Page 22 of 37 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 316 to 330 of 550

Thread: Какво означава да си български политик...?

  1. #316
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Лека!
    Ако е само леко, значи съм се издънил! Трябва да го прочетеш тоя, а и всички закони, които коментираш. няма друг начин.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  2. #317
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Иван точно ти е обяснил за дизайнерите и дърводелците. Аз се опитвам да съм и от двете. Доколко ми се получава клиентите ще кажат.
    П.П. Нали сме в демократичен форум, не виждам проблем всеки да си изказва мнението. Даже тръпна в очакване Бо пак да ни разясни за ядрените реактори, ама ядец.
    Е щом сме в демократичен форум, защо не продължите темата за войната в Украйна...колко му е...ново заглавие и сте Вие с/у ушанките....
    п.п...Иван ще каже трябва да се спазват законите, аз пък ще му кажа имате нова тема за Украйна...
    Last edited by Бобби; 18-11-2022 at 01:18.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #318
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Е щом сме в демократичен форум, защо не продължите темата за войната в Украйна...колко му е...ново заглавие и сте Вие с/у ушанките....
    п.п...Иван ще каже трябва да се спазват законите, аз пък ще му кажа имате нова тема за Украйна...
    Ох! Ами каквато и да е темата, Боби, законите трябва да се спазват. И Конституцията, и тия на форумът......
    Тъпото е че не осъзнаваш - не ги ли спазваш - винаги си прецакан. Ако това че прецакваш и мен ти е достатъчно - честито. Печелиш!
    Не "даваш мигач' - утре 90 процента не дават - всички сте джигити. Джигитите, освен на зелено, трябва и на червено да спират, щот не знаят - "абе, тук да не би да има и паднали от Марс". Да не споменавам пак - социалните закони са преодолими, тия на физиката - не., А, изтървах се! Споменах го.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  4. #319
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Ох! Ами каквато и да е темата, Боби, законите трябва да се спазват. И Конституцията, и тия на форумът......
    Тъпото е че не осъзнаваш - не ги ли спазваш - винаги си прецакан. Ако това че прецакваш и мен ти е достатъчно - честито. Печелиш!
    Не "даваш мигач' - утре 90 процента не дават - всички сте джигити. Джигитите, освен на зелено, трябва и на червено да спират, щот не знаят - "абе, тук да не би да има и паднали от Марс". Да не споменавам пак - социалните закони са преодолими, тия на физиката - не., А, изтървах се! Споменах го.
    Учителко любима нали ти казах лека нощ....или не искаш да разбереш милата Би родна деиствителност...?....не ми трябват обяснения с много думи ..слушам ги всеки ден, от политици, експерти и тем подомни....ама нищо....кервана си върви и кучета си лаят...ей сорри, аз бях куче...)
    Last edited by Бобби; 18-11-2022 at 02:04.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #320
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Учителко любима нали ти казах лека нощ....или не искаш да разбереш милата би родна деиствителност...?....не ми трябват обяснения с много думи и нищо...слушам ги всеки ден, от политиши, експерти и тем подомни....ама нищо....кервана си върви и кучета си лаят...ей сорри, аз бях куче...)
    Това че нещо си ми казал, може и да предполага някаква реакция, от моя страна. А може и ....не. аз сума неща ти казах....
    Слушаш, ама не чуваш явно бе! След като експерти ти казват нещо, но нищо не влиза.......
    Ами лай си! Какви последствия очакваш?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  6. #321
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    За какво ми е безинтересната тема за войната в Украйна? Пардон - специалната военна операция (моля, модераторът да ме извини, ако съм обидил руското ръководство).
    Достатъчен ми е супер интересният дебат между Боби и Ванката.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #322
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    За какво ми е безинтересната тема за войната в Украйна? Пардон - специалната военна операция (моля, модераторът да ме извини, ако съм обидил руското ръководство).
    Достатъчен ми е супер интересният дебат между Боби и Ванката.
    Аз смятах обратното, защото беше недоволен като я заключиха и тъй като имах вина за това, я поднових.
    А разговора м/у мен и Ванката може да го чуеш във всяка кръчма, кафене,по телевизия и най вече в парламента.... там както казва той са експертите, който коват законите, който трябва да спазваме....обаче тия експерти са наш продукт, избрал ги е народа и се получава затвореният кръг в който се въртим в годините....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #323
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Аз смятах обратното, защото беше недоволен като я заключиха и тъй като имах вина за това, я поднових.....
    Да, действително бях недоволен, но смятам, че ти нямаш вина за заключването и.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #324
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Да, действително бях недоволен, но смятам, че ти нямаш вина за заключването и.
    Модераторът е виновен!?
    Ако аз бях модератор, за тая си велика хитрост, Бобката щеше да си почива поне половин година. И аз поне наполовина.
    Недоволни никога, никъде не липсват. В оная тема, всеки заинтересуван си изрази мнението. Натам - само голи приказки. Развъдник на които се явява целият раздел, явно.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  10. #325
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Никак не са голи приказки. Тая война, която трябваше да приключи за 3 дни, се проточи 9 месеца и не е ясно, колко още ще трае. Като така сме свидетели на динамиката, свързана с нея. Като така, беше естествено да я дискутираме. А най-нелогичното нещо беше заключването на темата.

    Имам свое обяснение, но ще спра дотук, защото не искам повече да нарушавам правилата на форума, като обсъждам публично действията на модератор.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  11. #326
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Никак не са голи приказки. Тая война, която трябваше да приключи за 3 дни, се проточи 9 месеца и не е ясно, колко още ще трае. Като така сме свидетели на динамиката, свързана с нея. Като така, беше естествено да я дискутираме. А най-нелогичното нещо беше заключването на темата.

    Имам свое обяснение, но ще спра дотук, защото не искам повече да нарушавам правилата на форума, като обсъждам публично действията на модератор.
    Според мен са съвсем голи приказки. Малцина вярваха че ще приключи това, за по малко от месец. И развитието може да всякакво, но не зависи от дебатът във тоя форум. Позицията ни, като държава също. Избрахме си президент и народно събрание. Тоя дебат би имал смисъл, седмица преди следващите избори. Сега - вода в кофа без дъно.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  12. #327
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Модераторът е виновен!?
    Ако аз бях модератор, за тая си велика хитрост, Бобката щеше да си почива поне половин година. И аз поне наполовина.
    Недоволни никога, никъде не липсват. В оная тема, всеки заинтересуван си изрази мнението. Натам - само голи приказки. Развъдник на които се явява целият раздел, явно.
    Да се завърне Петърчо(търтея)...той създаде тоя раздел, да вземе да го закрие, ама не...няма го вече, а той е за Путин майка му да еба, не на търтея защото той ме доведе в тоя форум и ми е приятел, на Путин за майката говоря...да не вземе пак да стане грешка и от там една камара разсъждения....
    Иване, едно време модераторите деистваха като теб...режеха, ама тогава в форума наплива беше голям, а сега от пет човека изгони трима и гледай какво става....е това направиха политиците с народа последните 30-се години..... и полувината народ в чужбина....
    Last edited by Бобби; 18-11-2022 at 19:45.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  13. #328
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Като гледам, каква истерия настава заради хартиената бюлетина и разбирам, че да си български политик, преди всичко означава, че си мега-идиот.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  14. #329
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Като гледам, каква истерия настава заради хартиената бюлетина и разбирам, че да си български политик, преди всичко означава, че си мега-идиот.
    Аз и ти ги избираме тия. за нас какво говори това?
    Към двама ви е въпросът.
    Имам и по неприятен. От къде по добри?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #330

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Аз и ти ги избираме тия. за нас какво говори това?
    Към двама ви е въпросът.
    Имам и по неприятен. От къде по добри?
    “Свестните у нас считат за луди” Казал го е Ботев преди около век и половина, но колко е актуално и днес.

Page 22 of 37 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •