Здравейте, колеги. Колата нещо се заинати и не иска да пали повече. Колата не я карам толкова често, защото за и от работа пътувам с други, а и няколко месеца бях в чужбина. Когато се "обади" че има проблем си я карам в сервиз, обаче не знам кога ще имам възможност тия дни да я закарам, затова се обръщам към вас за съвет.
Преди няколко дена пообиколих града и после реших да отида да я измия на автомивка на самообслужване.
На връщане в движение ми угасна радиото, компютъра започна да трупа грешки (ABS, hill holder, ASR, VDC и т.н), турбото също спря да надува и колата се движеше по- бавно. За късмет се случи до нас. След като я паркирах не искаше да заговори прозорците, същото така и да изключи. Със зор угасна, но не искаше да освободи ключа. После я дадох на контакт, позволи ми да вдигна прозорците и като я изключих отново, ми освободи ключа. Днес ѝ смених акумулатора, имах си съмнения за него, но пак нищо не стана. Освен че след като изкарах ключа от таблото колата все още си стоеше на контакт.
Някой знае ли от какво може да е и дали е сериозен проблема? Ще се постарая скоро да я закарам на сервиз, но както казах, не знам кога ще е. Благодаря ви предварително