Results 1 to 5 of 5

Thread: За незнаещите - какво беше Клуба през годините...

  1. #1
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default За незнаещите - какво беше Клуба през годините...

    Здравейте всички сегашни, бивши и бъдещи фенове на марката и/или членове на Клуба !!!
    Направих си труда да сътворя едно видео с моите фото-спомени - поне от когато ги имам - за да видите какво е да сте част от едно голямо семейство... семейство, почитащо автомобилна марка, променила целия свят !!! (това не са мои думи, ползвайте чичко Google ако ви е любопитно...)
    Също така пускам това видео, за да видите едни хора - част от тях изградили този Клуб, борещи се за него всеки ден ... част от тях - просто искрени фенове, подкрепящи това предишното описано семейство ...
    През тези всичките години много неща се промениха, вярно е - но искричката "нашия клуб" не е угаснала, въпреки всичко и всеки !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=QbJyUD5SOhY

    Да, знам че клипа спира до 2018г ... но моля ви - не ме карайте да обяснявам защо не стига до 2022 ... тъжно е ... и някои хора, присъстващи в него, знаят защо ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #2
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,237

    Default

    Хубави снимки, хубави хора.
    Времената се менят, никога няма да е същото.

    Разкажи за периода 18-22 каква е причината да не виждаме повечето Алфисти през последните години?
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  3. #3
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    А за знаещите какво е...?...пълен аборт!!!...Браво на тези който са го създали, но някой от главните герой ги няма в клипа, всеки си гледа от своето балконче...както и да е....да запознал съм се с много достойни хора не само от клуба....феновете са много по класни като добронамереност...както искате, така ме разбирайте...самото му управление води до там...нещо като държавата...дрязги и тем подобни разделения.....алфисти..класик карс,май забрави оная силна група от Русе, В. Търново и т.н. даже имаше опит за дубъл, даже секса м/у клубните сервизи си го спомням...тоя, ония и еди кой си, ае да не споменавам имена, защото ги уважавам като специалисти....имаше една люлинска група като тая пазарджишката...ама не...никой не виждам сега от тях....малко ли се ебавахте модератори и тем подобни....е до там водят нещата...
    А сега кой ми сра в гащите..?
    Last edited by Бобби; 09-07-2022 at 02:20.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  4. #4
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    Призовавам за повече активност,тук във ФОРУМА,нека си помагаме кой с кво може.

  5. #5
    Старши алфист 156's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    692

    Default

    Той форума сега стана като някакво тайно място - нещо като онлайн укритие от помията на социалните мрежи. И наистина ме хваща носталгията и мен, макар че не съм бил член на клуба ��
    Last edited by 156; 14-07-2022 at 16:31.
    '05 166 V6
    '98 156 2.0 TS ex ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •