Page 10 of 37 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 136 to 150 of 550

Thread: Какво означава да си български политик...?

  1. #136
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Също и соларките не можеш да ги "пуснеш" през нощта, както и вятърните в безветрие.
    Е па мойте соларни лампи на село генерират енергия през деня и светят през ноща..
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #137
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Е па мойте соларни лампи на село генерират енергия през деня и светят през ноща..
    А я си представи да си светиш с газови фенери каквито е имало преди времето на тока.Значи правиш една беседка в двора ,че когато ти идва на гости, тоя дето ти продава газа,да има къде да си опъне краката.
    Ток даже няма ти трябва,че и соларки,важното е пича, с който си пиеш ракията ,да ти продава газа достатъчно тънкажно,тогава ще има да си светят фенерите дори и през деня.
    Другия вариант е да си плащаш за газа като поп,а тоя който ти го продава да направи една беседка в неговия си двор,щото да има къде да си пиете ракията.
    Абе варианти бол,ама си трябват пияници и ракия.Ако ли пък няма ракия, ще си светиш с ток.Ако има .
    Last edited by 546; 02-10-2022 at 11:46.

  3. #138

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Румънката едва ли ще ни оправи съдебната система, а едва ли има право да го прави....
    В неделя ще гласувам за Джон Траволта, по добра алтернатива така и не открих...по добре с американците, отколкото с руснаците..жалко, че не можем да бъдем независими
    Румънката не може да ни оправи нито съдебната система, нито държавата. ОБАЧЕ, ако вкара Тиквата и една две по-малки тиквички в затвора ще улесни силно задачата.
    Съни, не разбирам как трябва според теб да се нарича човек на висок държавен пост, който си позволява да изтърси " Аз съм прост и вие сте прости ...". Ами не, аз не съм прост и гледам с простаци да имам минимум допирни точки.

  4. #139

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Да, защото и на 100% да е работила АЕЦ-а, пак трябва да "доливаме" от вън. Защото първо трябва да осигурим използване на ония, скъпите енергопроизводители, пък след това от евтините.
    И колко бавно реагира АЕЦ-а според теб? Колко време е необходимо да се смъкне от 2 ГВт на 1 ГВт? Не е ли по-логично да се държи баланс с много по-голям принос на АЕЦ-а, а не с въглищата? Или викаш Франция и тя не знае как да го прави. Риторични въпроси.
    Бо, в колите си корифей, но за енергетика, още повече ядрена се изказваш силно неподготвен. Преди време бях постнал една статия на двама български професори (имах честта единият от тях да ми преподава) на тема АЕЦ. Потърси, прочети, умен си и ще разбереш. Това за АЕЦ Белене са лакърдии от селски вечеринки! Отговори ми само на този въпрос: съгласен ли си ядрените отпадъци от Белене да се съхраняват в твоята община? Ако не, в коя предлагаш да се случва това и какво мислят по въпроса жителите на тази община?

  5. #140
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Румънката не може да ни оправи нито съдебната система, нито държавата. ОБАЧЕ, ако вкара Тиквата и една две по-малки тиквички в затвора ще улесни силно задачата.
    Съни, не разбирам как трябва според теб да се нарича човек на висок държавен пост, който си позволява да изтърси " Аз съм прост и вие сте прости ...". Ами не, аз не съм прост и гледам с простаци да имам минимум допирни точки.
    Сигурен ли си.В това му прозрение е възможно да има и голяма доза истина.

  6. #141
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Румънката не може да ни оправи нито съдебната система, нито държавата. ОБАЧЕ, ако вкара Тиквата и една две по-малки тиквички в затвора ще улесни силно задачата.
    Съни, не разбирам как трябва според теб да се нарича човек на висок държавен пост, който си позволява да изтърси " Аз съм прост и вие сте прости ...". Ами не, аз не съм прост и гледам с простаци да имам минимум допирни точки.
    А бе като гледам за момента ниската избирателна активност, ще трябва да свикнеш да имаш повече допирни точки с простаците.....ако така върви, виждам управление на герб с дпс...и двамата лидери обичат приближени фирми за поръчки, сарай, кой в Барцелона, кой по черноморието...абе биз бизе са....да знаеш....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #142
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    А Не....гледам неква джука прекалила с ботокса да ми говори за политика по нова телевизия...е не истина..... Антония Петрова, някакъв готвач, бил шеф Манчев и т.н...а бе до къде я докархме....аз спокойно може да изпия едно шише ханки и да се явя пред екран...и вервайте ми ще изглеждам по добре...))
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #143
    започва да се пристрастява harpiata's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    32

    Default

    Ха, Тоца крокодила и политика. Яде руския шнур, ся някъв друг и вече много мозък ръси.

  9. #144
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by harpiata View Post
    Ха, Тоца крокодила и политика. Яде руския шнур, ся някъв друг и вече много мозък ръси.
    Уважавам тези със символа Ланча, тя ми е първата любов, ама не мога да те разбера.....я поясни за какмво говориш, че не съм от твоят квартал....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #145
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Е...Не....мене ме няма в цялата схема....след предвариталните резултатаи.....да Ви е честита новата МЪКА.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #146
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Боже пази България....е не съм вярващ, ама толкова прост народ не съм виждал....да и аз съм неграмотен, ама това е неква невиждана крайност.....Честито....аз продавам всичко което птитежавам в тая държава и на почти 55 години...искам друг живот, ама не тук....който иска да ме разбере, ама толкова боклуци на едно място не съм виждал....избора идва от гетата, той не е в тяхна полза, ама жална им майка....да го духат за две кебапчета....а самата държава се очертава двама трима дебели и много бедни....
    Last edited by Бобби; 02-10-2022 at 21:50.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #147
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    .....В неделя ще гласувам за Джон Траволта, по добра алтернатива така и не открих...по добре с американците, отколкото с руснаците..
    И аз ЩЯХ да гласувам за него. Даже ходих на протеста в подкрепа на правителството.......

    Обаче, неотдавна, Кокорчо направи едно изявление - нещо от сорта на "не е важно откъде ще купуваме газа, стига той да е по-евтин"

    Точно в този момент, ме изгубиха, като симпатизант. И не само мен, предполагам.

    Тъй че ти си се тръшкай, но знай, че те сами са си виновни а народът не е толкова прост, колкото си мислиш.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #148

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    И аз ЩЯХ да гласувам за него. Даже ходих на протеста в подкрепа на правителството.......

    Обаче, неотдавна, Кокорчо направи едно изявление - нещо от сорта на "не е важно откъде ще купуваме газа, стига той да е по-евтин"

    Точно в този момент, ме изгубиха, като симпатизант. И не само мен, предполагам.

    Тъй че ти си се тръшкай, но знай, че те сами са си виновни а народът не е толкова прост, колкото си мислиш.
    Еко, мисля че силно надценяваш "народа". Всеки народ си заслужава управлението!

  14. #149
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Прав си. Показателно е това, как са гласували хората, например в София. В нашия район, който е и втори по избирателна активност, ДБ е на първо място, ГЕРБ е на 3 -то.

    Но, както народът обича да казва - София не е България.
    Last edited by ecotronic; 03-10-2022 at 10:32.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  15. #150
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Еко, мисля че силно надценяваш "народа". Всеки народ си заслужава управлението!
    Аз пък мисля, че "народът", е силно подценяван. Аз съм народът. Ти не си ли!?
    Да, всеки народ си заслужава управлението.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

Page 10 of 37 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •