Page 21 of 37 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 301 to 315 of 550

Thread: Какво означава да си български политик...?

  1. #301

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Оф....говоря с друг колега....ако бяхме на една маса.няма да можем да вземем думата от теб.....та казваш тя алфата е голям чеп,ама дизаинера я направил красива.....
    Прав си Иване....но не е гот да се месиш,когато други разговарят....
    Иван точно ти е обяснил за дизайнерите и дърводелците. Аз се опитвам да съм и от двете. Доколко ми се получава клиентите ще кажат.
    П.П. Нали сме в демократичен форум, не виждам проблем всеки да си изказва мнението. Даже тръпна в очакване Бо пак да ни разясни за ядрените реактори, ама ядец.
    Last edited by ДТИванов; 17-11-2022 at 22:46.

  2. #302
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Оф....говоря с друг колега....ако бяхме на една маса.няма да можем да вземем думата от теб.....та казваш тя алфата е голям чеп,ама дизаинера я направил красива.....
    Прав си Иване....но не е гот да се месиш,когато други разговарят....
    Ами аз не съм готин. щото не ми дреме дали ти харесвам, или не. Ако държиш да комуникираш само офлайн - не ме брой. Докато пишеш в открит онлайн форум - може да ме помолиш да не ти обръщам внимание, но няма да се случи. нито пък ще взема да цитирам целите ти постове, когато съм се фокусирал към част от тях. Това е полужението.
    И ще ти напомня че ти давах непоискани съвети, понеже, вероятно не те познавам......
    И аз съм тъп, но упорит.
    Абе, я вземи та прочети и приказката за дърварят и мечката, осмисли я, щото видимо - пак ще си говорим.
    Last edited by ivan dimitrov; 17-11-2022 at 19:34.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  3. #303
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Няма лошо щом се допълвате,някой ден може и да ме връзумите....както и да е цитирате само послеслова на мнението,ако го прочетете цялото и вникнете какво казвам, ще разберете, че не ми пречите...говорете ми,съветвайте ме....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #304
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Няма лошо щом се допълвате,някой ден може и да ме връзумите....както и да е цитирате само послеслова на мнението,ако го прочетете цялото и вникнете какво казвам, ще разберете, че не ми пречите...говорете ми,съветвайте ме....
    Ако прочетеш въпросният закон, или пък приказката, сам ще се вразумиш. Аз на това се надявам.
    Насила, хубост не става(това поне ще го разбереш недвусмислено).
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #305
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Ако прочетеш въпросният закон, или пък приказката, сам ще се вразумиш. Аз на това се надявам.
    Насила, хубост не става(това поне ще го разбереш недвусмислено).
    Аз съм дърваря,ти си мечката...ако правилно съм разбрал прикзката..?....ако не дай ми друга да чета....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  6. #306
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Аз съм дърваря,ти си мечката...ако правилно съм разбрал прикзката..?....ако не дай ми друга да чета....
    Бабината ти Трънкина!
    Многократно твърдиш - дума, дупка не прави. Не прави дупка бе! Прави кратер!
    Казваш - в тоя закон виждам 10..... виждаш си .......
    Аз и ти друже, сме в един кюп. като пратиш някого в Парламента, пряко засягаш мен, както и себе си.
    Тия, дето последно ги прати са най наглите лъжци, от как почнаха промените. Що ги птрати там? Щото дума, дупка не прави, или щото ти обясняваха че 'ония' са те обрали?
    Е, кой те обра!? Още ли не го осъзнаваш!? Да бе! Всеки може да сбърка! И аз така. ама....малка разлика има - при мен е веднъж.
    Кой кой е - няма значение! Има ли - нищо добро не те чака.
    Чети законът.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #307
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Бабината ти Трънкина!
    Многократно твърдиш - дума, дупка не прави. Не прави дупка бе! Прави кратер!
    Казваш - в тоя закон виждам 10..... виждаш си .......
    Аз и ти друже, сме в един кюп. като пратиш някого в Парламента, пряко засягаш мен, както и себе си.
    Тия, дето последно ги прати са най наглите лъжци, от как почнаха промените. Що ги птрати там? Щото дума, дупка не прави, или щото ти обясняваха че 'ония' са те обрали?
    Е, кой те обра!? Още ли не го осъзнаваш!? Да бе! Всеки може да сбърка! И аз така. ама....малка разлика има - при мен е веднъж.
    Кой кой е - няма значение! Има ли - нищо добро не те чака.
    Чети законът.
    Нали една птичка пролет не прави....та съм ти виновен....успокой се,пии едно и лягай да спиш....кой закон така те възбуди..?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  8. #308
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Нали една птичка пролет не прави....
    Ами да! За това опитвам да склоня по вече птички.
    Не си ми виновен бе!
    Опитвам да ти обясня, че има и други гледни точки.
    Законът за офшорките прочети. Това което ти е формирало мнението, е тотално невярно. Все се надявам да го проумееш.
    Има и други вариаанти, да те убедя, ама са ми по неприятни. И с по малка вероятност за успех.
    Ама пък - вече го написах. Една зодия сме - няма мърдане.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  9. #309
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Ами да! За това опитвам да склоня по вече птички.
    Не си ми виновен бе!
    Опитвам да ти обясня, че има и други гледни точки.
    Законът за офшорките прочети. Това което ти е формирало мнението, е тотално невярно. Все се надявам да го проумееш.
    Има и други вариаанти, да те убедя, ама са ми по неприятни. И с по малка вероятност за успех.
    Ама пък - вече го написах. Една зодия сме - няма мърдане.
    Тоя закон за офшорките в коя тема сме го разисквали..?...или прелиташ като пчеличка от цвят на цвят и вместо да събереш мед,правиш мармалад...иначе за астрологията,зодията....ти в балкански ручвй,пъстърва ловил ли си..?....защото аз,да с кукичка от кърфица и ръждива гайка за тежест, без плувка....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #310
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Тоя закон за офшорките в коя тема сме го разисквали..?...или прелиташ като пчеличка от цвят на цвят и вместо да събереш мед,правиш мармалад...иначе за астрологията,зодията....ти в балкански ручвй,пъстърва ловил ли си..?....защото аз,да с кукичка от кърфица и ръждива гайка за тежест, без плувка....
    Хвърча околу социалната ти 'нагласа". Във всички теми. Щото ми е все едно дали една или 1000 ще пуснеш.Пъстърва не съм ловил. Никога. Балканката е забранена. Заргани ловя. и зъбатковци(чернокоп/лефер)
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  11. #311
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Хвърча околу социалната ти 'нагласа". Във всички теми. Щото ми е все едно дали една или 1000 ще пуснеш.Пъстърва не съм ловил. Никога. Балканката е забранена. Заргани ловя. и зъбатковци(чернокоп/лефер)
    Те много неща са забранени,но като си гладен....с мрежа и баба може.....и аз съм рибср и ловец съм...и ръцете да ми вържеш..та в тоя смисъл няма, смисъл да ме следваш..стани послдовател на някоя русалка в социалните нет групи...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  12. #312
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Те много неща са забранени,но като си гладен....с мрежа и баба може.....и аз съм рибср и ловец съм...и ръцете да ми вържеш..та в тоя смисъл няма, смисъл да ме следваш..стани послдовател на някоя русалка в социалните нет групи...
    За това става въпрос! Гладен ли си бе!?
    Толкова ли си гладен!?
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  13. #313
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    За това става въпрос! Гладен ли си бе!?
    Толкова ли си гладен!?
    Образно го казах....иначе апетита идва с яденето и като държиш един политик по дълго във власта,по гладен става...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #314
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,981

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Образно го казах....иначе апетита идва с яденето и като държиш един политик по дълго във власта,по гладен става...
    Образно си ловил балканка, или 'образно' си гладен?
    Ти куче ли си бе!? За кучетата важи - апетитът идва с яденето(кучешка уста - разяжда се).
    Стига си гледал в чуждата паничка! Твоята през това време се изпразва. Образно.....
    Ако ме разбираш......
    Чети законите. Спазвай ги. Изисквай спазването им. Инак - винаги ще се намери по голяма риба в гйолът.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  15. #315
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Quote Originally Posted by ivan dimitrov View Post
    Образно си ловил балканка, или 'образно' си гладен?
    Ти куче ли си бе!? За кучетата важи - апетитът идва с яденето(кучешка уста - разяжда се).
    Стига си гледал в чуждата паничка! Твоята през това време се изпразва. Образно.....
    Ако ме разбираш......
    Чети законите. Спазвай ги. Изисквай спазването им. Инак - винаги ще се намери по голяма риба в гйолът.
    Ванчо, лека нощ...когато започнеш да лавираш с думите ми, ставаш леко досаден.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Page 21 of 37 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •