Page 1 of 37 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 550

Thread: Какво означава да си български политик...?

  1. #1
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default Какво означава да си български политик...?

    На нас война не ни трябва, ние с политика ще се унищожим!!
    Украйна била най корумпирана в Европа...глупости....имам чувството, че ако съм с някой от нашите депутати в един окоп, той ще ме застреля преди да тръгна да атакувам, заради някакъв интерес или защото е взел подкуп.....Жалко България за цялата ти история....нас ни превземат без един изстрел....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #2
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #3
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Съни,колкото и да се удряш по главата файда няма...това е нашата държава и ако чакаме Байдън или Путин да ни оправи...нищо ново....ама и то народ не остана да изрази своето мнение...за платени протести и три кебапчета ни има,но когато трябва да си зашитим правата като потребители и граждани на тая държава ни няма....а сети се на къде бия...професори,анализатори и тем подобни колкото си щеш....а развитие никакво ...ебати и търпението....то ни унищожи...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #4
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    В момента гледам заседание на Н.С.....и 80% от депутатите цъкат с мобилните телефони....слушат ли за какво иде на реч от трибуната или им е все тая...?...дори и председателя от време на време си цъка....Ай стига бе....защо ги търпим...?....най малкото като в Украйна да ги изхвърлим в контейнерите за боклук, това е най малкото...аз нещата ги виждам като Пиночет на стадиона, вадиш калашника и да се насерат с това което са лапали последните 30 години....казвам го образно за старите кримки в парламента, който са бая..да не вземе да тълкувате нещата грешно...Но това е истината....грешката на Джон Траволта наш Киро е:....той не открадна, не ни излъга...Но не можа и да се справи с корупцията....е това му коства мандата....за това си трябва сила, заобикаляне на някой поставени закони, за да се получат нещата, защото ония дъртите политици са имали време да си оплетат кошницата...и по техният начин може да ги пребеш, но си трябва агресия, колкото и да не е възприета в наше време...меки сме...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #5
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Еххх Боби , Боби ... Сещаш ли се за оня виц дето един отива на доктор и му вика : Абе докторе като седна и ме боли Входа . А доктора му отговаря : Докато му викаш вход ще те боли .
    Та докато чакаме някой да ни оправи все ще сме си наведени .... и така 30+ години чакаме някой да ни оправи и той си ни оправя а ние гледаме в на комшията паничката .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #6
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Аз знам и ония виц за пропилян живот, ама ще го кажа по късно...сега няма смисъл....след като темата няма развитие...жалко, че ги няма анализаторите, хората с аргументи и т.н....да ми обесняват кое как ще стане...да, ама не...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #7
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Аз знам и ония виц за пропилян живот

    Тоя и аз го знам



    Анализаторите които не могат да водят дискусия без да започнат да спорят и обиждат защото не си съгласен с техните аргументи ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  8. #8
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Не....не точно, аз приемам тяхното мнение до някъде, но ми идва в повече постояното му насаждане , а те нещата не са баш така както те ги виждат....
    Къде сега е герберчето Еко да влезне в темата..?...или трепери да няма съкращение в банката на Цветелина Бориславова....ще му кажа само, че имам по голям опит в тези среди от него...аз неграмотния......къде е рацера от вашият край, пръв фен на Киро беше....за ДТИванов нищо не мога да кажа от скоро влезна в играта и бързо изгоря, но има какво да каже...и то не малко, защото явно има житейски опит....
    Политически, аз съм крайно неориентиран, търсейки по добро...до сега съм гласувал.....за БЗНС Никола Петков няколко пъти в зората на демокрацията по убеждение на баща ми , след това за царя, застой и последно за копейкин и ИТН-който се оказаха пълни помияри....е сега съм за Киро....а опонентите ми са скрити лимонки...не споделят, дай им коментари, а след това ако не им се сбъднат прогнозите се увиват като градински маркуч... то не е тайна, че крайно десните у на са с партийни книжки на БКП.....допадат ми откритите хора, дори и да са сгрешили...а не тези който лавират като политици...
    Last edited by Бобби; 16-06-2022 at 14:10.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #9
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Първия ти пост е много правилен. Аз само ще добавя, че си заслужаваме блатото. Да ни е честит ЕС , както преди това ни беше СИВ.

  10. #10
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by renyx View Post
    Първия ти пост е много правилен. Аз само ще добавя, че си заслужаваме блатото. Да ни е честит ЕС , както преди това ни беше СИВ.
    На път сме да станем Булгаристан...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #11
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Последните 2-3 седмици самите политици дадоха много добър отговор на въпроса ти. Булгаристан няма да станеме , а по-скоро ще ни разфасоват.

  12. #12
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Аз последните 2-3 години се интересувам от политика и разбрах, че твърде късно съм и обърнал внимание....разбрах, как тия помияри политиците са навредели на моето поколение...подвеждат ни, получават нашето доверие и ни ебават майката...за мен е късно, но младите да не се подвежсат като нас, а непрекъснато
    да изискват правата си....е това е моето послание..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #13
    фенове на ALFA ROMEO renyx's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София (голямото село)
    Posts
    268

    Default

    Аз също започнах от скоро да се интересувам.За съжаление много малко ще те чуят. На моите дъщери постоянно им повтарям и ги уча да използват акъла си , а не да слушат какво казват и какво правят по телевизора. Боби младежта в момента е по-обработена от нас. Примери бол , само се огледай и виж колко хора не си чешат телефоните.

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Sunny View Post
    Тоя и аз го знам



    Анализаторите които не могат да водят дискусия без да започнат да спорят и обиждат защото не си съгласен с техните аргументи ?
    https://rechnik.chitanka.info/w/%D0%...81%D0%B8%D1%8F[QUOTE=Sunny;1592609]
    Съни, спор и дискусия са синоними. Древните мъдреци са казали "В спора се ражда истината". А спорът (дискусията) е сблъсък на аргументи. И когато не можеш да предложиш по-силни аргументи от тези на опонента или приемаш, че опонента е спечелил спора, или започваш да обиждаш. Зависи от "втория етаж", така да се каже.
    По темата: Боби добре ги е описал нещата в първия си пост. За да не съм "скрита лимонка" - НИКОГА не съм членувал политическа партия или организация (освен в комсомола, но там беше задължително, а и съм предлаган за изключване), но винаги съм се интересувал от политика. По убеждения съм десен човек, по-скоро костовист. Участвал съм в студентската стачка в началото на "демокрацията", както и във всички митинги в София в периода 89-91 г. Жена ми (тогава ми беше само гадже) е била застъпник на зелените (част от СДС, онова, истинското) и член на секционна избирателна комисия в Студентски град на изборите по онова време. Участвал съм във всички местни и национални избори с изключение на случаите когато няма по-малко зло според мен. А именно Агент Гоце срещу Белата Златка и сега на втори тур Зеленият чорап срещу Корумпето от СУ. Гласувал съм за "онова" СДС, а след това гласувам за Костовите люспи, колкото и упреци да имам към тях. Те са най-блиско до моите политически разбирания.
    ПП Боби, не съм "изгорял", бях една седмица до Прага, за да се изкефя на Металика! Сега отново съм в "боя"! Когато и доколкото мога ще участвам в темата, защото хората не искат да разберат, че "не се интересувам от политика" много често води до резултати като в Путинова Русия.
    Last edited by ДТИванов; 24-06-2022 at 14:00.

  15. #15

    Default

    И да добавя, че се чувствам "репресиран" от тогавашния режим - скъсаха ме на История на БКП. Единственият изпит, който не взех

Page 1 of 37 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •