Results 1 to 15 of 550

Thread: Какво означава да си български политик...?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default Какво означава да си български политик...?

    На нас война не ни трябва, ние с политика ще се унищожим!!
    Украйна била най корумпирана в Европа...глупости....имам чувството, че ако съм с някой от нашите депутати в един окоп, той ще ме застреля преди да тръгна да атакувам, заради някакъв интерес или защото е взел подкуп.....Жалко България за цялата ти история....нас ни превземат без един изстрел....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  2. #2
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #3
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Съни,колкото и да се удряш по главата файда няма...това е нашата държава и ако чакаме Байдън или Путин да ни оправи...нищо ново....ама и то народ не остана да изрази своето мнение...за платени протести и три кебапчета ни има,но когато трябва да си зашитим правата като потребители и граждани на тая държава ни няма....а сети се на къде бия...професори,анализатори и тем подобни колкото си щеш....а развитие никакво ...ебати и търпението....то ни унищожи...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #4
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    В момента гледам заседание на Н.С.....и 80% от депутатите цъкат с мобилните телефони....слушат ли за какво иде на реч от трибуната или им е все тая...?...дори и председателя от време на време си цъка....Ай стига бе....защо ги търпим...?....най малкото като в Украйна да ги изхвърлим в контейнерите за боклук, това е най малкото...аз нещата ги виждам като Пиночет на стадиона, вадиш калашника и да се насерат с това което са лапали последните 30 години....казвам го образно за старите кримки в парламента, който са бая..да не вземе да тълкувате нещата грешно...Но това е истината....грешката на Джон Траволта наш Киро е:....той не открадна, не ни излъга...Но не можа и да се справи с корупцията....е това му коства мандата....за това си трябва сила, заобикаляне на някой поставени закони, за да се получат нещата, защото ония дъртите политици са имали време да си оплетат кошницата...и по техният начин може да ги пребеш, но си трябва агресия, колкото и да не е възприета в наше време...меки сме...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #5
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Еххх Боби , Боби ... Сещаш ли се за оня виц дето един отива на доктор и му вика : Абе докторе като седна и ме боли Входа . А доктора му отговаря : Докато му викаш вход ще те боли .
    Та докато чакаме някой да ни оправи все ще сме си наведени .... и така 30+ години чакаме някой да ни оправи и той си ни оправя а ние гледаме в на комшията паничката .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #6
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Аз знам и ония виц за пропилян живот, ама ще го кажа по късно...сега няма смисъл....след като темата няма развитие...жалко, че ги няма анализаторите, хората с аргументи и т.н....да ми обесняват кое как ще стане...да, ама не...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •