Page 90 of 92 FirstFirst ... 40808889909192 LastLast
Results 1,336 to 1,350 of 1377

Thread: Инвазията в Украйна

  1. #1336
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,636

    Default

    Ахаа. И викаш преориентираш пазара на петрол, Русия си го продава на друг пазар, отваряш забраните, които си налагал, защото налагаш други забрани и това е решаване на глобалната главоблъсканица? Чудо голямо. Уникално.
    И както сам го каза - щом не се съобразяваш и си мислиш, че си хегемон на света, щом подкрепяте погубването на животи и вдигате с 2 ръце за масов глад, браво. Да ви имам и криворазбраната демокрация.
    Ама един реши, че не е толкова малък и може да се противопостави и всички ревнахте в задружен глас. Оле, мале, който няма да играе по свирката на нашите, той е агресор. Ураааа, бой.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  2. #1337

    Default

    Бием си негрите, бием ги.

    А вие - кога в Украйна на война "за Путину, за Родину!" - Да убивате и изнасилвате украински жени, деца и пенсионери "в името на Руский мир" и "в името на глобалната справедливост"?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  3. #1338

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    О...Майна....Омайна....Благодаря на Господ, че се появи в форума, да ни просветиш...
    Отново АРГУМЕНТИТЕ ти ме оставят безмълвен! Ти не подлежиш на просвещение.
    Sancta Simplicitas!

  4. #1339

    Default

    БО, я ми обясни как си я представяш руската самодостатъчност в бъдещата (в Мордор винаги всичко е в бъдеще време) индустриализация на рашистите? Електрификация и съветска власт ли, как ли? Че те нямат една тяхна технология в нито една област. Пак ще попитам, изброй ми само ПЕТ руски продукта, технологии, услуги които ти или някой твой познат ползва!

  5. #1340
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Продължавайте в същия дух още няколко страници ... квалификаци , путлери , мутлери и няма да я докарате темата до 100 страници .
    Или спазвайте добрия тон и разговаряйте като бели хора или си развивайте темите по телефона .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #1341

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Ахаа. И викаш преориентираш пазара на петрол, Русия си го продава на друг пазар, отваряш забраните, които си налагал, защото налагаш други забрани и това е решаване на глобалната главоблъсканица? Чудо голямо. Уникално.
    И както сам го каза - щом не се съобразяваш и си мислиш, че си хегемон на света, щом подкрепяте погубването на животи и вдигате с 2 ръце за масов глад, браво. Да ви имам и криворазбраната демокрация.
    Ама един реши, че не е толкова малък и може да се противопостави и всички ревнахте в задружен глас. Оле, мале, който няма да играе по свирката на нашите, той е агресор. Ураааа, бой.
    Ти си готов за минимум програмен директор на Раша тудей. Цар си в подмяната на причините и следствието. Значи, коварните укри отказаха да си продават житото и слънчогледа, та се наложи кривокракия да нахлува, да им краде зърното и да го продаде на гладуваща Африка?!? Ти като ги пишеш сам вярваш ли си?

  7. #1342
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,157

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    ...
    Нали не те интересуваха тия "навън"? Как знаеш так какво е?
    Обективна информация ли ползваш?
    Предучилищна...

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    ....
    Преди да повториш кремълските мантри за оранжеви революции и пр. простотии, не ти ли мина през акъла, че може би наистина има едно голямо количество хора на които наистина им е писнало от послушковци, от олигарси, от източен империализъм и идиотизъм?
    Че, ако някъде има фашизъм, то той се ражда и обуславя от конкретни и относително продължителни социални процеси и не започва от определена дата.?
    Че и да е имало някъде фашизъм, обществото може и да се е излекувало от него?

    А пропо - имаш ли някаква представа, колко фашистки партии участват понастоящем в украинския парламент?
    Есо ти наистина май си в Метавърса. Написах вече, какво да направиш, за да видиш, колко са кремълски "оранжеви революции и пр. простотии". Янукович(руския пъпет) -> Оранжевата революция(САЩ) вкарва във властта Виктор Юшченко и Юлия Тимошенко. Първия ОЛИ, 2-рата отнася 7 години затвор -> Янукович(руския пъпет) -> Евромайдан(САЩ)-> Петро Порошенко - ОЛИ -> 2019 наш`то нарконезависимо комедиантче Зеленски(Слуга народа - тц-тц) (100% пъпет на празния костюм от Вашингтон, известен като Памперса). На хората може и да им е писнало, но реалността е друго нещо(също като у нас) - един доклад от миналата година. Тази, може и да не им се наложи да пишат, но ако все пак има такъв - може да си сигурен, че няма да е по-оптимистичен (но знам ли, като се има предвид, че взеха Евровизия и биха като гости Шотландия).

    Какво значение има, дали са представени такива партии в Радата, след като Кракен са подчинени на Азов батальон, който е част от официалната им армия(при това елитно подразделение). Последните се видя, че "не са" нацита, докато ги евакуираха от завода. С14 - "машата" на "Свобода" - е разпусната(поне официално) 2020, но "Свобода" си е налична партия и си действа и до днес. И да, според мен нашето "Възраждане" на Копейкин е доста добър аналог на украинците от "Свобода".

    П.С. Връщам се да чета назад, че тук някакво оливане се е случило.

    Добавка е за ecotronic:
    Принцип в живота ми е да се прави това, което трябва а да става, каквото ще.
    Добре, че тези, които вземат решенията не мислят(поне за сега) толкова... първично -

    Добавка 2. BO е прав(според мен) за пропукването в обединената позиция на Запада. Започна 26-27 май някъде. Например тогава Youtube "отвори" блокираните 70 000+ канала и се видя, как санкциониращите започнаха да "обръщат палачинката". Някоя и друга "свободна" медия пускаше по някоя по-реалистична прогноза. Обаче, доколкото виждам това не пречи Yes и Wow хората да си останат на 20-градусовия обзор, с който им полират нещото м/у ушите последните 3 месеца.

    Просто коментар - Рейсър, не знам кога си правил прогнозите(не съм чел и следил темата), но от началото на април САЩ си смучат от стратегическия резерв на суров петрол, а Байдън се подготвя за червеното килимче на саудитския принц(след като се разбра преди 10-ина дни, че в СА очакват 120+% приходи от продажби на петрол). Няма проблеми, ще се справи, то лицемерието му и на тези като него е като за добър ден.
    Леко тролене - Също не ми е ясно Венецуела независима страна ли е, или някой щат на САЩ. САЩ не са ли енергиен агресор спрямо Венецуела. Не трябва ли да развяваме венецуелски знаменца? А, сетих се, независима е, но не е демократична. И там някакви тип Евромайдан истории има. Някакви Мадуровци и Гуайдовци не се признават взаимно нещо. Значи може ембарго - ОК. А, като има ембарго защо не важи за ШЕВРОН? И защо само за ШЕВРОН не важи, други петролни компании нямат ли в района на САЩ? Монопол нещо май се е заформил? И защо спасяването на Европа да е само от 2 компании(само 2 ли има в Европа)? Просто си троля.
    Като цяло 2-рия ти самоцитат-прогноза е доста добър, даже ОПЕК вече увеличи квотите, за да се позамажат проблемите, наближаващи с предстоящите почивки(пътувания) на европейците.
    Last edited by TRENDi; 07-06-2022 at 01:18.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  8. #1343
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Тренди,така изложения анализ е абсолютно ясен и разбираем.Ти си първия човек успял да ме убеди ,че мисията на братушките е да освободят света от шайката олигархополитици,които са ни завладели . Голем си!
    Вероятно другия възможен сценарий според теб е представения в симулацията и по тази причина си ни предоставил и линка към нея. Правилно ли съм разбрал? Извинявай ,че питам ,но съм малко бавен.
    П.С. обаче я ме светни и кво е това "ОЛИ"-нещо свързано с заболяването Олигофрения ли е или е друго?
    Гледам сме с подобни никове,нещо хоби ли е или ?
    Last edited by 546; 07-06-2022 at 00:42.

  9. #1344

    Default

    Тренди, яко си предозирал с балалайка.ру и Союзмультфильм.

    Нещо не сравняваш ГДР с ФРГ. Що тъй?
    А да обясниш как от първа икономика на Балканите през 1939 г. я докарахме до 1989 г., пътем фалирайки ТРИ ПЪТИ? Стабилност и постоянство му викаш?

  10. #1345
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Тренди, яко си предозирал с балалайка.ру и Союзмультфильм.

    Нещо не сравняваш ГДР с ФРГ. Що тъй?
    А да обясниш как от първа икономика на Балканите през 1939 г. я докарахме до 1989 г., пътем фалирайки ТРИ ПЪТИ? Стабилност и постоянство му викаш?
    Тогава такъв е бил тренда
    Като чукне дъно тренда се обръща -това е според техническия анализ.При връх също.Има и други фигури.

  11. #1346

    Default

    Трендът стабилно назад

  12. #1347
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Е баш тук не уцели,само назад не може,движи нагоре, надолу или в рейндж,демек в канал напред, например 546546546

  13. #1348
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,157

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Тренди,така изложения анализ е абсолютно ясен и разбираем.Ти си първия човек успял да ме убеди ,че мисията на братушките е да освободят света от шайката олигархополитици,които са ни завладели . Голем си!
    Вероятно другия възможен сценарий според теб е представения в симулацията и по тази причина си ни предоставил и линка към нея. Правилно ли съм разбрал? Извинявай ,че питам ,но съм малко бавен.
    П.С. обаче я ме светни и кво е това "ОЛИ"-нещо свързано с заболяването Олигофрения ли е или е друго?
    Гледам сме с подобни никове,нещо хоби ли е или ?
    Да, прав си, че принципа на ecotronic(`айде Еко вече си имаш принцип - нещо като законите на Нютон) - може да се приложи и от 2-те страни(нямам предвид Русия-Украйна, за тези, които четат по-бавно, а Русия-САЩ). И 2-мата геймъри(тия дето натискат копчетата), са си на годинки, а някой беше казал навремето: След мен и потоп.
    П.С. ОЛИ - Олигарх

    Прясна новина от преди малко - пристигнал е първия танкер с "евтината" газ, че даже се и разтоварва в ..., ха в Турция:
    "Постъпва втечнен газ на терминал, но не както всички очаквахме на терминал в Гърция, а на един от терминалите в Турция се разтоварва, като има временна спогодба, тъй като ние нямаме междусистемна обвързаност", обясни енергийният експерт Васил Начев.
    Ау, страхотно - ще има още повече комисионни и такси и ще стане още по-евтин.
    Все пак са споменати и вижданията на някакъв реалист, а не поредния герой от света на Марвел:
    Бившият член на енергийния регулатор Еленко Божков остава песимист, че чрез втечнения газ ще постигнем обща по-ниска цена от досегашната.

    "При каквито и да е акробатики, финансови и физически, цената на природния газ ще расте, ако се доставя по друг, различен от досегашния начин", категоричен бе Божков.
    М/увременно да е честит утрешния "по-евтин" ток на местните бизнесмени + 18%.

    Не знам за вас, но аз утре целия ден ще съм със синьо-жълта шапка и ще развявам поне по 2 украински знаменца във всяка ръка.
    Last edited by TRENDi; 07-06-2022 at 02:00.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  14. #1349
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Тренди, яко си предозирал с балалайка.ру и Союзмультфильм.

    Нещо не сравняваш ГДР с ФРГ. Що тъй?
    А да обясниш как от първа икономика на Балканите през 1939 г. я докарахме до 1989 г., пътем фалирайки ТРИ ПЪТИ? Стабилност и постоянство му викаш?
    Диагнозата я постави Митко Аргумента от филибето, който е предозирал с инфо което му изнася....до вчера се кланяше на руснаците като служеше в поделение 22700 където се е докосвал до какви ли не ракети, а аз още не бях станал ушанка)... сега си е харесал друг голям брат...казах, че Путин е събрал най долнопробната си армия по назад в темата, но човекът с аргументите ми съпостави елитният батальон Азов, който не изнасилвал, убивал, не се е гаврил с жени, деца, стари хора и т,н според рацера, а това го правили руснаците....каквото повикало, това се обадило...стара поговорка....е след престоя им в оная дупка, дето се сръжаваха геройски и им избледняха татусите, та Зеленски си спести някой лев ...пак не ме разбра тогава, като те попитах защо ги изостави....ами защото няма как да си вземат заплатите....руснаците няма да им ги върнат другарю аргумент....
    Ай стига бе....загуби спора с мен за комсомола с 9,9999% аргументи с/у мойте 0,0001....обаче държиш на тях и не виждаш колко затъваш с размишленията си относно развитието на войната, ще думаме след края , да видим твойте аргументи, колко вярни са били....определяш колегите за ушанки, путинофили и т.н...толкова си се е изолирал от заобикалящата среда кадето живееш, като Еко и скаута на Байдън рацера .....затова сме на това дередже, след като не търсим разбиране с тези който живеем, а пропагандираме чужди интереси....
    п.п....казах, че е приключила темата за мен, но това ми е в кръвта....винаги защитавам хора който познавам и са сред мен като TRENDi , а не се кланям виртуално като някоя курва която търси клиенти виртуално г-н ДТИванов...е сега наздраве с Андро...аз го познавам, но не означава, че съм на неговото мнение, Но го уважавам, а ти се нагаждаш ...зависта и злобата ни съсипва и ти я насаждаш, след като не желаеш да възприемеш различното виждане на сънародника си....може много да си учил, но самото общество в което живееш не те приема...и ако не можеш да си отговориш защо..?...язък....
    За пример може да ти бъда Аз.....винаги съм бил на нож с ВО в форума по какви ли не спорове, но сега възприемам неговото мнение, защото живеем в една държава и трябва да сме добре, не зависимо от разногласията по други теми....Но ти си много зле в човешките взаимоотношения и за пореден път ти казвам, вземи си злобата и ходи върни кравите...с овцете не се справи, колкото и да им сипваше, останаха гладни...
    Last edited by Бобби; 07-06-2022 at 02:56.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #1350

    Default

    Quote Originally Posted by TRENDi View Post
    Предучилищна...



    Есо ти наистина май си в Метавърса. Написах вече, какво да направиш, за да видиш, колко са кремълски "оранжеви революции и пр. простотии". Янукович(руския пъпет) -> Оранжевата революция(САЩ) вкарва във властта Виктор Юшченко и Юлия Тимошенко. Първия ОЛИ, 2-рата отнася 7 години затвор -> Янукович(руския пъпет) -> Евромайдан(САЩ)-> Петро Порошенко - ОЛИ -> 2019 наш`то нарконезависимо комедиантче Зеленски(Слуга народа - тц-тц) (100% пъпет на празния костюм от Вашингтон, известен като Памперса). На хората може и да им е писнало, но реалността е друго нещо(също като у нас) - един доклад от миналата година. Тази, може и да не им се наложи да пишат, но ако все пак има такъв - може да си сигурен, че няма да е по-оптимистичен (но знам ли, като се има предвид, че взеха Евровизия и биха като гости Шотландия).

    Какво значение има, дали са представени такива партии в Радата, след като Кракен са подчинени на Азов батальон, който е част от официалната им армия(при това елитно подразделение). Последните се видя, че "не са" нацита, докато ги евакуираха от завода. С14 - "машата" на "Свобода" - е разпусната(поне официално) 2020, но "Свобода" си е налична партия и си действа и до днес. И да, според мен нашето "Възраждане" на Копейкин е доста добър аналог на украинците от "Свобода".

    П.С. Връщам се да чета назад, че тук някакво оливане се е случило.

    Добавка е за ecotronic:

    Добре, че тези, които вземат решенията не мислят(поне за сега) толкова... първично -

    Добавка 2. BO е прав(според мен) за пропукването в обединената позиция на Запада. Започна 26-27 май някъде. Например тогава Youtube "отвори" блокираните 70 000+ канала и се видя, как санкциониращите започнаха да "обръщат палачинката". Някоя и друга "свободна" медия пускаше по някоя по-реалистична прогноза. Обаче, доколкото виждам това не пречи Yes и Wow хората да си останат на 20-градусовия обзор, с който им полират нещото м/у ушите последните 3 месеца.

    Просто коментар - Рейсър, не знам кога си правил прогнозите(не съм чел и следил темата), но от началото на април САЩ си смучат от стратегическия резерв на суров петрол, а Байдън се подготвя за червеното килимче на саудитския принц(след като се разбра преди 10-ина дни, че в СА очакват 120+% приходи от продажби на петрол). Няма проблеми, ще се справи, то лицемерието му и на тези като него е като за добър ден.
    Леко тролене - Също не ми е ясно Венецуела независима страна ли е, или някой щат на САЩ. САЩ не са ли енергиен агресор спрямо Венецуела. Не трябва ли да развяваме венецуелски знаменца? А, сетих се, независима е, но не е демократична. И там някакви тип Евромайдан истории има. Някакви Мадуровци и Гуайдовци не се признават взаимно нещо. Значи може ембарго - ОК. А, като има ембарго защо не важи за ШЕВРОН? И защо само за ШЕВРОН не важи, други петролни компании нямат ли в района на САЩ? Монопол нещо май се е заформил? И защо спасяването на Европа да е само от 2 компании(само 2 ли има в Европа)? Просто си троля.
    Като цяло 2-рия ти самоцитат-прогноза е доста добър, даже ОПЕК вече увеличи квотите, за да се позамажат проблемите, наближаващи с предстоящите почивки(пътувания) на европейците.
    1. Доста работи не си прочел, не са само моите прогнози или постове в темата.

    Я кажи как Влодимир Зеленски е пъпет на Байдън, след като:
    6-и президент на Украйна
    от 20 май 2019 г.
    а деди :
    Байдън встъпва в длъжност като 46-ият президент на САЩ на 20 януари2021 г., наследявайки на поста Доналд Тръмп.
    Поне си сверявайте глупостите, преди да ги напишете, та белким хванат декиш и някой залухан им повярва...

    Точно когато Зеленски е бил кандидат за президент БайДън е бил господин Никой в САЩ и е нямал никакво участие във властта.

    2. За да имаш капацитета да направиш някакъв смислен коментар струващ си времето за четене, трябва да си прочел нещо от Карл Попър или Алвин Тофлър. Ти имената им не знаеш, ама "коментираш и правиш анализи"...

    Последният е предсказал разпадането на СССР още през 1979 година, включително е предсказал "арабските пролети" и другите революции които се случват, като е посочил и генезиса на това което ги е задвижило и то не е нито политическо, нито икономическо...


    3. Кръвна проба ли си му взел на Зеленски, та плещиш глупостите на Путин, че "бил наркоманче" или просто си като руско-путинска радиоточка инсталирана в България?
    Откъде това самочувствие, че знаеш кой е наркоман, кой е алкохолик...

    За наркоман доста добре се справя с путинските орди орки и доста от тях положи в студената земя - не мислиш ли?
    По-скоро наркоманите са в Кремъл - преяли са с власт и си мислят, че всичко им е позволено.
    И ти "се заигра" като BO в началото на темата с "ядреното копче" - то явно друг "аргумент" нямате привържениците на путинската орда, но този период вече беше минат и обяснен по-напред в темата, която не си прочел.
    То ти темата не си прочел, какво остана за Алвин Тофлър да си прочел...

    За да използва "ядреното копче" Путин трябва да иска разрешение от Син Дзинпин, защото имат доста обща граница, а и Китай не иска да губи пари, заради "войните на Путин".

    Китай в момента точно за използване на ядрените бомби и ракети на Кремъл си мечтае...

    Наивност граничеща с глупост поради липса на най-елементарна основа за преценка...

    4. Мадурковците, а преди тях Чавес яко объркаха ВенеСуела - ако искаха да експоатират природните си богатства да бяха направили като Норвегия. Тогава никой нямаше да има налага ембарго.

    Вместо това излъгаха западни компании с развити технологии да им построят петролодобивната и петроло преработващите индустрии и ...ги национализираха без да платят и 1 $...
    В момента Венецуела не добива и 20% от това което добиваше преди да национализира частната петролна индустрия - решиха, че могат да плащат на инженерите си мизерни пари като по време на комунизма и инженерните им кадри избягаха да работят в западни компании за по 10 000$ на месец.
    Казвам го защото имам познат българин работещ в такава компания в Нигерия, та зная какви пари им плащат...

    И с Русия в момента става същото каквото и с Венецуела - отрязаха им достъпа до високи технологии в петролната индустрия и сега ще видят добив на Сахалин и отвъд Полярния кръг и особено в и около спорните острови на Северния Полюс нанайци...

    5. На запад може и да има олигарси, но по-точното е да се каже олигархични фамилии, но те няма да бъдат "преборени" от хора като Путин и въобще няма да ги свалят политици, а ще ги детронират хората посочени от Алвин Тофлър в трудовете му и то независимо от "гърчовете" и противопоставянето на тези олигархични фамилии...

    Такава битка вече се води в Западните държави и хората които Тофлър е посочил се вижда че имат превес и е единствено въпрос на време да спечелят, но вие няма как да я видите, камо ли да я разберете...

    Случва се същото което се е случило когато капитализмът започва да превзема феодалните общества и да ги преобразява отвътре...

    6.То всичко което съм написал в прогнозата, ще се случи, но няма да е за 3 месеца, а за 18-30 месеца. Преди лечението винаги настъпва влошаване...

    И ако ме питаш мен това не е точно "прогноза" а очаквано развитие на събитията - само слепец не би го видял...

    Както казах в началото на темата "САЩ имат план за Русия за след войната - "Петрол и газ срещу храни и лекарства"...Същото както по отношение на Иран...

    И следващите 30 години Русия ще може да се "аргументира" единствено с "ядреното копче", защото нищо друго няма да има като външна политика нито някой ще го интресува...

    Виж, ако си платят сметката към Украйна, започнат една смислена политика, която да води до стръмен икономически и технологичен растеж имат шансове да се борят за мястото на "Горския " с Китай И САЩ...
    Ама руснаците трябва да изберат някой доста по-умен от Путин, който да знае как да детронира САЩ и Китай, а като виждам руснаците нямат акъл да изберат такъв човек за президент...
    Също като нас - някога сме имали Симеон Велики, сега "имаме" "Бойко от Банкя"... "Филиите с мас" си "казват думата" и при Бойко и при Путин...





    Всъщност путинолюбците сте слепи, защото любовта е сляпа.
    Един от военните шефове на руската частна армия "Вагнер" -Дмитрий Уткин също е фашист --> цялото му тяло е в татуировки, ма нали търсите само в Украйна фашисти, та затова не видите какво е в Русия: "Вагнер": Бруталната частна армия на Путин се завръща в Украйна | boulevardbulgaria.bg

    Признаци за неонацистка идеология сред руските наемници от ЧВК "Вагнер"

    Малко им натъртиха главата САЩ в Сирия:Список Вагнера в Деир Аз Зур.

    Путин отдавна се обгради с удобни(а не с можещи) хора които да вършат мръсната работа вместо руската армия, та и това което се случва сега не е изненада: Бродяга, Седой, Вагнер и Ратибор окружили президента - Общество - Новости Санкт-Петербурга - Фонтанка.Ру
    В крайна сметка "Фашизъм" и "нацизъм" не са символите, а точно определено човешко поведение което стои зад тези символи и което е свързано с унищожаването на цели човешки популации, само защото на някои лумпен не му харесвали група хора по цвят на кожата, по религия, по раса, или някакъв негов си измислен критерии...

    И винаги фашистите се имат "за нещо повече" от останалите човеци:
    Путин: Руснаците ще отидат в рая като мъченици при ядрена война
    Националсоциализъм (alegsaonline.com)

    Камари изречени глупости и на тези глупости се хващат глупаци... А нали както каза един български професор "В България те са 80%" и виждаме какво се получава...

    Сега фашисткият ботуш стъпи на украинска територия и трепе наред абсолютно невинно цивилно население ----> жени, деца, пенсионери, бременни жени...
    Едни лумпени събрани от един върховен лумпен се намериха и по акъл и поведение и сега единият заповядва, другите трепят...

    А на някой в този форум виновен му е друг...

    "Русия за руснаците" : Руски неофашисти служат на Русия под прикритието на ЧВК "Вагнер"

    същите тези сега "денацифицират" Украйна по заповед на Путин, трепят жени, деца и пенсионери, дори утрепаха евреи преживели холокоста : "Оцелял от Хитлер. Убит от Путин". Руска атака уби 96-годишен мъж, преживял Холокоста

    А някои тук ми говорят :
    Quote Originally Posted by BO View Post
    Ама един реши, че не е толкова малък и може да се противопостави и всички ревнахте в задружен глас. Оле, мале, който няма да играе по свирката на нашите, той е агресор. Ураааа, бой.
    Тоя някой и той като вас - така и не разбрахте, че не става въпрос "За мерене на пишките" и продължавате да ги дърпате, с надеждата "да станат по-големи" ...

    Ами "Няма да станат" - не се получават нещата по този начин в съвременния свят...Хората искат да живеят добър и смислен живот, искат да създават семейства, искат висок стандарт на живот, не искат ракети, танкове, "Сармати" и подобни руски глупости...Нито искат някой свръхкомплексар на тяхна територия "да доказва колко му е голям".

    И в началото на Първата световна война беше така и Втората световна война също така се получи - европейци започнаха войната в Европа, а САЩ дойдоха да ни спасяват задниците...

    Сега е същото като гледам - отново САЩ "плащат сметката" и ще бъдат основните печеливши, само защото някой си е решил, че "като има ядрено копче всичко му е позволено"...


    Както казах "Следва третото спасение на Европа и европейците от САЩ"...с малката разлика, че ролите на СССР и Германия са разменени...

    П.П.
    Няма държава която да може да удържи противопоставяне на целия свят и дори САЩ го знаят и затова постоянно търсят съюзници с които да постигат целите си...
    Last edited by alfa racer GTA; 07-06-2022 at 08:45.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

Page 90 of 92 FirstFirst ... 40808889909192 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •