Results 1 to 3 of 3

Thread: Стабилиираща щанга

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    Trojan
    Posts
    17

    Default Стабилиираща щанга

    Здравейте, колеги,

    Имам износени тампони на стабилизиращата щанга. Въпроса ми е могат ли да бъдат сменени само тампоните, понеже майстора при когото ходя ми обясни, че вървяли комплект с щангата и трябва да се смени цялата щанга, но в сайтовете виждам, че се продават отделно само тампони. Майстора не му се занимава да смени само тампоните или е прав и трябва цялата щанга? колата е 156sw 2004г.

    Благодаря предварително!

  2. #2

    Default

    Могат да се сменят и само тампоните, най-вероятно не му се занимава, както казваш.



  3. #3
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by 1nSatiable View Post
    Здравейте, колеги,

    Имам износени тампони на стабилизиращата щанга. Въпроса ми е могат ли да бъдат сменени само тампоните, понеже майстора при когото ходя ми обясни, че вървяли комплект с щангата и трябва да се смени цялата щанга, но в сайтовете виждам, че се продават отделно само тампони. Майстора не му се занимава да смени само тампоните или е прав и трябва цялата щанга? колата е 156sw 2004г.

    Благодаря предварително!
    На едно по-старо возило се наложи да сменям тампоните на въпросната щанга. Разглобих всичко и се оказа че щангата е износена нечовешки много там където трият тампоните.... Нова щанга + нови тампони решиха проблема!!! Преди да се разглоби при теб не е ясно дали ще минеш само с тампони.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •