Page 32 of 37 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast
Results 466 to 480 of 550

Thread: Какво означава да си български политик...?

  1. #466
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Е то за това спор няма ,то и депутатите да ги питаш -и те ще ти кажат същото.

  2. #467
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Бе мен в тая тема кой е "ЗА Украйна" кой е "против" не ме вълнува. Друго ви думам аз - никой от тези няма да свърши и за 5 с'тинки работа в народното събрание и дори в политиката/извън народното събрание.
    Ма вие не вдявате.
    Абе ние все не вдяваме а ти си все политическият експерт на форума. Ама да ти търся ли да ти припомням онзи твой ентусиазиран пост, дето призоваваше да бием по тиквата?
    Та кажи сега, конкретно, за тиквата. Кога, най-накрая, ще падне тя? На следващите избори, залагам каса бира, че няма да е.

    Дай да чуем твоето експертно мнение по въпроса. Лето, кое ще биде?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #468
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Е то няма такъв експерт дето да познае на къф акъл ще се събуди тиквата,еле пък на какъв акъл ще е кога си лега,че той кат нищо е различен от първия,а ти питаш коги ще падне.
    Е тука е обяснено точно ,кратко и ясно.
    https://www.youtube.com/watch?v=mQvBwAX1iQQ

  4. #469
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Зададох селски въпрос, но рацерът е умен човек и ще разбере, накъде следва да поеме дискусията. А именно - не се ли превръща цялата тази патардия покрай удрянето по тиквата, в нейния възход? На хората, в т.ч. и на мен самия им писна от психари. Смея да твърдя, че в настоящия парламент, ГЕРБ са едни от малкото, които имат адекватно поведение. Това ще си проличи на следващите избори. Не защото те стават по-добри а защото опонентите им стават все по нескопосани.
    Last edited by ecotronic; 12-12-2022 at 22:22.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #470

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Абе ние все не вдяваме а ти си все политическият експерт на форума. Ама да ти търся ли да ти припомням онзи твой ентусиазиран пост, дето призоваваше да бием по тиквата?
    Та кажи сега, конкретно, за тиквата. Кога, най-накрая, ще падне тя? На следващите избори, залагам каса бира, че няма да е.

    Дай да чуем твоето експертно мнение по въпроса. Лето, кое ще биде?
    Такива Тиквуни съдбата ги мъчи бавно, "на полу съединител" както казва един колега. Да ги боли, да получават сърцетуп и да им пее попа у болницата : https://m.offnews.bg/news/Balgariia_...ki_165219.html zx860y484_2011915.jpg



    Гласувате за Тиквун, аха да стане министър председател ииии...ГРЕДА...

    И така 4 пъти вече...

    Ще му докарате инфаркт или инсулт най-накрая с това ваше гласуване и ще ни отървете от него


    П.П.

    Преди 14 години един познат така - кандидат за депутат, уж влиза, ама се оказа че една от партиите реши един от нейните избрани вече кандидат депутати да го вкара от друг избирателен район, получи се разместване и... той не влезе...

    Ама 4 дни(докато разбере какво ще се случи) беше между инфаркта и инсулта(влиза ли или не влиза)...


    П.П.2.

    Отговорил съм ти преди няколко месеца в http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=1#post1593162 с :
    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Еко, отново си утопист

    Как може да имаш очаквания от патологични лъжци, които отгоре на това нямат и най-елементарните качества да решат проблемите на България?

    Бе те дори грешките не си признават!

    Имал ли си работа с човек който отрича грешките си и не си признава че е сгрешил? С други думи имал ли си работа с безгрешен човек...?!

    Че то вземи Кирчо Асенчо, Бойко, Курни, Копейкин и цялата политическа кохорта - за последните 7-8 месеца не разбра ли че поголовно лъжат "като дърти цигани", а като ги хванат в лъжа казват "Готов съм да поема цялата отговорност" без да уточняват с вино или ракия и с какво мезе "ще поемат" ...


    Моята единствена надежда(а не очакване) е с тази "Игра на тронове" в българската политиката поне малко да се разбуни терена, една част от "мръсната пяна" да изтече в канала и на нейно място да се появят поне хора които са относително читави на лъжат поголовно и най-безочливо.
    От април 2021г досега поне 1-вата част е постигната --> една част от купувачите на гласове по изборите като видяха, че трябва да плащат 2, 3-ти път в рамките на 1 календарна година се отказаха да ходят на избори и да купуват гласове...

    Изпада и Славчу, след като се издъни с кадровата политика няколко пъти...след назначението на Караджов бях сигурен, че ще има разпад...

    Това е поне първото положително нещо от многобройните избори...И след предстоящите избори не се очертава стабилно мнозинство в парламента, та този период на "Игра на тронове" в която в един момент си победител, а в следващия жертва ще продължи...За мен освен Бойко, трябва и разни Бабикяни, Майчета, Раданчета и Гномчета да изпаднат от политиката...

    За първи път не съм сигурен дали ще гласувам...
    Не помниш или не искаш да помниш
    Last edited by alfa racer GTA; 12-12-2022 at 23:46.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  6. #471
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Как така бат Бойко с инфаркт,после с кой ще се майтапим,другите само ги псувам,че и за това даже в последно време не стават.Не така,с лошо не бива.

  7. #472

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Педерасите сър!

    Аргументация и обосновка:

    Бъдещето на човечеството като технологично зависимо и обусловено ще доведе до 1 раса 1 пол.(Така се обрисува човешката раса след 10000 години).

    Дори човеците ще се "раждат" от инкубатори защото жените няма да искат да се мъчат/напъват.
    На лесното/хубавото всеки свиква бързо...

    Доколкото бъдещето и оцеляването на всяко интелигентно създание във вселената зависи предимно от интелекта и създавания интелектуален продукт, защото то ще се конкурира интелектуално с други такива същества/цивилизации във вселената за "място под слънцето", то създаваните технологии ще доведат до закърняване на по-малко използваните органи и функции, а ще се развият повече използваните такива органи.
    Мозъкът ще се развива.
    Крака, ръце, стомах и храносмилателни органи ще закърняват. Вероятно и репродуктивните органи също, но те ще са последният етап от закърняващите органи.

    На практика вече технологиите заместват част от работата на органите ни и тези органи работят по-малко в сравнение с преди 300 години.

    Например - има автомобили, мотоциклети и всякакви превозни средства със собствен двигател - те помагат да ходим/използваме краката си по-малко.

    Имаме един куп храни -полуфабрикати - те спомагат за по-малко дъвкателна дейност на челюстите ни, зъбите ни, стомаха и червата. Храните са "полу смлени" и тези органи са по-малко натоварени.

    Те ще губят постепенно днешните си функции заради по-ниското натоварване...

    В един момент ще се стигне и до репродуктивните способности и ще го мъчим някак си.

    Станем ли зависими за репродукцията си от машини ще застане въпроса и за генетичното разнообразие, но постигнато по изкуствен път.
    Пиши ни "бегали" тогава...


    Това ако технологиите заемат основна част от живота ни и в този смисъл предопределят бъдещето ни. Не като "вземат решения" вместо нас, а на принципа "на по-малкото съпротивление" = на по-лесното за нас.
    Примери колкото искаш от днешната действителност.Например сега сред жените е на мода раждането "секцио", тоест по не естествен път - асистирано от лекари и медицински технологии и техника
    . Поне преди Ковид пандемията беше - около 54% от ражданията у нас бяха секцио, като това се правеше в 80% от горните случаи не по медицински показатели на съответната здравна пътека, а защото съответната раждаща жена така искала...

    Същото е и с различните импланти поставяни с "естетични цели"...

    Очаква се до 50 години да има изкуствена жена - киборг, която да замести истинската жена в домакинство и някои "съпружески задължения", като при това няма да ти мрънка, че я "боли главата", да ти иска пари и разно други подобни. Е, няма и деца да иска/ражда...

    Ама няма да са малко тези на които мечтите им за перфектната жена ще са сбъднати -домакиня, секс робиня без задръжки ...

    Това ако технологиите вземат основно място в адаптирането ни към окръжаващата ни среда и изменянето на тази среда за наши нужди/цели.

    А според това което виждам отиваме точно в тази посока...


    Ако отидем в друга посока --> на повече съобразяване с природата и с естествената еволюция и ограничаване от нас на технологиите които влияят на нас то тогава ще се случи нещо друго
    Има и друго еволюционно развитие - като вид не съм сигурен докъде можем да стигнем, но природата в чисто репродуктивен план създавайки два пола е усложнила размножаване/възпроизвеждането в сравнение с едноклетъчните - те се делят и произвеждат свои клонинги със същото ДНК.
    При нас репродукцията е усложнена с два пола с цел комбиниране на гени и създаване на по-добро копие/резултат...

    Чисто еволюционно като следваме логиката на природата за една по-скоростна адаптация и еволюционно усъвършенстване на един вид, то репродукцията следва да е още по-сложна от нашата.
    Например с 3 или 4 пола или поне с 2-ма бащи и една майка - комбинира се най-доброто от генетиката на 3 индивида = 2-ма бащи и 1 майка с цел по-бърза еволюция и усъвършенстване на даденият вид.

    Изборът да може да се комбинират 3, 4 или повече ДНК от няколко родители, като се избира най-доброто от тях дава едно по-скоростно развитие и усъвършенстване на индивида и на вида в еволюционен план, което води до-голяма приспособяемост и повече шансове за оцеляване.
    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Малииии....ти си напреднал футуролог, бре.

    След като така добре си изложил перспективите във физически план, кажи нещо и за манталитета. Как ще еволюира интересът към материалното? Питам, защото аз си мисля, че капитализмът никога няма да бъде изместен от каквото и да било, докато я има лакомията човешка.


    Майтап ти се чини казаното от мен, а? :

    https://it.dir.bg/tehnologii/predsta...i-utrobi-video




    Видеото е пуснато на 10 декември 2022 година - 1-2 дни след като съм направил констатацията горе. Въпроси?

    П.П.
    Със същата последователност ще се случат и другите написани неща. Включително в едни други теми за Русия и Путин.

    П.П.2.

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Как така бат Бойко с инфаркт,после с кой ще се майтапим,другите само ги псувам,че и за това даже в последно време не стават.Не така,с лошо не бива.
    Търси си друг обект за майтапите...
    В този живот е важното човек да знае кога да се откаже/пенсионира...

    Отговорът не е необходимо да се харесва. От значение е дали е логичен и дали ще се случи.
    Last edited by alfa racer GTA; 13-12-2022 at 08:46.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  8. #473
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Зададох селски въпрос, но рацерът е умен човек и ще разбере, накъде следва да поеме дискусията. А именно - не се ли превръща цялата тази патардия покрай удрянето по тиквата, в нейния възход? На хората, в т.ч. и на мен самия им писна от психари. Смея да твърдя, че в настоящия парламент, ГЕРБ са едни от малкото, които имат адекватно поведение. Това ще си проличи на следващите избори. Не защото те стават по-добри а защото опонентите им стават все по нескопосани.
    Тиквата като узрее и изсъхва дръжката, ако не я откъснем и я оставим в градината, тя започва да гниее....та в тоя ред на мисли, трябва да се изпече и изяде...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #474

    Default

    Докато гласувате за тикви, тикви ще получавате. И тиквено законодателство:
    https://www.mediapool.bg/ivan-geshev...ews342822.html
    Пазим гърба на нашите хора и те пазят нашият гръб..

    Уреждаме нашите хора с €€€€€ , уреждаме ги да вземат властта и да ни пазят гърба...
    Надявайте се за по-добър живот на внуците ви, ама не в България...
    Last edited by alfa racer GTA; 13-12-2022 at 10:55.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  10. #475
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Докато гласувате за тикви, тикви ще получавате. И тиквено законодателство:
    https://www.mediapool.bg/ivan-geshev...ews342822.html
    Пазим гърба на нашите хора и те пазят нашият гръб..

    Уреждаме нашите хора с €€€€€ , уреждаме ги да вземат властта и да ни пазят гърба...
    Надявайте се за по-добър живот на внуците ви, ама не в България...
    Ще бъдеш ли така добър, да назовеш кои точно са нашите хора, как точно сме ги уредили с евра, как сме ги уредили да вземат властта?
    Тиква е някой който "не увира" след няколко поредни изборни резултата.
    Ти може да си народът, но и аз съм.
    Не го ли разбираш!?
    Как пък не разбра че не прокуратурата единствено е виновна за беззаконието!?
    Попитах - какво се случи, след като "материалите за корупция", бяха предадени на европейската Прокуратура.
    Само един тук си направи трудът да провери.
    "Винету" е корумпирал е европата ли бе!?
    Ще те питам и за случката с Максим Стависки, помниш ли тая трагедия?
    Помниш ли как се разви тая сага?
    Ама-а-а..то...нашата съдебна система не се базира на прецеденти...
    Верно ли бе!?
    Вкарвай в парламента хора, които не спазват законите(доказано), пък се надявай за по добър живот на децата и внуците си.
    Моят живот ти може и да си го отписал, аз не съм. Ако аз живея днес по добре от вчера, то даже твоите деца и внуци - също ще.
    Днес не живея по добре от вчера, щото президентът направи революция. Предният път ни отне 50г да я чагъртаме тая революция, сега колко ще ни отнеме?
    За социално равенство ли се бориш?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  11. #476

    Default

    1.
    Вкарвай в парламента хора, които не спазват законите(доказано), пък се надявай за по добър живот на децата и внуците си.
    Абсолютно вярно и точно!

    2. И също така:
    Айнщайн: Лудостта е да правиш едно и също нещо отново и отново и да очакваш различен резултат
    Когато избор по точка 1 няма и всички са нарушители, да гласуваме ли по начин да "изключим лудостта" по точка 2, или да си продължаваме при избора "с лудостта по точка 2" ?
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  12. #477
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    1.

    Абсолютно вярно и точно!

    2. И също така:


    Когато избор по точка 1 няма и всички са нарушители, да гласуваме ли по начин да "изключим лудостта" по точка 2, или да си продължаваме при избора "с лудостта по точка 2" ?
    Не се прави на поразен от мълния!
    Попитах за какво се бориш.
    Тиквата узря. и то преди да я откъснат Бобката и президентът.
    Помниш ли - казвах - гледайте какво става сега и какво няма да стане след? Идея си нямах че Путин няма да нападне Украйна,
    Не-е-е-е! Не повтарям действията си. Преди гласувах за ДСБ. Винаги! Вече никога няма!
    Нещо ще споделиш ли за беззаконието на герберите. Аз лично наблюдавах от първи ред, 3 държавни поръчки. И трите минаха през съд. и трите пъти съдът потвърди законността на търговете. Третият път, понеже делото се проточи, се стигна до инхаус процедура. Според мен законна, но моето схващане за морал беше леко смачкано.
    Не съм ги подкрепял до сега, понеже си въобразявах, че има много по десни от тях партии. В смисъл - умерено десни.
    Установих че съм грешил.
    Коригирах се.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #478

    Default

    Ванка, ако не беше толкова хаотичен в размислите можеше и да имаш някаква логика.

    Въпросите към момента са само 2 и те са горните 2.
    Всичко останало като въпроси е на опашката след горните два и чака да се реши "какво ще бъде" състоянието/състава на следващото народно събрание според изборът на избирателя направен измежду горните 2 въпроса/критерия за избор.

    Като ми дадеш определение на "справедливост" и кажеш колко вида справедливост има прокарани в законодателството, дадеш ми нагледни примери с конкретни законови разпоредби и обясниш какво се съдържа в тях, защо е такова и какви са последиците от него, ще има какво да си кажем. Стига да успееш "да уцелиш" , ама силно се съмнявам, че с налучкване ще успееш.
    Last edited by alfa racer GTA; 14-12-2022 at 19:34.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  14. #479
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    Quote Originally Posted by alfa racer GTA View Post
    Ванка, ако не беше толкова хаотичен в размислите можеше и да имаш някаква логика.

    Въпросите към момента са само 2 и те са горните 2.
    Всичко останало като въпроси чака да се реши "какво ще бъде" според избора на избирателя направен измежду горните 2 въпроса.

    Като ми дадеш определение на "справедливост" и кажеш колко вида справедливост има прокарани в законодателството ще има какво да си кажем. Стига да успееш "да уцелиш" , ама силно се съмнявам, че с налучкване ще успееш.
    Няма такова нещо като справедливост! Не веднъж съм писал даже, че в страните които ползваме като пример за подражание няма такава дума.
    Попитах те - за социално равенство ли се бориш?
    Хаосът е естественият ред. Всичко се намира на правилното място, понеже ред няма. Това ли искаме?
    Пак ли ми падна капацитетът!?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #480
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Ало, новоюилюпеното зелено грберче....Я кажи къде отидоха по голяма част от парите дадени от Европа...?...една малка част от тях в 2-см асфалт, вместо 20, в къщи за гости полузувани като лични замъци...къде отидоха ония пари от магистрала Хемус..?....кажи ми нещо за Държавен Фонд Земеделие...там каква помия е, за пилетата Градус, за ония с рудниците в Стара Планина и т.н... и т.н...не ми се пише, че ми се спи, а и с теб спора е труден, защото коментираш това, което ти изнася.....хванал си се катастрофата на Ставийски, а колко станаха след неговата, даже по жестоки и нищо...каскета сега се е замислил за тях и загрижено ми съчуства от телевизора, ай стига бе....колко доказани престъпници са на свобода...?...Брендо до скоро беше в Украйна, ама не ни го върнаха....
    Те ония от Европарламента са сляпи какво става у нас....много добре се справяме с имигрантите....направили сме един егрек край границата(така наречената ограда), там събираме овцете и много бързо ги прекарваме...с автобуси, линейки и прочее...къде ни е полицията и жандармерията, щом мога да натоваря в алфата петима афганистанци и да премина от едната граница до другата без проблем за нула време...?...някакъв го гониха през полувин България от границата и ако не беше катастрофирал, нямаше и да го хванат....
    Да...да...да...Елена Йончева ни е виновна, че не ни приеха в Шенген...Иване...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 32 of 37 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •