати и измекярите....Относно военната техниката няма какво да говорим, не е като на парада... макар, че разлика не виждам кой знае каква...
    Светът се променя.....и това идва според мен, от разделението......в един момен тези който са зле, като прогледнат....идва жмел....е това използува Путин. в момента....нещо като великата октомвриска революция, но в световен мащаб...
    Ленин пасти да яде....
    Издържаме ли на ценовия шок...?...
    Хайде кометирайте...кое, как и не ли по добре....да си неотрален....ще излезе, че само президентът ни за сега е узрял политик....
    Last edited by Бобби; 15-05-2022 at 00:11.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #1086

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Боже мили, колко сте изтрещели от инфо...)...нещата не са такива....италианците въвеждат нещо като купона система за гориво, а ние си караме на 3.30лв. за литър и на 0 50 ст...пак ще краднем....ако помните тоя лаф.......за другите държави намерете инфо как гледат на нещата.....а ние смятаме да се спасяваме с некви запаси ебати, някой нещо да ни докара и тепърва да градим и правим връзки...
    Ало, Варна как са украйнците при вас..?....май са по добре от самите вас...?....ще си думаме след това...време да мине...бедните се връщат пак в Украйна...поне тези който познавам......Войната ще продължи доста време и ще ни ебе майката образно казано...ако сте на друго мнение, евала ви правя....дано да е така....
    Путин участва в тая война с най долнопробната си войска....наел я от най бедните райони в Русия....и за това има мародерства, украйнец ми сподели:...взимат самовари, кафеварки ,и какво ли не кухненско оборудвне.....ебати и измекярите....Относно военната техниката няма какво да говорим, не е като на парада... макар, че разлика не виждам кой знае каква...
    Светът се променя.....и това идва според мен, от разделението......в един момен тези който са зле, като прогледнат....идва жмел....е това използува Путин. в момента....нещо като великата октомвриска революция, но в световен мащаб...
    Ленин пасти да яде....
    Издържаме ли на ценовия шок...?...
    Хайде кометирайте...кое, как и не ли по добре....да си неотрален....ще излезе, че само президентът ни за сега е узрял политик....
    Боби, като ти е толкова неУтрален тоя неадекватния зелен чорап, оти му запреа газот?
    И ако вземе че дойде наистина по-евтин газ от руския кого първи да провесим на пилоните пред руZZкото пАсолство? Р. Гадев, Р. Овч., Тиквун, Ниновица?

  7. #1087
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Боби, като ти е толкова неУтрален тоя неадекватния зелен чорап, оти му запреа газот?
    И ако вземе че дойде наистина по-евтин газ от руския кого първи да провесим на пилоните пред руZZкото пАсолство? Р. Гадев, Р. Овч., Тиквун, Ниновица?
    Ако цапа гащи бате, игра на думи....ае да не се правим на екстрасенси, нещо видял ли си реално..?
    мразя посредници, политици и всякакви който се възполузуват от ситуацията....определихте ме за ушанка....а аз искам просто да сме добре според мойте виждания...спора е излишен....ВО живее сред нас....и ако искаме да сме добре, трябва да се съобразяваме с него.......не знам какво разбираш от думите ми....?...ама ако разбереш нещо, ще е добре за бъдеще....
    Last edited by Бобби; 15-05-2022 at 00:45.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #1088
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Няма друга армия. Това е армията. Останалото са легенди и митове в главите на рускопоклонниците.

    Не ви ли мина вече през акъла това, че щом една лека кола не могат да сдялат, вероятно и компютрите и технологиите и армията им ще е от същия дол дренки.

    Е - сега украинците ви го показват нагледно. Разбира се, че с известна помощ от запада, но иначе битката би била крайно неравностойна.

    Само дето още истинската помощ, не е дошла.

    При това украинците успяха да парират успешно всички грандиозни рашистки планове.

    А сещате ли се, какво следва, когато ленд лийзът реално заработи след около месец?

    Когато ВСУ се сдобие с пълно окомплектовани бронетанкови подразделения и тежка артилерия?

    Някои така и още не са разбрали, че армиите са само върховете на айсбергите.
    Всичко което е отдолу е икономиката и умствения потенциал.

    Няма как да си амнайста икономика и да имаш втората по сила армия.
    Last edited by ecotronic; 15-05-2022 at 01:08.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #1089
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Няма друга армия. Това е армията. Останалото са легенди и митове в главите на рускопоклонниците.

    Не ви ли мина вече през акъла това, че щом една лека кола не могат да сдялат, вероятно и компютрите и технологиите и армията им ще е от същия дол дренки.

    Е - сега украинците ви го показват нагледно. Разбира се, че с известна помощ от запада, но иначе битката би била крайно неравностойна.

    Само дето още истинската помощ, не е дошла.

    При това украинците успяха да парират успешно всички грандиозни рашистки планове.

    А сещате ли се, какво следва, когато ленд лийзът реално заработи след около месец?

    Когато ВСУ се сдобие с пълно окомплектовани бронетанкови подразделения и тежка артилерия?
    За какво иде на реч..? Интересно ми е за какво думаш...?....каква армия..?...каква легенда..?....ти да не си имал 155..?...166 е с изнесена предница и удря на бордюра...)........имам чувствуто, че скоро ще караш ЛАДА...)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #1090
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Успокой се. Всичко върви по план. Не онзи на кремълското ченге. Можеш да отпуснеш палцовия захват и да се изправиш


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #1091
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Успокой се. Всичко върви по план. Не онзи на кремълското ченге. Можеш да отпуснеш палцовия захват и да се изправиш
    По спокоен от мене няма бате в интернет.....просто приемам хората с различно мнение....Да...споря с тях....ама не ми излиза пяна от устата....продължавай с тик - тока...малко трябваше да раздвижа темата, че нямахте опоненти...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #1092

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Ако цапа гащи бате, игра на думи....ае да не се правим на екстрасенси, нещо видял ли си реално..?
    мразя посредници, политици и всякакви който се възполузуват от ситуацията....определихте ме за ушанка....а аз искам просто да сме добре според мойте виждания...спора е излишен....ВО живее сред нас....и ако искаме да сме добре, трябва да се съобразяваме с него.......не знам какво разбираш от думите ми....?...ама ако разбереш нещо, ще е добре за бъдеще....
    Цапа гащите викаш. Ама удобно пропуснА да ми отговориш защо спряха газа! Ако ме разбираш значи.
    И долнопробна му е войската на Путлер, спор няма. Както Еко ти обясни, ушанките само такава си имат. Изброй ми поне пет руски вещи и или технологии от Мордор които имаш у вас и ползваш. И слез от палавата италианка и яхай някой засукан Москвич
    И дойте време както БО препоръча в началото на темата, рашистите да сложат оръжие, за да няма излишни жертви.
    И къде се ската БО? А рублата бележи нови и нови върхове. От понеделник недоимператор Путкин може да благоволи да направи курса едно към едно.
    И едно предложение към нашите управляващи: от следващия месец газпром да плаща транзитни такси за Турски поток в Украински Гривни, по курс който Зеленски ще им определи!

  13. #1093
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ....продължавай с тик - тока...
    ЗАеби тик ток и балалайка.RU.
    Дори и един от големите украинските врагове - Гиркин Стрелков, да послушаш, пак ще можеш да се запознаеш с реалната ситуация.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #1094
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Цапа гащите викаш. Ама удобно пропуснА да ми отговориш защо спряха газа! Ако ме разбираш значи.
    И долнопробна му е войската на Путлер, спор няма. Както Еко ти обясни, ушанките само такава си имат. Изброй ми поне пет руски вещи и или технологии от Мордор които имаш у вас и ползваш. И слез от палавата италианка и яхай някой засукан Москвич
    И дойте време както БО препоръча в началото на темата, рашистите да сложат оръжие, за да няма излишни жертви.
    И къде се ската БО? А рублата бележи нови и нови върхове. От понеделник недоимператор Путкин може да благоволи да направи курса едно към едно.
    И едно предложение към нашите управляващи: от следващия месец газпром да плаща транзитни такси за Турски поток в Украински Гривни, по курс който Зеленски ще им определи!
    Поздрави от ВО....https://www.youtube.com/watch?v=3kJqPVVympo....и да знаеш. че песньовката е изпълнява украйнка...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #1095

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Поздрави от ВО....https://www.youtube.com/watch?v=3kJqPVVympo....и да знаеш. че песньовката е изпълнява украйнка...
    Да питам за газа? Що ни го спряха?

Page 73 of 92 FirstFirst ... 2363717273747583 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •