Page 92 of 92 FirstFirst ... 4282909192
Results 1,366 to 1,377 of 1377

Thread: Инвазията в Украйна

  1. #1366
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Я пак прочети кой започна да блее, пасе и т.н. назад в темата. Ако съм написал, че правописът ти куца, го разбирай като похвала! Може да си голям ритнитопковец, но това не значи, че имаш доводи в спора. И до ден днешен ракетите и снарядите падат в украинските градове и умират невинни украински цивилни. При това голямата част "рускоезични". А на това ми отговаряте "каквото повикало, такова се обадило" и други глупотевини в този дух. И последно, Боби ти като Мария Захарова на Тренди ли се изживяваш? Давай тогава по въпроса.
    Блее на майка ти сина.....къде ти е темата за Сирия, становището и аргументите за батальона Азов и други наемници....а се загрижи за тези който загивтат...аз на украйнци съм помогнал, а ти продалжаваш да блееш по техният проблем....е това е истината.....направи си труда да прочетеш постовете ми, и тогава ме опонирай.....говориш на изуст......ти си онова надарено дете от природата с което не може да се спори.....което не ти изнася го подминаваш......а ма за мен си нищо....приеми го, че не всеки те възприема.....абсолютен нарцис си...трябваше ти над един час да събереш смелост и да се покажеш от окопа....
    Last edited by Бобби; 08-06-2022 at 00:39.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #1367
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    И защо трябва да е с лошо ? Бана не е решение .
    И защо трябва да се ограничи нацяло достъпа на някого при положение ,че темата се превърна в помийна яма .. . ?
    Мен лично препирните не ме дразнят. Ако правилно съм те разбрал, ти спомена, че имаш намерение да изтриеш темата заради тях. Аз намирам подобно действие за пресилено. Все пак има немалко хора, които, макар и да имат различни гледни точки, си говорят съвсем цивилизовано и се интересуват от събитията.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #1368
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Мен лично препирните не ме дразнят. Ако правилно съм те разбрал, ти спомена, че имаш намерение да изтриеш темата заради тях. Аз намирам подобно действие за пресилено. Все пак има немалко хора, които, макар и да имат различни гледни точки, си говорят съвсем цивилизовано и се интересуват от събитията.

    Цивилизовано е когато се води диалог .
    Спорът е крайна форма на диалога .
    Но за препирните - ами грозно е да се обиждаме като пияни каруцари .
    Прав ли съм ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  4. #1369
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Прав си, но тогава, мисля, че е редно да се наказват "каруцарите", не всички.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #1370
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Прав си, но тогава, мисля, че е редно да се наказват "каруцарите", не всички.
    Ок така е .
    Но да приемем фактите - аз ще ги банна да речем за 3 дни и ще малко тишина , след това пак за 3 дни и пак и пак и пак и така докато системата ги банне перманентно .
    Но вече имаме показност на сила и ще падне един рев и разправии .
    Затова по-правилното решение е другото .
    Ти поне си от доста време във форума и знаеш как се случват нещата .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #1371
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Прав си, но тогава, мисля, че е редно да се наказват "каруцарите", не всички.
    Без каруцари няма транспорт, ще се наложи да се возиш на ракетата на
    ДТИванов, а тя е балистична, кой знае къде ще те отвее....
    п.п...Sunny ще прецакаш тик-тока на човека, а той такива усилия положи....
    Last edited by Бобби; 08-06-2022 at 00:49.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #1372
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Моето мнение, че темата е доста важна и актуална. В нея се споделя и доста информация, касаеща конфликта. Лошото е, че тя се превърна и в до болка познатото за форума ни "по-по-най". Трябва да има начин, ценното да остане.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #1373

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Андро и ти четеш както дявола чете евангилието братче .
    Континента да си седи на студено и да си затваря заводите ... хората си искат това което са преотстъпили доброволно през последните 100 години .
    Както се казва - Мойто си е мое , вашето ми е все тая какво ще се случи с него .

    Те незалежната господарите й са я прежалили (поне населението й) .. ама от Лвов на запад ще стане касапница . Нали не мислиш ,че някой е оня тъп ,че да си играе с огъня .

    Конспирации ,че Румъния , България , Молдова и прочее държави ще отнесат пердаха са само в главите на запада .
    Sunny е единственият който защитава гледната точка на рашките с истинските аргументи.
    Понеже не могат да продават "интелект" на света, са готови с живота на хиляди хора да завземат ресурси които мислят, че им се падат по право. За да има с какво да се изхранват.

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  9. #1374
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Моето мнение, че темата е доста важна и актуална. В нея се споделя и доста информация, касаеща конфликта. Лошото е, че тя се превърна и в до болка познатото за форума ни "по-по-най". Трябва да има начин, ценното да остане.
    Ако така сме съхранявали и други постигнати неша на българите и е имало разбирателство, щяхме да бъдем друга държава...ама не....грешката не е в простолюдието, а в тези който просперират с ум...и то какъв...?...ти може и да ме разбереш, ама онази майна едва ли....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #1375

    Default

    Съни, чак пък помийна яма? Прочети си подписа - няма нито плюскане нито пукница Значи по твоите критерии темата е успешна. Това, че неграмотния каруцар е помогнал (ако е, БРАВО) не му дава някаква изключителност. И аз помагах още от втория ден, но не съм се бил в гърдите. Нямаше и да го споделя ако не бяха непрекъснатите натяквания на неграмотника от ТВУ-то.
    Last edited by ДТИванов; 08-06-2022 at 02:15.

  11. #1376

    Default

    На внимасието на Маша Захарова:http://clubalfaromeo.com/forum/showt...F2%E8%FF%ED%E8
    темата за Сирия. Да чете бааавничко.

  12. #1377
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 92 of 92 FirstFirst ... 4282909192

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •