Page 80 of 92 FirstFirst ... 3070787980818290 ... LastLast
Results 1,186 to 1,200 of 1377

Thread: Инвазията в Украйна

  1. #1186
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Дори на последната страница квалификациите и обидите са налице. Диалога отдава спря, защото в отчаянието си да бъдеш над другите, нещото като зачитане на чуждото мнение отдавна е история.
    Гледам се ретранслира пресата, да цитирам "И във форума си имаме едни отявлени ретланслатори ". Пускат се клипчета с убийства и това е гордост, а реално няма никаква осъзнатост до каква низина падаш с такова действие.
    Ама пак ще цитирам, "Все за нещо стават".
    ВО опитвам се да не се меся понеже съм пряко ангажиран .
    За справка жена ми е украинка а баща й все още живее в Харков .
    Доста по-запознат съм с нещата от писателите в темата и се чудя как хора които никога не са имали допир с материята пишат глупости .
    Самата тема от началото още не ми е присърце, но както казах гледам да съм толерантен и да не се меся защото нали ако има агресор във форума то това са модераторите .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  2. #1187
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Кои са глупостите?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #1188

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    ВО опитвам се да не се меся понеже съм пряко ангажиран .
    За справка жена ми е украинка а баща й все още живее в Харков .
    Доста по-запознат съм с нещата от писателите в темата и се чудя как хора които никога не са имали допир с материята пишат глупости .
    Самата тема от началото още не ми е присърце, но както казах гледам да съм толерантен и да не се меся защото нали ако има агресор във форума то това са модераторите .
    Това, че имаш допир с темата под формата на жена ти и баща й въобще не те прави истина от последна инстанция. Както и Еко те попита, кои са глупостите?

  4. #1189
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Това, че имаш допир с темата под формата на жена ти и баща й въобще не те прави истина от последна инстанция. Както и Еко те попита, кои са глупостите?
    А бе, вие с Еко внимание ли търсите, че се месите в чужд разговор...?...така и не разбрахте, че може да има разбиране м/у хора с различно виждане, приятелство и т.н...неволно или не, се превръщате като Путин, тоез вашето мнение и виждане е истина, а тя е доста субективна.....
    Много по лесно бих възприел мнението на Sunny от вашият тик -ток, не защото е модератор, не за това, че жена му е украйнка и живее от дълго време в Америка и не, че го познавам реално...А защото ще сподели свойте знания и опит, а не някаква изкривена или не информация....жалко, че не го споделя..
    Сорри ДТИванов, но за някой неща не си в час....разбрах от теб, че германците са курви, то гърци, унгарци, италианци....са тръгнали да упражняват древната професия относно газа....ебати и Европата....но ти ги подминаваш тези въпроси като за украйнката дето си разскъса роклята, така и не определи до край, моят и твоят манталитет, кой къде плюе и пие вода в директен разговор, а се месиш в друг....не се ли чувствуваш неловко...?
    Та в тоя ред на мисли твоят допир в темата е като онова малко кривокако джудже, което иска да наложи само своето мнение и виждане........никакво разбиране...затова и от време на време си търсиш опонентите като мен и ВО,защото изпадаш в моно диалог като някой диктатор....
    Last edited by Бобби; 26-05-2022 at 12:14.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #1190
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    .
    Сорри ДТИванов, но за някой неща не си в час....разбрах от теб, че германците са курви, то гърци, унгарци, италианци....са тръгнали да упражняват древната професия относно газа....
    Е то това с газа стана вече голям смях.Тия още не са разбрали ,че без руски газ наистина положението е лошо, ама с руски газ на високи цени е още по-лошо.Това няма как да е курвалък ,щото и курвите не са чак толкова прости.Тръбен газ да е над цената на втечнен такъв ,че и втечнения да пристига чак от другия край на света - е това си е направо върхово постижение,евалата на яхтаджиите. ЕС в случая наистина са гола вода като организация,дрънкаха ,че ще правят общо покупките от Русия ,ама нещо си останаха само с намерението,май ингилизите с право излязоха от съюза.Сега има и да се надцакват в цената, Путин няма да пропусне да им нареди и посредници по веригата,ще са все кой от кой по-печен "европейски" търговец регистриран с капитали по островите или Швейцария.И това ще трябва да преглътнат.Друга опция която не са пуснали в объщение яхтаджиите е да се включат на пазара в ЕС и като купувачи, щото не им е проблем понесат и известни загуби ,с цел да манипулират в определени моменти и търсенето ,а не само предлагането , тогава да видиш как ще отлетят цените .
    Last edited by 546; 26-05-2022 at 13:49.

  6. #1191
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    По-неприятното е, че европейците започват да се отмятат от подръжката за Украйна.
    Кисинджер говори глупости за примирие.
    САЩ също протакат. Къде е обещаното немско въоръжение? Къде са щатските MRLS? Какво става с ленд лийза и тежкото въоръжение?

    Тези неща, на Украйна, сега и трябват и това е въпрос на часове.

    Арестович с право отправя упреци към запада. Или изпълняваш това, което си обещал, или изобщо не го обещаваш.

    https://www.youtube.com/watch?v=xU4S1kVQ9NI

    Аман от путьовщина.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #1192
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    По-неприятното е, че европейците започват да се отмятат от подръжката за Украйна.
    Кисинджер говори глупости за примирие.
    САЩ също протакат. Къде е обещаното немско въоръжение? Къде са щатските MRLS? Какво става с ленд лийза и тежкото въоръжение?

    Тези неща, на Украйна, сега и трябват и това е въпрос на часове.

    Арестович с право отправя упреци към запада. Или изпълняваш това, което си обещал, или изобщо не го обещаваш.

    https://www.youtube.com/watch?v=xU4S1kVQ9NI

    Аман от путьовщина.
    Да Еко....пресмивахте се на моето мнение за неотралитет....я кажи сега кой постъпи по добре от наште съседи...сърби,гърци, турци...? даже и тия новоизлюпени северно македонци ще ни го заврат доста тъмко по европеиски...приемам, че имате много повече знания от мен, ама усет нямате....и ще ти кажа нещо от улицата, по добре дъщеря курва, отколкото син педал, ако ме разбираш...куца ни политиката от край време..
    Да аз съм ушанка според някой тук, анализираики моето мислене, но помогнах на украйнско семейство на мой приятел, приятелите нямат цвят или мириз...те са такива или не...комунистите ме възпитаваха със сила тип Макаренко след пети клас да приема тяхното мислене в тевеуто и не успяха, вие сега с думи ми говорите абсолютно същото...вярвай ми така е...трябва да го преживеш...иде дума за кур, голям кур...извинявай за махленският език
    Не е хубаво срещу диктат да съпостявяш диктат...е това проповядвате някой тук...слушал съм и твой думи за обесени по стълбовете, ама да не намесваме други теми......разум трябва Еко...шарен свят, не става всичко да е черно бяло...
    п.п..лошо е когато не поливаш твоето дърво в твоята градинка,защото ще му изсъхнат корените, а си тръгнал да поливаш чуждото.....та така и ние с помоща за украйнците....наште майки и бащи да пасат трева дай да помогнем на украйнците...а бе гольо за наште пенсионери 20лв. на месец, за украйнците 40 лв. на ден......я виж как действат европейците....първо собственият си интерес, а след това другото....и курви били...)...боже мили....
    Ако помагаш го правиш с каквото можеш, а не се изхвърляш и нищо...тоез да помагаш с приказки....думата не храни....дела, дела и само дела....)...хайде да ви върна в зората на социализма, да ви се невиди и в новоюзлюпените псевдо демократи с голями ограничения...неприятно е като се накаш и змирише, лошото е, че вместо да се забършеш и измиеш, продължаваш да акаш...да европейците се отмятат, а ти какво правиш в момента ?...продължаваш да....
    Съедининението прави силата, не разделението българино...за това разсъждавай, и по някой път приемаи мнението на хората с който живееш....иначе си дупедавец...така и не разбрахте онази арабска поговорка, която е казах по назад в темата...и Моля не се засягайте...това си е мое виждане.....съпоставете вашето, а не чуждото и някой ден може да се разберем..
    Last edited by Бобби; 26-05-2022 at 15:25.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #1193
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Ще го кажа на прост език, та да можеш, дори и ти да го разбереш.

    Когато се запали къщата на комшията ти, единстнено правилното нещо, което трябва да направиш, е да идеш да гасиш.

    Иначе, каквито и свои интереси да си мислиш, че преследваш, вероятността и твоята да пламне, е много голяма.

    Тогава ще е прекалено късно да си правиш равносметката, че всъщност твоите интереси са били в това да гасиш, вместо да чакаш и да умуваш на дивана.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #1194

    Default

    Някои хора са неоценени таланти... Направо ПРЕЗИДЕНТ на РБ е трябвало да ги направят, ама ей -на НЕ СА ГИ ОЦЕНИЛИ...!!!

    От 148 млн. евро помощ от ЕС България ще даде 48 млн. за бежанците от Украйна

    100 милиона €€€ ще кашираме, 48 милиона за бежанците.

    СРАМ!!!!

    А брей хора, бежанците бягат от война! Дали са ви 148 милиона €€€ помощ за тези бежанци и вие им "отпускате" помощ от 15 лв на ден за спане и храна...
    СРАМ!!!
    Авантаджии на дребно!!!

    От залъка и съня на бежанците започнахме да крадем - НИЕ, защото тези политици са избрани от нас и всичко което правят се пише на гърба на този народ...

    Разликата от онези българи дали убежище на арменските бежанци от Османската империя, тези българи и спасили българските евреи и сегашните политици е от земята до небето...

    Днешните са СРАМ за този народ.


    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    По-неприятното е, че европейците започват да се отмятат от подръжката за Украйна.
    Кисинджер говори глупости за примирие.
    САЩ също протакат. Къде е обещаното немско въоръжение? Къде са щатските MRLS? Какво става с ленд лийза и тежкото въоръжение?

    Тези неща, на Украйна, сега и трябват и това е въпрос на часове.

    Арестович с право отправя упреци към запада. Или изпълняваш това, което си обещал, или изобщо не го обещаваш.

    https://www.youtube.com/watch?v=xU4S1kVQ9NI

    Аман от путьовщина.
    Е, па дадоха им MLRS-и и украинците вече ги употребяват по руснаците...
    САЩ всяка седмица освен останалото въоръжение дават и по 500 джавелина.

    Полша или Чехия(вече не помня, а не ме интересува точно) дадоха 200 модернизирани Т - 72 танка до последната модернизация от 2015 година с динамична броня, последно поколение прицелна система и комуникации.

    Ейййй... Искате руснаците и "една ръка да не си хванат" ...Не така с лошо де...

    Стига се ревали!
    Всяко нещо с времето си.




    Отново започнахте с глупостите!!!

    Ще се еййййй...




    Другарко, другарко - а пък оня пише глупости и ми задава въпроси за моралната ми "позиция"!!!
    Провокира ме Другарко! Моля ви Другарко - кажете му да не ми задава въпроси за моралната ми оценка за Руско и неговата банда и за това което правят!!!
    Те ме насилват "да си дам моралната оценка", ама "Така е решено" им отговорих другарко. Не можаха да ме накарат да си покажа пред всички моралната оценка другарко! Имам я, ма няма да я покажа! Срамно е другарко да си я покажа пред всички - може някой да не я хареса!?! А пък може и "голата истина" да лъсне!
    Last edited by alfa racer GTA; 26-05-2022 at 16:22.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  10. #1195
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Ще го кажа на прост език, та да можеш, дори и ти да го разбереш.

    Когато се запали къщата на комшията ти, единстнено правилното нещо, което трябва да направиш, е да идеш да гасиш.

    Иначе, каквито и свои интереси да си мислиш, че преследваш, вероятността и твоята да пламне, е много голяма.

    Тогава ще е прекалено късно да си правиш равносметката, че всъщност твоите интереси са били в това да гасиш, вместо да чакаш и да умуваш на дивана.
    Хайде прочети първа страница от темата.... и от там ми проследи виждането за пожара при комшията.... и твоето естествено....ще излезе, че ти седиш на дивана, а аз правя това което смятам за добре....и още нещо ...едно е да гасиш, друго е да наливаш масло в огъня....лошото е, че аз като говоря просто, ти сложният няма как да го разбереш...!!!
    Last edited by Бобби; 26-05-2022 at 15:58.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #1196
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Някои хора са неоценени таланти... Направо ПРЕЗИДЕНТ на РБ е трябвало да ги направят, ама ей -на НЕ СА ГИ ОЦЕНИЛИ...!!!

    От 148 млн. евро помощ от ЕС България ще даде 48 млн. за бежанците от Украйна

    100 милиона €€€ ще кашираме, 48 милиона за бежанците.

    СРАМ!!!!

    А брей хора, бежанците бягат от война! Дали са ви 148 милиона €€€ помощ за тези бежанци и вие им "отпускате" помощ от 15 лв на ден за спане и храна...
    СРАМ!!!
    Авантаджии на дребно!!!

    От залъка и съня на бежанците започнахме да крадем - НИЕ, защото тези политици са избрани от нас и всичко което правят се пише на гърба на този народ...

    Разликата от онези българи дали убежище на арменските бежанци от Османската империя, тези българи и спасили българските евреи и сегашните политици е от земята до небето...

    Днешните са СРАМ за този народ.
    На батко зайчето...ходи ли по Гергьовден в Гърция да видиш как стоят нещата с туризма или в Турция ?....май византийците ти бяха любима дистинация...и аз ги предпочитам...както и да е...евалата Варна...до сега имаше ръшани, сега украйнци...вие може да кажете каква е разликата....аз не..
    Срама е голям...Ай стига бе, ориентирай се... дали са днешни или предишни....аз поне се надявам в днешните....надежда....ама ти нещо доста си променлив..?...бяхме заедно със Слави, ако не се лъжа, след това с промяната за да свалим Бойко...а сега май го търсиш ебати, вместо да изискваш за това което си гласувал по убеждение се подаваш на провокация.......
    Е не мога да те разбера...?
    Заставаш пред Кирчо и казваш, аз те избрах, за това, за това...което ми обеща...а не протест свързан с друг интерес....
    На мен за сега ми допада политиката на правитеството с някой изключения, който се виждатат....и то е главно неориентация в глобално положение, което води до недоимък в социалното ни положение.....
    Last edited by Бобби; 26-05-2022 at 16:28.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #1197
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Рацер, не е проблемът в тези 100 млн. Те така или иначе това са помощи не само за Украйна а и за програми, свързани с ковид, по които вече са направени разходи.

    Проблемът е в това, че от началото на войната, ЕС е платил на Путлер около $200 млрд. за нефт и газ.

    На фона на това, е*ем ти и козметичните помощи за Украйна.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #1198
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    ....Е, па дадоха им MLRS-и и украинците вече ги употребяват по руснаците...
    Освен Арестович да лъже?

    https://www.youtube.com/watch?v=Z15NFN_d368

    (22:00)
    Last edited by ecotronic; 26-05-2022 at 16:51.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #1199
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Рацер, не е проблемът в тези 100 млн. Те така или иначе това са помощи не само за Украйна а и за програми, свързани с ковид, по които вече са направени разходи.

    Проблемът е в това, че от началото на войната, ЕС е платил на Путлер около $200 млрд. за нефт и газ.

    На фона на това, е*ем ти и козметичните помощи за Украйна.
    А на фона на пандемията.... на всеки не знам си колко часа, са се появявали нови милиярдери от фармацевтиката.....
    Проблема вие ще го решите ебати.......
    Ама това не е проблем, ....бедните да духат супата ебати, ако изобщо е на тяхната маса...иначе пасти бате, те за това англичаните не са в съюза...тоез на тая маса...
    Last edited by Бобби; 26-05-2022 at 20:57.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #1200
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    По-неприятното е, че европейците започват да се отмятат от подръжката за Украйна.
    Още отдавна ти казах, че забраните работят двупосочно.
    И няма как да удариш силно независимо продоволствие и енергетика без да пострадаш. Особено в отрасли, които за себе си са критични.
    Ама започваш да виждаш резултата и ще започнеш да виждаш основата на думите ми.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Page 80 of 92 FirstFirst ... 3070787980818290 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •